Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (PS4) Yerelleştirme Projesi !

2. el cep telefonu alıyoruz

Projeyi Destekliyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    61

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Öne çıkan konu #1
Merhaba arkadaşlar,

Birkaç aydır, üzerinde çalışılan bu proje ilk meyvesini verdi.Programcı arkadaşım "Bekir İnce" nin uğraşı, boşa gitmedi ve oyun çevirilebilir bir aşamaya geldi.Tabii bunlar dışında bu denli büyük bir oyunu çevirmek, ayları bulacaktır.

Çevirinin başlaması için, bunun altından kalkabilecek kendine güvenen çevirmenlere de ihtiyacımız var.O yüzden konuyu her yerde paylaşıp duyurulmasını sağlayabilirsiniz. 🙂

DonanımHaber Konu Linki: https://forum.donanimhaber.com/hori...-edition-ps4-yerellestirme-projesi--136474929

VIDEO

nate86

Katılımcı Üye
böyle bir proje başarıya ulaşırsa çok güzel olur bu arada oyunu oynadım bitirdim grafik gameplay şahane ama türkçe olsa insanlar oyunun hikayesini anlayarak oynar ve eminim daha güzel bir deneyim yaşar

keremec

Katılımcı Üye
Çok büyük bir oyun. Sadece kırık ps4 lerde çalışacağı için de gönüllü çevirmen bulmak sıkıntı olabilir. Bence sadece bu site ile sınırlı kalmayıp dosyalara tam eriştikten sonra donanımhaberde de bir konu açın derim. Böyle büyük çevirilerde zor olan kısım başlamaktan ziyade bitirebilmek. Umarım bu oyun da Türkçe olur, şimdiden kolay gelsin :)

arif02

Katılımcı Üye
abi neyapiyorsun niye böyle bir başlık açı yorsun çanımıza kastınmı var nerdeyse heycandan kalp kırizi geçri yordum çıktı sandım
inşallah çıktığınıda görürüz
Merhaba arkadaşlar,

Başlığın herkesi heyecanlandırdığını biliyorum.Ki bende öyleyim. :)
Tanıdığım bir programcı arkadaşım ile bu oyunun dosyaları hakkında konuştuk.Oyunun birden fazla sıkıştırılmış dosyalardan oluştuğunu ve üzerinde çalışılması gerektiğini söyledi.

Ama dil dosyalarına kısmen erişilmiş durumda.Herşey yolunda giderse projeyi hayata geçireceğiz.Çeviri de yer almak isteyenler arkadaşlar bu konu üzerinden taleplerini iletebilirler.

Sizlerden ricam, büyük beklenti içine girmeden sabırla bekleyin.

Herkese iyi forumlar dilerim. :coffee:(y)

kerem2545

Katılımcı Üye
abi neyapiyorsun niye böyle bir başlık açı yorsun çanımıza kastınmı var nerdeyse heycandan kalp kırizi geçri yordum çıktı sandım
inşallah çıktığınıda görürüz
Aynennnnnnnnnnnnnnnnnnn kalbim fırladı sandım :( :S bende dvdsi var türkçe yama eğer çıkarsa şayet 40 gün 40 gece düğün ziyafeti yapalım :)

hayabusa1985

Katılımcı Üye
Ellerinize sağlık, oyunun hangi sürümü üzerinde çalışıyorsunuz acaba ? Ona göre oyunu şimdiden indirelim ki; geriye sadece siz oyunu tamamlandıktan sonra altyazı dosyasını indirmek kalsın

nate86

Katılımcı Üye
bu oyunu 1 ay boyunca 80 küsür saat oynadım ek paketi dahil nerdeyse bütün görevleri bitirdim grafik oynanabilirlik olarak muazzam bir oyun ve sıradışı bir hikayesi var fakat bunu çözmek için sürekli ingilizce notlar okuyup ses kayıtlarını dinliyor ve doğal olarak ta ingilizce diyalogların olduğu sahneleri izliyoruz açıkçası ben oyunu oynarken hikayeden tat alamadım gittim ekşi sözlükten ordan burdan hikayenin ne anlamak istediğini öğrendim tavsiyem bu oyunu oyanamamış olanlar var ise bu harika deneyimi türkçe yama ile yaşasınlar bende şimdiden sabırsızlanmaya başladım bu heyecan verici proje başarıya ulaşırsa bir 80 saat daha bu oyuna harcarım şimdiden emeğinize sağlık başarılar.

serkanapaydin

Katılımcı Üye
İnşallah sonuca erişen bir proje olur. En sevdiğim oyunların başında geliyor. Kendi adıma maddi manevi her türlü desteğe hazırım. Başarılar şimdiden

serif61

Katılımcı Üye
Oyuna başlamıştım ama anlamayınca dediğini keyifli olmuyor o yüzden bekliyorum çeviri yayınlanınca oynarım
Şimdiden emeği geçen herkese teşekkürler

kerem2545

Katılımcı Üye
Bende indirdim kurdum çeviriyi bekliycem
siz şanslısınız ben gibi değilsiniz benim ps4 sürüm 5.55 olduğu için mecbur kırılmasını bekliyorum :( mayıstan beridir bekliyorum :( kırılmasını.....hala ps4 kutunun içinde açasım bile yok...8 ay oldu bakalım haziran ayına kadar ne olacak :( gelişme yaşanırsa haberdar ederseniz ziyadesiyle memnun olurum....sayın admin beyfendiler...teşekkür ediyorum.

Jailbreak07

Katılımcı Üye
siz şanslısınız ben gibi değilsiniz benim ps4 sürüm 5.55 olduğu için mecbur kırılmasını bekliyorum :( mayıstan beridir bekliyorum :( kırılmasını.....hala ps4 kutunun içinde açasım bile yok...8 ay oldu bakalım haziran ayına kadar ne olacak :(
Maalesef Bende Şanssızdım 5.55 deydim 1200 e fat kasa 500 Gb 5.55 i sattım 1650 ye Slim 1 tb 5.07 2 kollu 22 ay Sony Eurasia Garantili cihazı aldım 8 ay bekledim yeter dedim Kendi şansımı kendim ürettim☺️

kerem2545

Katılımcı Üye
Maalesef Bende Şanssızdım 5.55 deydim 1200 e fat kasa 500 Gb 5.55 i sattım 1650 ye Slim 1 tb 5.07 2 kollu 22 ay Sony Eurasia Garantili cihazı aldım 8 ay bekledim yeter dedim Kendi şansımı kendim ürettim☺️
doğrudur sizin durumunuz iyiymiş almışsınız ben öyle bir hata yapmam zaten almışım bir kere tekrar para verip almak bana mantıklı gelmiyor ben beklemeye devam edeceğim kendimize sabrı öğretmeliyiz... :(

2. el cep telefonu alıyoruz