Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Türkçe Yama Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (PS4) Yerelleştirme Projesi !

2. el cep telefonu alıyoruz

Projeyi Destekliyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    173

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,039
113
Merhaba arkadaşlar,

Birkaç aydır, üzerinde çalışılan bu proje ilk meyvesini verdi.Programcı arkadaşım "Bekir İnce" nin uğraşı, boşa gitmedi ve oyun çevirilebilir bir aşamaya geldi.Tabii bunlar dışında bu denli büyük bir oyunu çevirmek, ayları bulacaktır.

Çevirinin başlaması için, bunun altından kalkabilecek kendine güvenen çevirmenlere de ihtiyacımız var.O yüzden konuyu her yerde paylaşıp duyurulmasını sağlayabilirsiniz. ?

İLERLEME: %20
PROJE YÖNETİCİSİ: @bekir007

===>Tüm sorularımızı Bekir arkadaşımıza sorabilirsiniz.<===

DonanımHaber Konu Linki: Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (PS4) Yerelleştirme Projesi » Sayfa 1 - 5

GÖRÜNTÜLER

VIDEO

keremec

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
303
93
Çok büyük bir oyun. Sadece kırık ps4 lerde çalışacağı için de gönüllü çevirmen bulmak sıkıntı olabilir. Bence sadece bu site ile sınırlı kalmayıp dosyalara tam eriştikten sonra donanımhaberde de bir konu açın derim. Böyle büyük çevirilerde zor olan kısım başlamaktan ziyade bitirebilmek. Umarım bu oyun da Türkçe olur, şimdiden kolay gelsin :)

arif02

Katılımcı Üye
2 Haz 2018
144
28
abi neyapiyorsun niye böyle bir başlık açı yorsun çanımıza kastınmı var nerdeyse heycandan kalp kırizi geçri yordum çıktı sandım
inşallah çıktığınıda görürüz
Merhaba arkadaşlar,

Başlığın herkesi heyecanlandırdığını biliyorum.Ki bende öyleyim. :)
Tanıdığım bir programcı arkadaşım ile bu oyunun dosyaları hakkında konuştuk.Oyunun birden fazla sıkıştırılmış dosyalardan oluştuğunu ve üzerinde çalışılması gerektiğini söyledi.

Ama dil dosyalarına kısmen erişilmiş durumda.Herşey yolunda giderse projeyi hayata geçireceğiz.Çeviri de yer almak isteyenler arkadaşlar bu konu üzerinden taleplerini iletebilirler.

Sizlerden ricam, büyük beklenti içine girmeden sabırla bekleyin.

Herkese iyi forumlar dilerim. :coffee:(y)

kerem2545

Katılımcı Üye
16 Ağu 2018
107
28
abi neyapiyorsun niye böyle bir başlık açı yorsun çanımıza kastınmı var nerdeyse heycandan kalp kırizi geçri yordum çıktı sandım
inşallah çıktığınıda görürüz
Aynennnnnnnnnnnnnnnnnnn kalbim fırladı sandım :( :S bende dvdsi var türkçe yama eğer çıkarsa şayet 40 gün 40 gece düğün ziyafeti yapalım :)

nate86

Katılımcı Üye
28 May 2018
383
63
bu oyunu 1 ay boyunca 80 küsür saat oynadım ek paketi dahil nerdeyse bütün görevleri bitirdim grafik oynanabilirlik olarak muazzam bir oyun ve sıradışı bir hikayesi var fakat bunu çözmek için sürekli ingilizce notlar okuyup ses kayıtlarını dinliyor ve doğal olarak ta ingilizce diyalogların olduğu sahneleri izliyoruz açıkçası ben oyunu oynarken hikayeden tat alamadım gittim ekşi sözlükten ordan burdan hikayenin ne anlamak istediğini öğrendim tavsiyem bu oyunu oyanamamış olanlar var ise bu harika deneyimi türkçe yama ile yaşasınlar bende şimdiden sabırsızlanmaya başladım bu heyecan verici proje başarıya ulaşırsa bir 80 saat daha bu oyuna harcarım şimdiden emeğinize sağlık başarılar.

serif61

Katılımcı Üye
23 Eki 2018
98
28
Oyuna başlamıştım ama anlamayınca dediğini keyifli olmuyor o yüzden bekliyorum çeviri yayınlanınca oynarım
Şimdiden emeği geçen herkese teşekkürler

kerem2545

Katılımcı Üye
16 Ağu 2018
107
28
Bende indirdim kurdum çeviriyi bekliycem
siz şanslısınız ben gibi değilsiniz benim ps4 sürüm 5.55 olduğu için mecbur kırılmasını bekliyorum :( mayıstan beridir bekliyorum :( kırılmasını.....hala ps4 kutunun içinde açasım bile yok...8 ay oldu bakalım haziran ayına kadar ne olacak :( gelişme yaşanırsa haberdar ederseniz ziyadesiyle memnun olurum....sayın admin beyfendiler...teşekkür ediyorum.

Jailbreak07

Katılımcı Üye
17 Kas 2018
314
28
34
Antalya
siz şanslısınız ben gibi değilsiniz benim ps4 sürüm 5.55 olduğu için mecbur kırılmasını bekliyorum :( mayıstan beridir bekliyorum :( kırılmasını.....hala ps4 kutunun içinde açasım bile yok...8 ay oldu bakalım haziran ayına kadar ne olacak :(
Maalesef Bende Şanssızdım 5.55 deydim 1200 e fat kasa 500 Gb 5.55 i sattım 1650 ye Slim 1 tb 5.07 2 kollu 22 ay Sony Eurasia Garantili cihazı aldım 8 ay bekledim yeter dedim Kendi şansımı kendim ürettim☺

kerem2545

Katılımcı Üye
16 Ağu 2018
107
28
Maalesef Bende Şanssızdım 5.55 deydim 1200 e fat kasa 500 Gb 5.55 i sattım 1650 ye Slim 1 tb 5.07 2 kollu 22 ay Sony Eurasia Garantili cihazı aldım 8 ay bekledim yeter dedim Kendi şansımı kendim ürettim☺
doğrudur sizin durumunuz iyiymiş almışsınız ben öyle bir hata yapmam zaten almışım bir kere tekrar para verip almak bana mantıklı gelmiyor ben beklemeye devam edeceğim kendimize sabrı öğretmeliyiz... :(

2. el cep telefonu alıyoruz