Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Türkçe Yama Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (PS4) Yerelleştirme Projesi !

2. el cep telefonu alıyoruz

Projeyi Destekliyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    178

bekir007

Katılımcı Üye
13 Haz 2018
50
18
Şuan yüzde 41'deyiz. Ne yazık ki gönüllü olmadığından oldukça yavaş ilerliyor tam tarih vermek zor.

berbetmus

Katılımcı Üye
26 May 2019
84
18
Şuan yüzde 41'deyiz. Ne yazık ki gönüllü olmadığından oldukça yavaş ilerliyor tam tarih vermek zor.
hocam akıl vermek gibi anlaşılmasın sadece düşüncem ;

çeviri proğramlarıyla yapılsa olmaz mı acaba ...yani çok detaylı bir çeviri yerine ana hatlarıyla anlaşılması yeterli olur diye düşünüyorum ....hem çok daha çabuk biter gibi geliyor bana ..

bekir007

Katılımcı Üye
13 Haz 2018
50
18
hocam akıl vermek gibi anlaşılmasın sadece düşüncem ;

çeviri proğramlarıyla yapılsa olmaz mı acaba ...yani çok detaylı bir çeviri yerine ana hatlarıyla anlaşılması yeterli olur diye düşünüyorum ....hem çok daha çabuk biter gibi geliyor bana ..
Malesef oyunda çok fazla terim var ve diyaloglar translate için uygun değil. Çok saçma hiç bir şey anlaşılmayan bir yama olur.

berbetmus

Katılımcı Üye
26 May 2019
84
18
Malesef oyunda çok fazla terim var ve diyaloglar translate için uygun değil. Çok saçma hiç bir şey anlaşılmayan bir yama olur.
anladım hocam ama translet dışında daha prof çeviri yapan bi proğram bulamazmıyız acaba ...

yanlış anlamayın kendi çapımda yükünüzü azaltmak için düşüncelerimi paylaşıyorum sadece

ELVIRuS

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
98
8
ilerleme durumu son birkaç aydır 20% gözüküyor. Acaba yama devam ediliyor mu? yoksa beklemede mi?

wyksa58

Katılımcı Üye
7 May 2019
35
8
yani en az 1 sene daha sürer yamanın çıkmasına anlaşılan beklemenin anlamı yok o zaman

Pikacchu.xd

Katılımcı Üye
19 Haz 2018
5
1
Merhaba arkadaşlar,

Birkaç aydır, üzerinde çalışılan bu proje ilk meyvesini verdi.Programcı arkadaşım "Bekir İnce" nin uğraşı, boşa gitmedi ve oyun çevirilebilir bir aşamaya geldi.Tabii bunlar dışında bu denli büyük bir oyunu çevirmek, ayları bulacaktır.

Çevirinin başlaması için, bunun altından kalkabilecek kendine güvenen çevirmenlere de ihtiyacımız var.O yüzden konuyu her yerde paylaşıp duyurulmasını sağlayabilirsiniz. ?

İLERLEME: %20
PROJE YÖNETİCİSİ: @bekir007

===>Tüm sorularımızı Bekir arkadaşımıza sorabilirsiniz.<===

DonanımHaber Konu Linki: Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (PS4) Yerelleştirme Projesi » Sayfa 1 - 5

GÖRÜNTÜLER

VIDEO
süper

berbetmus

Katılımcı Üye
26 May 2019
84
18
sanırım bu yama çıkmayacak ..

en güzel oyunların yaması çıkamıyor maalesef ....

rdr2 yi çeviren ekiple bi görüşülse keşke baya sağlam kadro oluşturmuşlar ..çok çabuk hallederler gibi geliyor bana ..

ücrette belirlesinler yoksa bitceği yok bu projenin ...

xhyx

Katılımcı Üye
3 Eyl 2018
79
18
sanırım bu yama çıkmayacak ..

en güzel oyunların yaması çıkamıyor maalesef ....

rdr2 yi çeviren ekiple bi görüşülse keşke baya sağlam kadro oluşturmuşlar ..çok çabuk hallederler gibi geliyor bana ..

ücrette belirlesinler yoksa bitceği yok bu projenin ...
Yapmazlar, orjinal oyun kullananın faydalanamacağı bir proje çünkü,

2. el cep telefonu alıyoruz