Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Alışveriş İkinci El PS3 Değerinde Alıyoruz

2. el cep telefonu alıyoruz

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
İkinci El PS3 Değerinde Alıyoruz
Tel: (0212) 571 30 71
GSM: 0536 480 55 03


Adres: Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy - İstanbul
2. El PS3 Oyun Konsollarınızı Değerinde Alıyoruz​

İkinci el PS3lerinizi değerinde alıyoruz. Uzunca bir PS3 oyun kullanıcısı olarak artık oynamaktan sıkıldıysanız ve satmak istiyorsanız şu anda tam olarak doğru yerdesiniz. PS3ü satın almadan önce hangi versiyon olduğunu bize söylemeniz gerekmektedir. Çünkü içindeki yüklü olan versiyona göre fiyatı artmaktadır veya azalmaktadır. Yine buna istinaden PS3 oyun konsolunuzla beraber vereceğiniz aksesuarlarda duruma göre önem taşımaktadır. Lütfen bunun gibi bilgileri mutlaka bildiriniz. Bizim için kıymetli sayılabilecek olan PS3 modelleri multiman yüklü olan PS3lerdir ya da Multiman yüklenebilir PS3ler olması gerekmektedir. Bunun için lütfen bizi arayıp bilgi alınız. Multimanli bir PS3 nasıl olmalı sizleri aydınlatacağız. Multiman sayesinde PS3ler kopyalanmış oyunları çalıştırabilmektedir. Bu yüzden biraz daha kıymatli olmaktadır. Bunun dışında diğer türlü PS3lerinizi de almaktayız. PS3ünüz hangi model olursa olsun öncesinde mutlaka bize ulaşın ve bilgi alınız. Gerekli anlaşmayı yaptıktan sonra PS3 alışverişimizi nakit olarak gerçekleştireceğiz. Yani size ücret nakit olarak teslim edilecektir.


İkinci El PS3 Değerinde Alıyoruz

Bilindiği üzere PS3ler 3 farklı kasadan oluşmaktadır. Bunları sıralayacak olursak şu şekilde olacaktır:

1) Fat PS3. Fat model PS3ler ilk üretim olan kasalardır. Bunlar en çok arıza çıkartan modellerdir. Kendi arasında yine ikiye ayrılmaktadır. İyi olan serileri vardır kötü olan serileri vardır. İyi olabilecek serilerini almaktayız. Bunun için lütfen bizi arayıp bilgi alınız.

2) Slim modeller. Slim serisi PS3 modelleri arasındaki en iyi seridir. En dayanıklı ve uzun ömürlüsü budur. Böylelikle en iyi fiyattan satabileceğiniz seridir. Tabi yine de görmeden bir şeyler demek doğru olmaz.

3) Super slim modeller. Bu seri slim serisi kadar başarılı değildir. Fakat CFW sistem kurulamadığında maalesef çok popüler değildir. Yine de sağlamlık konusunda fat modellerin ilk serisinde çok çok daha iyidir ancak multiman kurulamadığı için sınıfta kalmaktadır.

İkinci El PS3 Değerinde Alıyoruz

Eğer dileyecek olursanız var olan PS3lerinize yazılım yükleyebiliyoruz. Satmaktan vazgeçecek olursanız PS3ünüzü yazılımsal kırma veya donanımsal olarak kırabiliyoruz. Böylelikle yedeklenmiş oyunları rahatça oynayabiliyorsunuz. PS3 kırma işlemi makineden makineye değişmektedir. Bunun için öncesinde ürününüz hakkında bize bilgi vermeniz gerekmektedir. Bunun için lütfen bizi arayın.

Khalkedon Elektronik İletişim / Ulaşım BilgisiTel: (0212) 571 30 71
GSM: 0536 480 55 03


Adres: Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy - İstanbul

Kısa Tarif: Carousel ve Capacity alışveriş merkezleri sağ tarafınızda kalacak şekilde 300-400 metre kadar yürüyün. Bakırköy Sanatçılar Derneğini geçtikten hemen sonraki ilk sağa döneceksiniz. "İskele Caddesi"ne girmiş olacaksınız. 40 metre ilerde ilk sağ köşedeyiz :) 

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
PS3 Alınır Satılır

PS3 Alınır Satılır

Tel: (0212) 571 30 71
GSM: 0536 480 55 03


Adres: Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy - İstanbul


Herkese merhabalar. PS3 konsollarınızı nakit para verip satın alıyoruz. Sıkılıp bir köşeye atmaktansa en azından değerlendirmiş olacaksınız. PS3 konsolunuzu satmaya karar verdiğiniz de bizi aramaktan asla ve asla çekinmeyiniz. Size sunacağımız teklifi sadece değerlendireceksiniz. Bunun için size bir telefon kadar yakınız. PS3’ler farklı modellere ayrılmaktadır. Sizin PS3’ünüz hangi model bunu öğrenmenin yolları farkldır. Aslında genel olarak bir birine yakın kodlara sahiptir, bu sebepten ötürü hangi model olduğunu anlamanız çok kolay. Hangi model olduğunu öğrenmek için lütfen bize ulaşınız.

PS3 Alınır Satılır
PS3 oyun konsolunuza biçtiğimiz değerler farklılık gösterebilmektedir. Kullanıma bağlı olarak yıpranma payını hesap etmek gerekiyor. PS3’e İyi bir fiyat verebilmemiz için yanındaki aksesuarlar zaman zaman önem taşımaktadır. Örnek vermek gerekirse yanında move aparatı mevcutsa muhakkak ki farklı bir fiyat verilecektir. Yanındaki orijinal oyunlar da önemli olmaktadır. Mesela çok eski bir PS3 oyunuyla yeni bir PS3 oyunu arasında muhtemel bir fiyat farkı olacaktır. Elinizdeki var olan bütün oyunları getirmeniz de fayda vardır. Buraya mağazamıza gelip gösterebileceğiniz gibi öncesinde telefon ile bilgi almanız da mümkündür.

Konsolunuza verdiğimiz fiyat PS3’ün fiziksel durumuna göre değişebilmektedir. Bu yüzden temiz bir PS3 oyun konsolu bizim açımızdan önemlidir, aynı zamanda sizin iyi bir fiyattan satabilmeniz için önemlidir. Her şeyden önce önemli olan PS3 makinenizin hangi versiyona sahip olduğu bizim için en öncelikli ilgi alanımızdır. PS3’ün kendi menüsünden hangi versiyon olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer PS3 ‘ün versiyonunu bulamadıysanız bizden bilgi alabilirsiniz. Ps3 alım konusunda bizi asıl en çok ilgilendiren konu CFW versiyona sahip olup olmadığıdır. Her zaman için en yüksek fiyat verebildiğimiz PS3 ‘ler CFW version özellikli PS3’lerdir. Her zaman için en iyi fiyatı vereceğimizden hiçbir kuşkunuz olmasın.

PS3 Alınır Satılır
CFW özelliğinin kopya oyun oynatma özelliği olduğunu bir çoğumuz biliyordur. CFW PS3’ler yazılımla kırılabilen modellerden olduğu için değeri diğerlerine göre yüksektir.

PS3’ünüzü satmaya karar verdiğinizde lütfen bizi arayın. Gerekli en iyi fiyatı vereceğimizden hiçbir şüpheniz olmasın.

Tel: (0212) 571 30 71
GSM: 0536 480 55 03

Adres: Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy - İstanbul

 

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
PS3 2. El ve Sıfır Olarak Satın Alıyoruz

PS3 2. El ve Sıfır Olarak Satın Alıyoruz

PS3 alma işlemini sadece ikinci el olarak düşünmeyin. Sıfır olarak PS3 alışımız da vardır. Esnafların, veya bu gibi aracı mal sağlayıcılarının güzel tekliflerine her zaman açığız. Eğer böyle bir teklifiniz olacak olursa bize ulaşmaktan hiçbir zaman çekinmeyiniz. Olursa anlaşırız olmazsa anlaşamayız, hepsi bu kadar :)

Önemli olan güzel fiyat alabilmek. PS3 satışı konusunda müşterilerimize iyi fiyat verebilmemiz için sizin yani bize PS3 satacak olan kişinin de iyi bir fiyat teklifinde bulunması gerekiyor. Şu anda piyasada sıfır olarak sadece super slim modeller mevcuttur, yani 4000 serisi. Sizin de muhtemelen bize getireceğiniz teklifler super slim ps3 ler için olacaktır. İkinci el PS3 alışımızda aksesuarlar fiyat durumunu etkilemektedir. PS3’ünüzün yanında hangi aksesuarlar varsa hepsini bildirmeniz de yarar vardır.

PS3 2. El ve Sıfır Olarak Satın Alıyoruz
 

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
İkinci El ps3lerinizi Değerinde. Alıyoruz sadece sizden. tek istediğimiz sadece bize cihazın date kodu,sistem bilgisi yani versiyonu,nu söylemek bunun için cihazın arkasında kare kutucukta date kodu yazar versiyon öğrenmek için ise ayarlar,sistem,sistem bilgisine seçip öğrene bilir siniz size hemen cevap vere bilmek için bunlar bizim, için, önemli, ve daime müşteri memnuniyeti, KHALKEDON

 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst