Kırık Ps4 5,05 Hakkında Bazı Bilgilere İhtiyacım var

2. el cep telefonu alıyoruz

Kuon

Katılımcı Üye
Arkadaşlar 2 gün önce kırık ps4 aldım içerisinde 9 oyun var 2 gündür sorunsuz oynuyorum şimdi sorularıma gelecek olursam.

1- forumda gördüğüm kadarı ile bir çok kişi kapanmadan bahsetmiş özellikle kırarken kapanıyor yazılmış bu kırarken denilen olay tarayıcıya girip hen'i aktif ederken bir kapanma mı? Ya da oyun oynarken ki bir kapanma mı. Eğer oyun esnasında kapanmalar oluyorsa savelere zarar veriyor mu?
2- Bu kapanmaları minumuma indirmek için veya tamamen yoketmek için özellikle saveleri korumak için bir şey yapmak gerekiyor mu ( hen versiyonumu hatırlamıyorum sabah bakarım)
3- forumda 4,05 için oyunlar var ben 5,05 versiyonlu ps 4 ümde bu oyunları oynayabilir miyim.

şimdiden teşekkürler.

scarecrow

Katılımcı Üye
1- Genelde kırarken kapanıyor ama artık çok nadir oluyor. Oyun esnasında hiç kapanmadı cihazım 1 yıl oldu alalı.
2- Güncel HEN 2.1.x kullan.
3- 5.05 altı olan tüm oyunları oynayabilirsin.

Kuon

Katılımcı Üye
1- Genelde kırarken kapanıyor ama artık çok nadir oluyor. Oyun esnasında hiç kapanmadı cihazım 1 yıl oldu alalı.
2- Güncel HEN 2.1.x kullan.
3- 5.05 altı olan tüm oyunları oynayabilirsin.
Cevaplar için teşekkürler. Bir şey daha sorayım.

2019 da çıkmış olan oyunların hiçbirini bu kırık ps4 de oynayamıyoruz değil mi ps4 versiyonun kırılması gerekiyor bunun için.

mad_080

Katılımcı Üye
Cevaplar için teşekkürler. Bir şey daha sorayım.

2019 da çıkmış olan oyunların hiçbirini bu kırık ps4 de oynayamıyoruz değil mi ps4 versiyonun kırılması gerekiyor bunun için.
Oynayamazsiniz. ne kadar yuksek versiyon kirilirsa o kadar cok oyun oynayabiliriz.

2. el cep telefonu alıyoruz