Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Kırık Ps4 5,05 Hakkında Bazı Bilgilere İhtiyacım var

2. el cep telefonu alıyoruz

Kuon

Katılımcı Üye
6 Eyl 2019
17
1
Arkadaşlar 2 gün önce kırık ps4 aldım içerisinde 9 oyun var 2 gündür sorunsuz oynuyorum şimdi sorularıma gelecek olursam.

1- forumda gördüğüm kadarı ile bir çok kişi kapanmadan bahsetmiş özellikle kırarken kapanıyor yazılmış bu kırarken denilen olay tarayıcıya girip hen'i aktif ederken bir kapanma mı? Ya da oyun oynarken ki bir kapanma mı. Eğer oyun esnasında kapanmalar oluyorsa savelere zarar veriyor mu?
2- Bu kapanmaları minumuma indirmek için veya tamamen yoketmek için özellikle saveleri korumak için bir şey yapmak gerekiyor mu ( hen versiyonumu hatırlamıyorum sabah bakarım)
3- forumda 4,05 için oyunlar var ben 5,05 versiyonlu ps 4 ümde bu oyunları oynayabilir miyim.

şimdiden teşekkürler.

scarecrow

Katılımcı Üye
14 Haz 2018
114
93
1- Genelde kırarken kapanıyor ama artık çok nadir oluyor. Oyun esnasında hiç kapanmadı cihazım 1 yıl oldu alalı.
2- Güncel HEN 2.1.x kullan.
3- 5.05 altı olan tüm oyunları oynayabilirsin.

Kuon

Katılımcı Üye
6 Eyl 2019
17
1
1- Genelde kırarken kapanıyor ama artık çok nadir oluyor. Oyun esnasında hiç kapanmadı cihazım 1 yıl oldu alalı.
2- Güncel HEN 2.1.x kullan.
3- 5.05 altı olan tüm oyunları oynayabilirsin.
Cevaplar için teşekkürler. Bir şey daha sorayım.

2019 da çıkmış olan oyunların hiçbirini bu kırık ps4 de oynayamıyoruz değil mi ps4 versiyonun kırılması gerekiyor bunun için.

mad_080

Katılımcı Üye
22 Eyl 2018
189
28
Cevaplar için teşekkürler. Bir şey daha sorayım.

2019 da çıkmış olan oyunların hiçbirini bu kırık ps4 de oynayamıyoruz değil mi ps4 versiyonun kırılması gerekiyor bunun için.
Oynayamazsiniz. ne kadar yuksek versiyon kirilirsa o kadar cok oyun oynayabiliriz.

2. el cep telefonu alıyoruz