Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Kırık ps4 ile PSN hesabı girme

2. el cep telefonu alıyoruz

sweeperxx

Katılımcı Üye
27 Haz 2018
45
8
Merhabalar, bu forum üzerinden kırma işlemini sorunsuz olarak gerçekleştirdim. Ve oyunları da indirip yükledim. Herşey mükemmel ve sorunsuz çalışıyor. Ancak kafama takılan bir konu var. PSN plus hesabım ve üyeliğim var, hatta zamanında oradan satın aldığım oyunlar da var. Ama kırdıktan sonra PSN hesabıma giriş yapmadım. Sorularımdan bazıları;

1- PSN hesabıma giriş yapmam kırık ps4 için bir sorun yaratır mı?
2- PSN hesabımda satın aldığım orjinal oyunları indirip oynarken herhangi bir riski olur mu?
3- Kırık oyunları online oynayamadığımızı biliyorum. Zaten kırık olarak indirdiğim oyunları buna göre seçiyorum. Bu nedenle hem kırık hem orjinal oyun olması sistemde ya da hesapta herhangi bir problem yaratır mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

cavit78

Katılımcı Üye
28 May 2018
38
8
1- HESABA GİRİŞ YAPAMAZSIN ÇÜNKÜ SENDEN UPDATE GÜNCELLEMENİ İSTER.bU KIRMA İŞLEMİ 5.05 NE ZAMANKİ SON UPDATE 5.55 VERSİON KIRILIRSA YANİ SON GÜNCELLEME KIRILIRSA İŞTE O ZAMAN SONRAKİ SORULARIN CEVABINI BULABİLİRİZ

Hasan24

Katılımcı Üye
7 Haz 2018
124
28
2- psn hesabındaki oyunları oynayamazsın yeniden siteden fake pkg olarak indirip yüklemelisin

Hasan24

Katılımcı Üye
7 Haz 2018
124
28
3-psn de önceden indirdiğin oyunlar ps4 ünde beklerse bir sorun yaşamazsın ama o oyunları cihazı güncellemediğin sürece açamazsın

sweeperxx

Katılımcı Üye
27 Haz 2018
45
8
O zaman gerekli olan 5.55 sistem güncellemesini kırılmadan bu soruları cevaplayamayacağız anlaşılan :) Teşekkürler yine de

narcos_16

Katılımcı Üye
23 Haz 2018
87
8
Bende aynı soruyu soracaktım peki ps4 storeyede mi baglanamiyoruz. Cihaza netflix yada youtube yüklemek istiyorum

narcos_16

Katılımcı Üye
23 Haz 2018
87
8
Peki netflix yada youtube vs uygulamalarin ps4 için olan versiyonunu bulup usb den yüklesem açılır mi. Yoksa yine cihazı guncelleyinmi der

Hasan24

Katılımcı Üye
7 Haz 2018
124
28
Peki netflix yada youtube vs uygulamalarin ps4 için olan versiyonunu bulup usb den yüklesem açılır mi. Yoksa yine cihazı guncelleyinmi der
İnternetten açılıyor ya psn bağlantısı isteyebilir (ağ özelliklerini kullanmak için psne bağlanınız diyor ya)

seymay

Katılımcı Üye
11 Haz 2020
3
1
merhaba ben plates vs zombies oyununu kırık ps4 üme yükledim fakat EA account istiyor.Bunu gerçekleştirebilir miyim peki,oynayabilir miyim kırık ps4ümde bu oyunu

2. el cep telefonu alıyoruz