Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Türkçe Yama legend of zelda ve lets go pikachu yama istek

2. el cep telefonu alıyoruz

olgunnn

Katılımcı Üye
25 May 2018
42
8
legend of zelda breath of the wild rica etsem türkçe yama yaparmısınız oyun güzel ama ilerliyemyorum

olgunnn

Katılımcı Üye
25 May 2018
42
8
legend of zelda breath of the wild rica etsem türkçe yama yaparmısınız

Adam1nDibii

Katılımcı Üye
24 Ocak 2020
32
6
Zelda botw gibi tam bir switch oyununu Türkçe Yama olarak oynama fırsatı sunarsanız size çok minnettar kalırız

emre_007

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
178
93
38
ANKARA
Oluyor da tek başıma altından kalkamayacağım bir şey. Çeviri ekibi lazım onun için. Gerçekten olaya büyük bir rpg oyunu gibi bakmak lazım. Metinlere zaman yetmez. Çok boş zaman lazım onun için. Bide sabır. Şu an switch yama işlerinde benden başka kimse yok. Ben olmasam açıkça söylüyorum kimse yama yapmaz.:LOL::love::ROFLMAO:(y)

Adam1nDibii

Katılımcı Üye
24 Ocak 2020
32
6
Oluyor da tek başıma altından kalkamayacağım bir şey. Çeviri ekibi lazım onun için. Gerçekten olaya büyük bir rpg oyunu gibi bakmak lazım. Metinlere zaman yetmez. Çok boş zaman lazım onun için. Bide sabır. Şu an switch yama işlerinde benden başka kimse yok. Ben olmasam açıkça söylüyorum kimse yama yapmaz.:LOL::love::ROFLMAO:(y)
ellerine sağlık dostum walla çok faydasını görüyoruz ama işte bu oyunda bi başka ya yinede beklemekteyiz :D

gatewa

Katılımcı Üye
29 May 2020
1
1
slmlar hocam iyi çalışmalar the legend of zelda için türkçe yama projeniz mevcut mudur? Nasıl beklemekteyiz anlatamam 6 aydır telefondan bilgisayardan bakınıp duruyorum çıkacak mı var mı çıkmış bir yama. İşin ilginç yanı ise bir çok switch oyunu türkçe yapılmış yılın ödülünü alan bir oyunun yaması yok. Tabi ki çeviri yapan arkadaşlar da çok ciddi bir emek vermek zorundalar ve karşılık olarak bir şey de kazanamıyorlar. Zengin de değiliz ki yama yapan insanlara destek verebilelim. Benim gibi ufak tefek destek olacak kişileri toplamak lazım ki 50tl - 100tl destek yapıp bu tür proje yapan insanların emeğinin tam karşılığını hiç bir şekilde veremeyiz ama ufak da olsa verebilmek güzel olurdu. Böyle bir niyetiniz olursa da benden yana ufak tefek de olsa destek vermek isterim.

2. el cep telefonu alıyoruz