Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Duyuru Lütfen Okuyun !

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
rank rank
Merhaba Arkadaşlar,

Bu sitenin yöneticisi ve sizlere yardımcı olmak için gerekli çabayı gösteren biriyim.Gerek forumdan gerek pm ile atılan tüm sorulara elimden geldiğince cevap veriyor yardımcı oluyorum.

Kendi çabalarım ile oluşturduğum rehberlerin ve oyun paylaşımlarının herkese faydalı olması için elimden geleni yaptım ve yapmaya devam edeceğim.Ama nankörlük edenleri de açık açık görüyorum kimin kimde çıkarı varsa, abim-kardeşim vs deyip yağcılıkta sınır tanımıyorlar.Biz üyelerimiz ile herşeyi detaylı bir şekilde paylaşıyoruz.Rehber konularını bile test edip bu doğrultu da açıyorum ki zarara uğramayın ceplerinizden bir kuruş ücret çıkmasın diye.Sizden sadece anlayışlı olmanızı bekliyoruz.

Üyelerimizden ricamız, sakın ama sakın başka sitelere yönlendirme yapmayın ! Oyun istekleri vs isteklerinizi forumumuzdan yapın.

İyi forumlar dileriz.

bestek

Katılımcı Üye
rank
rehberlerin ve oyun paylaşımların hakkındakı çaban takdir edilesi lakin açılan yardım konularınada bi el atsanız kanımca iyi olur

arno08

Katılımcı Üye
rank
kardeşim cal of duty black ops 3 ü indiremedim lütfen yardımcı olun kafeciyim .. en çok ihtiyacım olan oyun .. sitede var ama ordan inmiyor linlerde sorun car galiba

ceyceys

Katılımcı Üye
rank
Emeklerinize sonsuz teşekkürler siz olmasanız ben bir çok oynu oynayamazdım iyi ki varsınız

mehmet

Katılımcı Üye
rank
senin yaptığın emegin hakkını kimse ödeyemez kardeşim sana hak veriyorum yeri geldiğnde bizlere bile yardımcı oldun kimse bunu yapmaz
Scofield kardeşim eyvallah

mehmet

Katılımcı Üye
rank
Scofield kardeşim 5.55 nezamana kadar kırılır bir gelişme varmı acaba

2. el cep telefonu alıyoruz