Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Merhaba

2. el cep telefonu alıyoruz

turki32

Katılımcı Üye
3 Tem 2018
82
18
Arkadaslar benim ismin Ismail. Ingilizce ogretmenligi bolumunde okuyorum ve yaz tatilinde bos durmamak icin cesitli projelerde yer almak istiyorum. Eger bir oyun icin turkce yama calismasi baslatacaksaniz ya da halihazirda var olan bir proje icin ceviri konusunda yardima ihtiyaciniz olursa benimle iletisime gecebilirsiniz.

Not: Herhangi bir coder’lik bilgim yok, yalnizca ceviri konusunda destek saglayabilirim.

azad112

Katılımcı Üye
18 Eyl 2018
73
18
21
www.uniondht.org
Öncelikle hoşgeldiniz :)
Hocam o iş düşündüğünüz şekilde olmuyor. Yani bu sitedeki yamalar sıfırdan çevirilmiyor. Halihazırda bilgisayar sürümü için bazı gruplar tarafından çevirilmiş yamaları alıp Ps4'e uyumlu hale getiriyorlar sadece. Yine de bu ince fikirliliğiniz takdir edilesi :) Eğer öyle düşünceniz varsa Oyunçeviri, anonymous gibi gruplarla iletişime geçebilirsiniz.

ekanat

Katılımcı Üye
16 Nis 2018
60
8
Arkadaslar benim ismin Ismail. Ingilizce ogretmenligi bolumunde okuyorum ve yaz tatilinde bos durmamak icin cesitli projelerde yer almak istiyorum. Eger bir oyun icin turkce yama calismasi baslatacaksaniz ya da halihazirda var olan bir proje icin ceviri konusunda yardima ihtiyaciniz olursa benimle iletisime gecebilirsiniz.

Not: Herhangi bir coder’lik bilgim yok, yalnizca ceviri konusunda destek saglayabilirim.
Ismail Bey Siz bize en iyisi ingilizceyi ogretinde kokten cozelim bu isi :)
Bu arada hos geldiniz.

turki32

Katılımcı Üye
3 Tem 2018
82
18
Öncelikle hoşgeldiniz :)
Hocam o iş düşündüğünüz şekilde olmuyor. Yani bu sitedeki yamalar sıfırdan çevirilmiyor. Halihazırda bilgisayar sürümü için bazı gruplar tarafından çevirilmiş yamaları alıp Ps4'e uyumlu hale getiriyorlar sadece. Yine de bu ince fikirliliğiniz takdir edilesi :) Eğer öyle düşünceniz varsa Oyunçeviri, anonymous gibi gruplarla iletişime geçebilirsiniz.
Bu forumdan cok fayda gordugum icin borclu hissediyorum kendimi, bu sebeple site uzerinde yurutulen projelere katkim olsun demistim :) bahsettiginiz gruplarla benzer bir yakinligim olmadigi icin bu tur bi’ girisimde bulunmayi dusunmuyorum.

2. el cep telefonu alıyoruz