Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

MK 11 DLC

2. el cep telefonu alıyoruz

yusufxx

Katılımcı Üye
19 Eyl 2020
26
3
Selamün aleyküm , @baybarsturan abi geçen gün sana mk 11 başka DLC varmı diye sormuştum sende bana bu bulunanlar harici çalışmaz demiştin . Ben kollector's edition pack falan buldum hatta senin hesabında var orada gördüm . Bu DLC lerden haberin vardır mutlaka dedim çalışmıyordur dedim kendi kendime ama adamlar videoda bir kaç pack ( kollector's , female ninja vs. ) daha eklemişler ve çalışıyor ancak ben kuramadım bir türlü canım sıkıldı . Backport patch diye bir şey vardı onu indirmedim acaba onunlamı alakalı falan dedım . oyun sürümü falan farklı değil 1.11 neden olmadı anlamadım.Backport nedir bilmiyorum o yüzden indirmedim yardımcı olabilirmisin ?

Saygısızlık da etmek istemiyorum yanlışım varsa affola sadece merak ettim , zamanını da çalmak istemezdim kusura bakma hayırlı günler 😇

bunu turan abiyle önceden konuştuğum için ona hitaben yazmıştım ,kopyala yapıştır yaptım diğer adminler yardımcı olursa onlara da teşekkürüm sonsuzdur <3

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,542
113
44
Antalya
Lütfen birden fazla yerde aynı şeyleri yazıp sormayın konu kirliliği oluyor ve hangisine cevap yazacağımı şaşırıyorum. :)
Kopyala yapıştır yaparak 1- özelden mesaj atmışsınız 2- buraya konu açmışsınız 3- başka bir konuda aynısını yazmışsınız.

Yabancı site isimlerini açık mesajlarda belirtmeyelim lütfen.

İlgili dediğiniz sitede açılan bulabildiğim konulara baktım birebir benim paylaştığımın aynısı paylaşılmış yani ekstra başka DLC ler görmedim.

Şöyle izah edeyim.
1- Ana Oyun dosyası v1.00
2- Update-Güncelleme dosyası v1.11
3- 5.05 backport fix - Bu ne diye sormuşsunuz cevaplayayım. Oyun 6.72 de çalışan bir oyundur işte 5.05 konsolda çalışması için gereken fix oluyor.
4- Complete Pack DLC - Benim konumda All DLC diye paylaştığım dosya
5- Aftermath Pack DLC - Benim konumda Aftermath Story Expansion DLC diye yazdığım dosya

Yani oradaki 5 dosya birebir burada da benim paylaştığım dosyalardır.

Eğer bunlar haricinde başka DLC ler varsa bana özelden link atın bakayım. Ya benim görmediğim yeni eklenen DLC paket vardır ama şimdi baktım bulamadım yani benim paylaştığım harici yeni bir DLC paket görmedim yada siz onları yeni paketler sanıyorsunuzdur aslında elinizdeki ile aynısıdır.

Birde bu yazdığım 5 dosyayı yüklediğinize emin olun yani konumdaki her dosya ben de yüklü demiştiniz ama kontrol edip emin olun yani

- Oyunu yüklemiş olmalısınız
- sonra v1..11 update yüklemişsinizdir
- sonra 5.05 konsolunuz var ise v1.11 update için 5.05 backport fix yüklemiş olmalısınız (bu adım sadece 5.05 konsollar içindir konsol 6.72 ise gerekmez)
- sonra ALL DLC pack yüklemiş olmalısınız
- en sonda aftermath dlc pack yüklemiş olmalısınız
Yani konsolunuz 5.05 ise yaklaşık 63 GB civarlarında yüklü olması gerekir bu boyutu konsolunuzda oyun bilgisinden bakarak kontrol edin.
Eğer konsolunuz 6.72 ise 53.5 GB civarlarında olacaktır çünkü 6.72 konsolunuz var ise 5.05 için gereken backport fix yüklenmez zaten.

Bunları yüklediğinizden emin olun ve bunların dışında başka DLC bulduysanız dediğim gibi bana özelden link atın bakayım.

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,542
113
44
Antalya
Soru soran arkadaş ile görüşülmüş kendisinden ilgili link alınıp kontrol edilmiş ve benim paylaştığım Oyun+Update+DLC'lerin bire bir aynı olduğu görülüp kendisine bilgi verilmiştir. Yani bu oyunda oynanabilir karakter 6.72 için bu kadardır ve ileride daha üst sürüm kırılırsa yeni karakter ve oynanabilir DLC bölümü açılacaktır.

2. el cep telefonu alıyoruz