Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

MK 11 skin

2. el cep telefonu alıyoruz

yusufxx

Katılımcı Üye
19 Eyl 2020
26
3
Selamün aleyküm, MK 11 indirdim upgrade falan yaptım yaklaşık 1 aydır başından kalkmiyorum ( teşekkürler newgamex ) . Fakat belli bir süre sonra aynı kostümü görmekten sıkılıyorum oyunda krypt aktif olmadığı için skin açamıyorum haliyle ben bu skinleri açabilir miyim ? Veya nasıl açarım yardımcı olursanız sevinirim ..

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,542
113
44
Antalya
Selamün aleyküm, MK 11 indirdim upgrade falan yaptım yaklaşık 1 aydır başından kalkmiyorum ( teşekkürler newgamex ) . Fakat belli bir süre sonra aynı kostümü görmekten sıkılıyorum oyunda krypt aktif olmadığı için skin açamıyorum haliyle ben bu skinleri açabilir miyim ? Veya nasıl açarım yardımcı olursanız sevinirim ..
Bu oyuna ait update ve DLC ler bu linkte. Eğer bunların hepsi sizde yüklü ise şu an için her şeye sahipsiniz demektir.

yusufxx

Katılımcı Üye
19 Eyl 2020
26
3
Bu oyuna ait update ve DLC ler bu linkte. Eğer bunların hepsi sizde yüklü ise şu an için her şeye sahipsiniz demektir.

[/QUOTE
Evet hepsi yüklü , anlaşılan oyun içi skinler kullanılamıyor . Teşekkürler vakit ayırdığınız için

2. el cep telefonu alıyoruz