Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

MÜJDE! Yeni Nesil Nintendo Switch'ler Çok Yakında Kırılacak

2. el cep telefonu alıyoruz

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
MÜJDE! Yeni Nesil Nintendo Switch'ler Çok Yakında Kırılacak
SX CORE - SX LITE


Herkese selamlar.

Yeni nesil Nintendo Switler artık çok yakın bir gelecekte kırmaya başlayacağız. Bu kırma işlemi modchip şeklinde olacaktır. Yani Nintendo Switch'in içi açılıp, donanım olarak bir chip takılacaktır. Chip takma işlemi ev kullanıcıları için oldukça risklidir. Bu yüzden kendi takmak isteyenlerin hiç bir şekilde riske girmemeleri tavsiye olunur. Profesyonel bir yer bulmanız kesinlikle önerilir. Yanlış bir lehimleme sonrasında makinenizin kullanılmama riski olduğu yönünde açıklamalar yapılmıştır. Bu yüzden size garanti veren bir yer bulmanız çok önemlidir.

Bu modchip'in çıkış tarihi Mart 2020 ortalarına doğru satışa sunulacağı söylenmiştir (yaptığım whatsapp konuşmasında bu yönde bir çıkış tarihi verilmiştir). Genelde bu verilen tarihlerin uzama ihtimali yüksektir. Nereden baksanız en az 15-20 gün sarkma ihtimali vardır.

Chip satışa çıkar çıkmaz adetli olarak sipariş edilecektir. Stokla ilgili bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Dileyen mağazamıza gelip yaptırabilir. Eğe mağazamıza gelip işlem yaptırman imkanınız yok ise kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Kargo masraflarınızın tamamı firmamız tarafından karşılanacaktır.

Chip iki farklı türden oluşacak. Birisi daha profesyonel bir yapıya sahip iken diğeri daha basit bir yapıda olacaktır. Henüz detayları biz de bilmediğimiz için net bir bilgi veremiyoruz. SX CORE ve SX LITE şeklinde iki modelden oluşmaktadır.

Nintendo Switch sahipleri, biraz daha sabır :)❤


İletişim:
Tel: 0212 571 30 71 - Gsm: 0536 480 55 03
Cevilizk Mah. Beyaz Güvercin Sok. No:1/D Bakırköy / İSTANBUL


 
Son düzenleme:

aytug25

Katılımcı Üye
1 Eyl 2017
346
93
Çip korona virüsü yüzünden biraz gecikecek gibi, 300 kişiye test için gönderecekleri çipleri bile gönderemedi firma. Ama geçte olsa çıkacak yani, bu saatten sonra çıkmayacak demezler.
Çip için bazı sitelerde ön sipariş fiyatı 10-15 dolar civarı, ama ön sipariş sonrası fiyat artabilir. Ayrıca çipin montajı ileri lehim becerisi isteyecek deniyor. Bu lehimleme işlemi için işçilik ne kadar olur bilemem. Birde çip alınca sx lisansı da almak gerekecek. Ancak şöyle bir durum var çip sistemde harici bir bootloader dosyasını in okunmasını sağlayacak bu şekilde cfw yazılım çalışacak. Ancak bootloader olarak kosmos dosyaları kullanılması mümkün olursa sx yazılımı almadan daha ucuza kullanılabilir. Daha çip çıkmadan yabancı forumlarda bu konuşuluyor.
Son olarak çipin paylaşılan resimlerinde üstünde usb portu vardı, herkes şey demiş, konsol güncellendiği zaman çipin içindeki bootloader yazılımı da güncellemek gerekebilir. Yani xbox 360larda dvdroma fw atılması gibi her seferinde konsola müdehale gerekebilir.
Şimdilik benim çip ile ilgili gözlemlerimlerim bunlar, umarım sorunsuz bir sistem yaparlar
 

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator

unipico

Katılımcı Üye
31 Mar 2020
6
1
O zaman yeni nesil cihazı alıp size göndermem lazım.
 
Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst