Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

MÜJDE! Yeni Nesil Nintendo Switch'ler Çok Yakında Kırılacak

2. el cep telefonu alıyoruz

arxcz

Katılımcı Üye
12 Şub 2020
17
3
Son durum nedir ben farklı birine sordum montaj dahil 700tl dedi
khalkedon bey sizde var mı bir gelişme

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Herkese selamlar. SX Core ve SX Lite chip bekleyen kişilerden özür diliyorum. Gereğinden çok fazla beklettik. Chip'ler bir hafta kadar sonra yeterli miktarda gelmiş olacaktır. Şu anda elimize 5 adet kadar komik sayılabilecek bir adette gelmiştir fakat bir hafta kadar sonra net 100 adetin üzerinde siparişlerimiz gelmiş olacaktır.
Chip taktırmak isteyen kişiler lütfen bizzat telefon ile bize ulaşıp rezervasyon yaptırsın. Chip'ler geldiği andan itibaren telefon ile arayıp sizlere bilgi verilecektir. İletişim bilgilerimizi hemen aşağıda belirtilmiştir.

Tel: 0212 571 30 71
Gsm: 0536 480 55 03

Bu gelmiş olan chip'ler için lütfen istekte bulunmayınız. En azından sizlerin görmesi için bu mesaj yazılmıştır. 2 tanesi zaten kendi satacağımız makinelere takılacaktır. geri kalan 3 tanesi de çok önceden beri bizi arayıp bilgi alan kişilere takılacaktır.

Lütfen çok az bir zaman daha sabır. 1 hafta sonra görüşmek üzere. Bayram öncesinden herkes mutlu olacak :)

Şimdilik hoşça kalın :)

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,107
113
Herkese selamlar. SX Core ve SX Lite chip bekleyen kişilerden özür diliyorum. Gereğinden çok fazla beklettik. Chip'ler bir hafta kadar sonra yeterli miktarda gelmiş olacaktır. Şu anda elimize 5 adet kadar komik sayılabilecek bir adette gelmiştir fakat bir hafta kadar sonra net 100 adetin üzerinde siparişlerimiz gelmiş olacaktır.
Chip taktırmak isteyen kişiler lütfen bizzat telefon ile bize ulaşıp rezervasyon yaptırsın. Chip'ler geldiği andan itibaren telefon ile arayıp sizlere bilgi verilecektir. İletişim bilgilerimizi hemen aşağıda belirtilmiştir.

Tel: 0212 571 30 71
Gsm: 0536 480 55 03

Bu gelmiş olan chip'ler için lütfen istekte bulunmayınız. En azından sizlerin görmesi için bu mesaj yazılmıştır. 2 tanesi zaten kendi satacağımız makinelere takılacaktır. geri kalan 3 tanesi de çok önceden beri bizi arayıp bilgi alan kişilere takılacaktır.

Lütfen çok az bir zaman daha sabır. 1 hafta sonra görüşmek üzere. Bayram öncesinden herkes mutlu olacak :)

Şimdilik hoşça kalın :)
Hayırlı olsun abi :) Bekleyenlerin gözü aydın.

goktugonyurt

Katılımcı Üye
29 Haz 2019
16
3
Merhabalar ben sizleri arayip ismimi yazdirmistim acaba gumrukten gecip elinize ulasti mi ? Ortalama kac gun daha bekleriz bitsin bu hasret :)

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Merhabalar ben sizleri arayip ismimi yazdirmistim acaba gumrukten gecip elinize ulasti mi ? Ortalama kac gun daha bekleriz bitsin bu hasret :)
Kusura bakmayın haber veremedik. Şu anda toplamda 5 adet gelmiştir. Şu sıralar gümrük olayları çok sıkıntılı 2 hafta önce hızlı olması için en süratli kargo firması ile Türkiye'ye iki günde geldi ama 10 gündür hala gümrükte bekliyor. Kargo çok hızlı ama Türkiye'eki gümrük işlemleri çok yavaş. Ama merak etmeyin siz bu ilk 5'in içindesiniz haber veremedik. Bayram sonrasında işlemi yaptırabilir misiniz ? Yarın arife günü. SX Core chip'ler ilgili sıkıntı yoktur bu arada sadece SX lite için çok az bir süre daha sabretmek gerekiyor. Sizin chip'iniz ayrılmış durumda. Lütfen gönlünüz ferah olsun.

thekiddo

Katılımcı Üye
31 Tem 2020
1
3
Selamlar, sitede yer alan GSM veya sabit hat numaralarınızın ikisine de ulaşılamıyor. SX Core için görüşmek istiyorum, yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Hayırlı bayramlar :)

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Selamlar, sitede yer alan GSM veya sabit hat numaralarınızın ikisine de ulaşılamıyor. SX Core için görüşmek istiyorum, yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Hayırlı bayramlar :)
Merhaba efendim. Kusura bakmayın, bayramın ilk günü olması sebebiyle kapalıydık. Yarın da açık olup olmayacağımız belli değil ancak muhtemelen 4. gün kesin açılmış oluruz. Lütfen yine telefon ederek kesin bilgi almaya çalışın. Cevap vermiş olursak zaten sorun yoktur. :)

2. el cep telefonu alıyoruz