Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

multiman kullanmadan kırık ps3 e nasıl oyun yüklerim

2. el cep telefonu alıyoruz

husgur

Katılımcı Üye
8 Ara 2017
7
0
60
Arkadaşlar merhaba bugün bir ps3 gördüm içinde oyunlar yüklü oyunun üstüne gelip başlatınca başlıyor.kısacası multiman falan yok direk yüklenmiş oyunlar bu sistem nedir nasıl yapabiliriz

husgur

Katılımcı Üye
8 Ara 2017
7
0
60
Merhabalar Scofield öncelikle yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.Ben emekli öğretmenim sizler kadar bilgim yok belki beynimde yorgun ama azmedince insanın başaramayacağı şey yoktur köşeme çekilip oturmak istemiyorum yardımcı olursanız bu süreci daha kısa sürede geçebilirim diye düşünüyorum ama vaktinizi ayıramasanızda yine yeşekkür ederim

ps3
CECH 2004A
MULTİMAN 4,81
VERSİYON 2,70

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,042
113
Merhabalar Scofield öncelikle yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.Ben emekli öğretmenim sizler kadar bilgim yok belki beynimde yorgun ama azmedince insanın başaramayacağı şey yoktur köşeme çekilip oturmak istemiyorum yardımcı olursanız bu süreci daha kısa sürede geçebilirim diye düşünüyorum ama vaktinizi ayıramasanızda yine yeşekkür ederim

ps3
CECH 2004A
MULTİMAN 4,81
VERSİYON 2,70
Hocam, kusura bakmayın hitap açısından.Ve ayrıca rica ederim amacımız her daim yardımcı olmaktır.Şimdi konumuza gelelim ve adım adım ilerleyelim.

Kaç tane ps3'ünüz var? Bunu sormamın sebebi versiyon alanına iki tane bilgi girdiniz.Birde ps3'ünüz de oyun (game) sekmesinde instale package files sekmesi yer alıyor mu ? :smile:

husgur

Katılımcı Üye
8 Ara 2017
7
0
60
3 tane ps3 var multiman 4,81 yüklü instale package files var 2 versiyon yazdım biri ofw digeri cfw diye yeni öğreniyorum yanlış şeyler söylüyorsam affola

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,042
113
3 tane ps3 var multiman 4,81 yüklü instale package files var 2 versiyon yazdım biri ofw digeri cfw diye yeni öğreniyorum yanlış şeyler söylüyorsam affola
Estağfurullah hocam ne yanlışı,bizde yeni yeni şeyler öğreniyoruz.Amacımız, bilgimizi yardım isteyen herkesler ile paylaşmak. :smile:

-Toplamda 3 tane ps3 var bunların ikisinde cfw yükü (instale package files sekmesi varsa cfw oluyor.)

-Diğerinde ise Ofw (instale package files sekmesi yoktur,yani orjinal yazılım yüklüdür.) mi yüklü? Siz buna mı oyun yüklemek istiyorsunuz? Eğer öyleyse alttaki konuyu inceleyin.

http://www.newgamex.com/114-ps3-3000-ve-4000-oyun-yukleme-yontemi.html

2. el cep telefonu alıyoruz