Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Pkg Oyun Need for Speed Payback PKG Oyun İndir ! [4.55]

hakan0682

New member
Katılımcı Üye
Evet, beklenen oyun 4.55'e çıkmıştır.Herkese hayırlısı olsun. :) Bu arada God of War'da gelebilir.Takipte kalın. :)

Not: Oyun 4.55 versiyonda çalıştığı yazılmıştır bu yüzden 4.05'de çalışmaz.

Buradaki magnet linki tarayıcıya olduğu gibi yapıştırıp utorrent üzerinden indirmeyi başlatın hızlı inmektedir.
Link
[Gizli içerik]

Google Drive Linkler
[Gizli içerik]
teşekkürler

jamesopat

New member
Katılımcı Üye
oyunu yüklerken sona geldiğinde ''genişletilmiş depolama için sistemi güncelleyin'' uyarısı veriyor. 70 gb kadar alan vardı, bir oyun daha sildim tekrar deniyorum. 108 gb boş alan ile. umarım bu kez olur.

Ek: 108 gb boş alan olmasına rağmen olmadı. sebebini anlamadım. torrent dosyası olanı indirim deneyen var mı başka.

Son düzenleme:

aymesso

New member
Katılımcı Üye
Evet, beklenen oyun 4.55'e çıkmıştır.Herkese hayırlısı olsun. :) Bu arada God of War'da gelebilir.Takipte kalın. :)

Not: Oyun 4.55 versiyonda çalıştığı yazılmıştır bu yüzden 4.05'de çalışmaz.

Buradaki magnet linki tarayıcıya olduğu gibi yapıştırıp utorrent üzerinden indirmeyi başlatın hızlı inmektedir.
Link
[Gizli içerik]

Google Drive Linkler
[Gizli içerik]
Eline saglik dost

kahwecix

Active member
Katılımcı Üye
oyunu yüklerken sona geldiğinde ''genişletilmiş depolama için sistemi güncelleyin'' uyarısı veriyor. 70 gb kadar alan vardı, bir oyun daha sildim tekrar deniyorum. 108 gb boş alan ile. umarım bu kez olur.

Ek: 108 gb boş alan olmasına rağmen olmadı. sebebini anlamadım. torrent dosyası olanı indirim deneyen var mı başka.
cihazınız 4.05 mi 4.55 mi ? bu oyun 4.05 de çalısmıyor bilginize...