Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

NETFLIX AÇILIŞTA DONUYOR

2. el cep telefonu alıyoruz

mertmervess

Katılımcı Üye
27 Tem 2018
21
1
Merhabalar, netflixin pkgsini buradan indirdim. Uygulamaya giriş yapıp bilgilerimi giriyorum ama uygulama donuyor. 5.05, Mira+Hen seçenekleri ile uygulamayı açıyorum. Sanırım ben hariç herkeste çalışıyor. Nedendir acaba?

halfglaze

Katılımcı Üye
7 Mar 2019
19
3
24
Ankara
Aynı durumu bende yaşıyorum 5.05 hen ile açıyorum açılış ekranında donuyor. Halbuki 1 ay falan rahat bi şekilde kullanmıştım bi gün çat diye gitti...

mertmervess

Katılımcı Üye
27 Tem 2018
21
1
Sony tarafından bir hamle gelmiş olabilir. Umarım bu sorun çözülür belki yeni pkg ile ?

grumis

Katılımcı Üye
3 Ağu 2018
76
18
bende de var aynı sorun..bu sorunla ilgili konu da açmıştım..bir çözümü yok sanırım..

pomes

Katılımcı Üye
4 Tem 2018
53
8
bu sorun herkeste var reddit de birisi homebrew uygulaması ile kurun demiş ama artık homebrew uygulamasının içinden de netflix i kaldırmışlar yani bir netflix sürümü gelene kadar çalışmayacak gibi görünüyor.

Nayende

Katılımcı Üye
28 Tem 2017
85
18
Denedim çalıştı. Çok sevindim bu duruma. (y)
Birdenbire çalışmayı durdurması ve yine birdenbire çalışmaya başlaması ilginç.

2. el cep telefonu alıyoruz