Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Bütün Versiyonları Kırıyoruz

2. el cep telefonu alıyoruz

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Nintendo Switch Bütün Versiyonları KırıyoruzKhalkedon Elektronik
Tel: 0212 571 30 71
Cep: 0536 480 55 03

Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No:1/D Bakırköy / İSTANBUL​

Nintendo Switch bütün versiyonları kırıyoruz. en son çıkan versiyon da dahil olmak üzere. Downgrade yapmadan oyunlarınızı yükleyip oynayacaksınız.

Nintendo Switch'iniz var ve artık her bir oyuna dünyanın parasını vermekten bıktınız mı? O zaman şu anda tam doğru yerdesiniz demektir.

Yapacağımız uygulama sayesinde Nintendo Switch için bütün ev yapımı uygulamaları ve oyunlarını oynayabileceksiniz.

Nintendo Switch kırma işlemi sizi asla sıkıntıya sokacak bir işlem değildir. Eğer online oynama düşünceniz var ise bu sizin için biraz sıkıntılı olabilir. Nintendo kendi uygulamaları dışındaki işlemlere pek sıcak bakmıyor. Online oynamak sizin için çok önemli değil ise Nintendo Switch CFW kırma işlemi tam size göre :)

Şu anda Nintendo Switch'in mevcut bütün sürümlerini kırabiliyoruz.

Nintendo Switch ile ilgili teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Profesyonel desktek ve hizmet için bizimle iletişime geçmekten asla çekinmeyin.

Nintendo Switch Tamiri
 
Son düzenleme:

musacca

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
46
8
Merhaba,

Bölge version vs farkı olmadan tüm versiyonlar kırılabılıyor mu? Yanlış hatırlamıyorsam bazı versionlar (modeller) kırılamıyordu.

Yardımlarınız için teşekkür ederim

İyi forumlar
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst