Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Joy-Con Analog Stick Tamiri - V2 Analog Stick

Khalkedon

Administrator
Administrator
Nintendo Switch Joy-Con Analog Stick Tamiri - Değişimi (Drift)Joy-Con Analog Stick Drift (kendi kendine hareket problemi) için iletişim bilgilerimiz:

Tel: 0212 571 30 71 - Gsm: 0536 480 55 03
Cevizlik Mah. Beyaz Güvercin Sok. No:1/D
Bakırköy / İSTANBUL

Nintendo Switch'in en bilindik sorunlarından bir tanesi de Joy-Con kontrolcülerinin analog çubuklarının bozulmasıdır. Şimdiye dek en popüler sorunu budur dersek yanlış söylememiş oluruz. Bu sorun şu şekilde ortaya çıkmaktadır; Maalesef Nintendo Joy-Con kontrollerinin analog çubuklarını, önceki çıkardığı konsollara göre zayıf üretimde bulunmuştur. Kullanıma bağlı olarak zaman içinde analog stick'ler istek dışı hareketler sergilemektedir. Bu istek dışı hareketlerin diğer bir adı da "drift" olarak geçmektedir.

Joy-Con analog stick drift problemini yok etmek için tamir ettirmelisiniz veya komple değişimini yaptırmalısınız. Tamir etmek maalesef geçici bir çözüm sunmaktadır ve kısa bir zaman içinde arıza tekrar etmektedir. Yenisi ile değiştirmeniz sizin için en iyi tercih olacaktır.

Nintendo, önceki sürüm analog stick'lerden çok şikayet gelmesi üzerine V2 (version 2) şeklinde yeni analog stick'lerin üretimine karar verdi. Bu yeni üretilmiş ürünlerin drift problemine karşı çok daha dayanıklı olduğunu duyurmuştur.

Nintendo Switch Joy-Con analog stick tamiri ve değişimi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Türkiye sınırları içinde bütün şehirlere hizmet vermekteyiz. Nerede olursanız olun lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz. İletişim bilgilerimiz yukarıda verilmiştir.
 
Üst