Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Kırık Ekran Tamiri (LCD ve Dokunmatik)

Khalkedon

Administrator
Administrator
Nintendo Switch Kırık Ekran TamiriNintendo Switch kırık LCD ekran ve kırık dokunmatik ekran için lütfen bizimle iletişime geçmekten asla çekinmeyiniz.

İletişim Bilgilerimiz:
Khalkedon Elektronik
Dükkan Tel: 0212 571 30 71
Cep Tel: 0536 480 55 03
Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No:1/D Bakırköy / İSTANBUL

Nintendo Switch ekranınız kırıldı ise endişelenmenize gerek yok. Hizmet ayağınıza geldi :)Nintendo Switch ekranı normalde farklı bir yapıya sahiptir. Dokunmatik ve LCD ekran birbirinden ayrıdır. Siz dış ekran kırıldığında belki de iç ekran kırılmış olabilir. Switch'in dokunmatik ekran kırıldığında tırnağınızla bir pürüz olup olmadığını kontrol edip anlayabilirsiniz. Kontrol sırasında tırnağınız çatlak kısma takılacaktır. Eğer iç ekran kırılmış ise tırnağınızda her hangi bir takılma olmaz. İç ekran kırıklarında daha çok bir sıvı akmış hissi uyandırır. Bunu anlamak çok zor değildir. Hemen teşhis koyup işleme başlanabilir.

Nintendo Switch kırık ekran değişimi sonrası hiç bir şey olmamış gibi kaldığınız yerden oyun oynamanıza devam edebileceksiniz. Nintendo Switch'in kırık LCD ekranını veya kırık dokunmatik ekranını değiştirmek için, komple bütün sistem yerinden çıkarılmak zorundadır. Yani, bir kırık LCD ekranı veya kırık dokunmatik Switch ekranını takabilmek için ana kartının ve diğer tüm bileşenlerin sökülmesi gerekir. Sökme işlemi titizlikle yapılır ve yine aynı titizlikle Nintendo Switch kapatılır.

Kırık Nintendo Switch LCD ekranı vaya kırık touchpad ekranı değiştirmek için bizimle iletişim kurmaktan asla çekinmeyiniz. Aklınıza takılan en ufak ayrıntılarda bile bizden bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz yukarıda verilmiştir.

 
Son düzenleme:
Üst