Nintendo Switch Kırma Başlamıştır - SX OS

2. el cep telefonu alıyoruz

vkr008

Katılımcı Üye
@Khalkedon Merhaba, switch almayı düşünüyorum ve malum oyun fiyatları nedeniyle de mümkünse halihazırda kırık bir cihaz almak istiyorum fakat bu konuya oldukça yabancıyım. Bu nedenle birkaç sorum olacak, vakit ayırıp cevaplandırabilirseniz çok sevinirim.

1- Önceki mesajlardan anladığım kadarıyla kırık konsol satışı yapıyorsunuz. Peki bu kırık cihazların durumu nedir? Sıfır cihazları kırıp kutuluyor musunuz yoksa sattığınız cihazların hepsi ikinci el mi? Eğer böyle bir ayrım söz konusuysa sıfır ve ikinci el kırık cihaz satışlarının fiyatını öğrenebilir miyim?

2- Önceki mesajlarda ''rcm jig'' , ''sx pro'' gibi hiçbir fikrimin olmadığı bazı kelimelerle karşılaştım :D Ben konsolu ve içine oyun yüklenmiş hafıza kartıyla birlikte bütün her şeyi paket olarak almak istiyorum. Bu mümkün müdür yoksa konsolu aldıktan sonra kırık olabilmesi için ekstra cihazlara mı ihtiyaç duyuluyor? Ya da cihazı kırık olarak kullanabilmek için en azından 1 tane orijinal kartuş mu gerekiyor? Siz konsol+oyun yüklü kart satışı yapıyor musunuz?

3- İstanbul'da yaşamadığım için konsolu mümkünse online olarak almak istiyorum. Böyle bir imkan yoksa da sadece bu iş için İstanbul'a geleceğim. İleride tekrar oyun almam gerekirse ne gibi alternatiflere başvurabilirim? Ya da cihazı bir kere kırdıktan sonra konsolun kendi dijital mağazasından dilediğim oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir miyim?

Uzun bir ileti oldu ama konunun acemisi olduğum için de her şeyi sorup içime sinen bir alışveriş yapmak istiyorum. Okuma zahmetine girdiğiniz için teşekkür ederim. İyi forumlar.

zekuner

Katılımcı Üye
Merhaba, evet hackli olarak Nintendo Switch satışımız vardır. 32GB micro SD kart ile birlikte 2300 TL.

İstediğiniz oyunları ücretsiz olarak yükleyip veriyoruz.
şuan ne kadar satış yapıyorsunuz veya halen satış yapıyormusunuz sd kartsız fiyatı nedir

2. el cep telefonu alıyoruz