Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Kırma

2. el cep telefonu alıyoruz

vkr008

Katılımcı Üye
2 Mar 2019
1
1
@Khalkedon Merhaba, switch almayı düşünüyorum ve malum oyun fiyatları nedeniyle de mümkünse halihazırda kırık bir cihaz almak istiyorum fakat bu konuya oldukça yabancıyım. Bu nedenle birkaç sorum olacak, vakit ayırıp cevaplandırabilirseniz çok sevinirim.

1- Önceki mesajlardan anladığım kadarıyla kırık konsol satışı yapıyorsunuz. Peki bu kırık cihazların durumu nedir? Sıfır cihazları kırıp kutuluyor musunuz yoksa sattığınız cihazların hepsi ikinci el mi? Eğer böyle bir ayrım söz konusuysa sıfır ve ikinci el kırık cihaz satışlarının fiyatını öğrenebilir miyim?

2- Önceki mesajlarda ''rcm jig'' , ''sx pro'' gibi hiçbir fikrimin olmadığı bazı kelimelerle karşılaştım :D Ben konsolu ve içine oyun yüklenmiş hafıza kartıyla birlikte bütün her şeyi paket olarak almak istiyorum. Bu mümkün müdür yoksa konsolu aldıktan sonra kırık olabilmesi için ekstra cihazlara mı ihtiyaç duyuluyor? Ya da cihazı kırık olarak kullanabilmek için en azından 1 tane orijinal kartuş mu gerekiyor? Siz konsol+oyun yüklü kart satışı yapıyor musunuz?

3- İstanbul'da yaşamadığım için konsolu mümkünse online olarak almak istiyorum. Böyle bir imkan yoksa da sadece bu iş için İstanbul'a geleceğim. İleride tekrar oyun almam gerekirse ne gibi alternatiflere başvurabilirim? Ya da cihazı bir kere kırdıktan sonra konsolun kendi dijital mağazasından dilediğim oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir miyim?

Uzun bir ileti oldu ama konunun acemisi olduğum için de her şeyi sorup içime sinen bir alışveriş yapmak istiyorum. Okuma zahmetine girdiğiniz için teşekkür ederim. İyi forumlar.
 

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator

Alaattin

Katılımcı Üye
28 Kas 2019
1
1
Bende nintendo switch in yeni modeli var kirma işlemini yapamıyorum yardımcı olurmusunuz
 

Joyless

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
98
33
Bende nintendo switch in yeni modeli var kirma işlemini yapamıyorum yardımcı olurmusunuz
Her cihaza malesef kırma işlemi yapılamıyor özellikle yeni seri cihazlarda anakart değişikliği yapıldığı için kırma işlemini desteklemiyor ( Lite ve Kırmızı Paket diye geçen serilerde kırılamayan seriler içersinde)
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst