ÇEKİLİŞ Nintendo Switch RCM Loader Çekilişi ! [KAZANAN BELLİ OLDU]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere güzel bir haberim var.Kırık Switch kullanıcılarına faydası olacak ve kesinlikle yanınızda olması gereken RCM Dongle için çekiliş yapmak istedim.Bu cihazın özelliği PC'ye bağlı kalmadan istediğiniz payload dosyasını konsolunuza gönderip anında kırabilirsiniz.
@Khalkedon Serbülent bey, sponsorumuz olup 1 kişiye bu üründen gönderecektir hem de ücretsiz kargo avantajı ile. :)

Dipnot: İlerleyen zamanlar da bir çok farklı çekilişlerimiz olacaktır.Sitemizi takip etmeye devam edin. (y)
LÜTFEN OKUYUN: Duyuru - Nintendo Switch RCM Loader Çekilişi ! [NEWGAMEX ÜYELERİNE ÖZEL]

KATILIM ŞARTLARI

1- Switch kullanıcısı olmak.
2- Resimdeki gibi switch konsolunuzun yanına, bir kağıda forumda kullandığınız nick'i yazarak resim çekip foruma atın.

3- Resim ile beraber mesajınızda "Çekilişe katılmak istiyorum" diye yazmanız yeterlidir.
4- Çekiliş 2 hafta sürecektir.
5- Son Katılım Tarihi: 25 Mart Pazartesi günü olup - Çekiliş Tarihi: 27 Mart Çarşamba olarak belirlenmiştir.
6- Kazanan kişi, youtube üzerinden bir video ile açıklanacaktır.
7- Bu şart sonradan eklense de yapmanız zorunludur.Yoksa çekilişten muaf sayılırsınız. ===>
TIKLAYIN!

Herkese Bol Şanslar Dilerim. :)

-KATILAN ÜYELERİN LİSTESİ-
aytug25 (Seri Numarası Geldi)
meric3107 (Seri Numarası Geldi)
sepulfly (Seri Numarası Geldi)
arasselimgun
blue_whale_3001
hazretidentist (Seri Numarası Geldi)
snapdragon546
rodheus
Emrah1925 (Seri Numarası Geldi)
Ugur1987gs (Seri Numarası Geldi)
Equin (Seri Numarası Geldi)
rdmaydn (Seri Numarası Geldi)
CoNQueRa (Seri Numarası Geldi)

-KAZANAN ÜYEMİZ-
hazretidentist

aytug25

Katılımcı Üye
Çekilişe katılmak istiyorum.

DSC_4792(1).JPG

Dipnot: Resimdeki PSP'yi 2008de khalkedon'dan almıştım, dün evde bulup şarj ettim hala çalışıyor =)

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.newgamex.com

fatihh123

Katılımcı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere güzel bir haberim var.Kırık Switch kullanıcılarına faydası olacak ve kesinlikle yanınızda olması gereken RCM Dongle için çekiliş yapmak istedim.Bu cihazın özelliği PC'ye bağlı kalmadan istediğiniz payload dosyasını konsolunuza gönderip anında kırabilirsiniz.
@Khalkedon Serbülent bey, sponsorumuz olup 1 kişiye bu üründen gönderecektir hem de ücretsiz kargo avantajı ile. :)

Dipnot: İlerleyen zamanlar da bir çok farklı çekilişlerimiz olacaktır.Sitemizi takip etmeye devam edin. (y)

KATILIM ŞARTLARI

1- Switch kullanıcısı olmak.
2- Resimdeki gibi switch konsolunuzun yanına, bir kağıda forumda kullandığınız nick'i yazarak resim çekip foruma atın.

3- Resim ile beraber mesajınızda "katılmak istiyorum" diye yazmanız yeterlidir.
4- Çekiliş 2 hafta sürecektir.
5- Son Katılım Tarihi: 25 Mart Pazartesi günü olup - Çekiliş Tarihi: 27 Mart Çarşamba olarak belirlenmiştir.
6- Kazanan kişi, youtube üzerinden bir video ile açıklanacaktır.

Herkese Bol Şanslar Dilerim. :)

KATILAN ÜYELERİN LİSTESİ
aytug25
gayet guzel bir sey elinoze saglik

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.newgamex.com
Şimdi bi defa söz verdik o sözden dönmesek daha iyi olur gibi :) Olmadı bir çekiliş daha yaparız, onun süresini uzun tutarız. Sorun şu; Nintendo Switch kullanıcısı çok az. Dolayısıyla katılım da çok az oluyor. Switch sahiplerinin bir çoğu konsolun kırılabildiğinden bile haberi yok. Switch kitlesi biraz daha farklı gibi görünüyor...

meric3107

Katılımcı Üye
Şimdi bi defa söz verdik o sözden dönmesek daha iyi olur gibi? Olmadı bi çekiliş daha yaparız, onun süresini uzun tutarız. Sorun şu; Nintendo Switch kullanıcısı çok az. Dolayısıyla katılım da çok az oluyor. Switch sahiplerinin bir çoğu konsolun kırılabildiğinden bile haberi yok. Switch kitlesi biraz daha farklı gibi görünüyor...
Çok spesifik bir kitleye hitap ediyorsunuz. Switch sahibi olması lazım ki Türkiye de resmi olarak satışa sunulanı daha ne kadar oldu. Kullanıcının dediğiniz gibi makinenin kırılabiliyor olduğunu bilmesi gerekiyor. Newgamex üyesi olması gerekiyor . Cihazını kırmak istemesi gerekiyor. Bazı oyuncular konsollarını kırmak istemiyor. Sonuç olarak 1 ay bile beklesek çok büyük ihtimalle bir elin parmaklarını geçmeyecek. Siz yine de çekilişlerinize devam edin bir cihazımızı kırmak istiyoruz :D

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.newgamex.com
Çok spesifik bir kitleye hitap ediyorsunuz. Switch sahibi olması lazım ki Türkiye de resmi olarak satışa sunulanı daha ne kadar oldu. Kullanıcının dediğiniz gibi makinenin kırılabiliyor olduğunu bilmesi gerekiyor. Newgamex üyesi olması gerekiyor . Cihazını kırmak istemesi gerekiyor. Bazı oyuncular konsollarını kırmak istemiyor. Sonuç olarak 1 ay bile beklesek çok büyük ihtimalle bir elin parmaklarını geçmeyecek. Siz yine de çekilişlerinize devam edin bir cihazımızı kırmak istiyoruz :D
:)

aytug25

Katılımcı Üye
İlk gün çekilişte tek ben vardım, kazanma şansım yüzde yüzdü:LOL::LOL: şimdi katılım yavaş yavaş artıyor. Şaka bir yana umarım katılım oranı daha da artar. Çünkü katılım olmazsa bir daha switch için çekiliş yapılmasının da anlamı olmaz bence...

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
İlk gün çekilişte tek ben vardım, kazanma şansım yüzde yüzdü:LOL::LOL: şimdi katılım yavaş yavaş artıyor. Şaka bir yana umarım katılım oranı daha da artar. Çünkü katılım olmazsa bir daha switch için çekiliş yapılmasının da anlamı olmaz bence...
Kardeşim Allah inandırsın, bende bir kişi için mi çekiliş yapacağız diye içimden geçiriyordum. :) Dediğin gibi kazanman çok yüksekti, ama herşey nasip kısmet yine de umudunu kaybetme kime çıkacağı belli olmaz. :eek:

aytug25

Katılımcı Üye
Kardeşim Allah inandırsın, bende bir kişi için mi çekiliş yapacağız diye içimden geçiriyordum. :) Dediğin gibi kazanman çok yüksekti, ama herşey nasip kısmet yine de umudunu kaybetme kime çıkacağı belli olmaz. :eek:
kazanıp kazanmamaktan ziyade switche olan ilgi artsa yeter bana, cihazın trdeki kitlesi kısıtlı zaten, çekiliş siteye daha çok switch kullanıcısı çeker diye umuyordum, böylece paylaşımlar da artardı...

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
kazanıp kazanmamaktan ziyade switche olan ilgi artsa yeter bana, cihazın trdeki kitlesi kısıtlı zaten, çekiliş siteye daha çok switch kullanıcısı çeker diye umuyordum, böylece paylaşımlar da artardı...
Evet switch'e ilgi az, sanırım bunun ilk nedeni fiyatlardır, eğer 1.500 arası birşey olsaydı kullanıcı sayısı da artardı, umarım yaptığımız çekilişin az da olsa faydası olur. :)

2. el cep telefonu alıyoruz