ÇEKİLİŞ Nintendo Switch RCM Loader Çekilişi ! [KAZANAN BELLİ OLDU]

2. el cep telefonu alıyoruz

sepulfly

Katılımcı Üye
Kardeşim Allah inandırsın, bende bir kişi için mi çekiliş yapacağız diye içimden geçiriyordum. :) Dediğin gibi kazanman çok yüksekti, ama herşey nasip kısmet yine de umudunu kaybetme kime çıkacağı belli olmaz. :eek:
Aslinda ben de ilk gun katilacaktim. Ilani gordugumde Switch de yanimdaydi fotografini cektim ama acil is cikinca kaldi. Bence katilim daha da artacaktir. Umarim forumdaki switch kullanicilari gercekte bu kadar az degildir.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Arkadaşlar çekilişler de asla yapılmasını istemediğimiz şeylerden birisi de, birden fazla üyelik alıp katılım sağlanmasıdır.Maalesef bu girişimler tespit edilmiştir.Hiç kimsenin hakkı yensin istemiyorum.Bu yüzden konsolun altında yazan seri numarasını ve forumdaki nick'inizi bir kağıda yazıp resim olarak çekip özel mesaj olarak bana atın.Yoksa çekilişten muaf sayılırsınız.

Dipnot: Seri numarasını resim olarak çekmeyi unutmayın.

Adaletli bir çekiliş olmasını temenni ediyorum.

Burada yazan numara...

Emrah1925

Katılımcı Üye
Biri Bozuk, Diğeri Çalışan 2 Adet Switch ile katılabiliyormuyuz :p :D Şaka bir yana güzel bir düşünce olmuş kardeşim. Düşüncene ve emeğine sağlık. bunun üzerine bir önerim olabilir, forumda aktif kullanıcıların yani en az bi 25 - 30 post atmış kullanıcıların katılımıyla gerçekleştirilebilir, sadece bir şekilde reklamı görüp, çekilişe katılıp, sonrasında da siteye aktif olarak girmeyebilir. tabi ki karar size kalmış ama ufak bir alt limit uygulanabilir diye düşünüyorum ;)

Dip Not; Katılıp Katılmamakta Kararsız Kaldım, Eğer Katılımcı Sayısı 15'in altında kalırsa katılabilirim, ama belli bir üye sayısından sonra katılmayacağım ;)

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Biri Bozuk, Diğeri Çalışan 2 Adet Switch ile katılabiliyormuyuz :p:D Şaka bir yana güzel bir düşünce olmuş kardeşim. Düşüncene ve emeğine sağlık. bunun üzerine bir önerim olabilir, forumda aktif kullanıcıların yani en az bi 25 - 30 post atmış kullanıcıların katılımıyla gerçekleştirilebilir, sadece bir şekilde reklamı görüp, çekilişe katılıp, sonrasında da siteye aktif olarak girmeyebilir. tabi ki karar size kalmış ama ufak bir alt limit uygulanabilir diye düşünüyorum ;)

Dip Not; Katılıp Katılmamakta Kararsız Kaldım, Eğer Katılımcı Sayısı 15'in altında kalırsa katılabilirim, ama belli bir üye sayısından sonra katılmayacağım ;)
Kardeşim sorman hata, elbette katılabilirsin. :) Dediğin sistemi bende düşündüm de, biraz geç kaldım bundan sonra ki çekilişler de bunu göz önünde bulunduracağım. (y)

Emrah1925

Katılımcı Üye
Kardeşim sorman hata, elbette katılabilirsin. :) Dediğin sistemi bende düşündüm de, biraz geç kaldım bundan sonra ki çekilişler de bunu göz önünde bulunduracağım. (y)
Bu Resim Burada Dursun, Çekiliş Olunca Ya Nasip Deriz (:)

Kurallara da Uymayı Unutmayalım;

Çekilişe Katılmak İstiyorum

Ekli dosyalar

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
-ÇEKİLİŞE KATILAN ARKADAŞLARA HATIRLATMA-

Arkadaşlar çekilişler de asla yapılmasını istemediğimiz şeylerden birisi de, birden fazla üyelik alıp katılım sağlanmasıdır.Maalesef bu girişimler tespit edilmiştir.Hiç kimsenin hakkı yensin istemiyorum.Bu yüzden konsolun altında yazan seri numarasını ve forumdaki nick'inizi bir kağıda yazıp resim olarak çekip özel mesaj olarak bana atın.Yoksa çekilişten muaf sayılırsınız.

Dipnot: Seri numarasını resim olarak çekmeyi unutmayın.

Adaletli bir çekiliş olmasını temenni ediyorum.

Burada yazan numara...

Equin

Katılımcı Üye
IMG_2777.jpg
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, herkese iyi şanslar :D "Çekilişe katılmak istiyorum" (Pm gönderildi)

Son düzenleme:

Equin

Katılımcı Üye
Video nerede yayinlanacak :)

sepulfly

Katılımcı Üye
Çekişil canlı yayınlanacak sanırım. Takip edebilecek miyiz acaba? Saat kaç gibi yapmayı planlıyorsunuz?

2. el cep telefonu alıyoruz