Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

ÇEKİLİŞ Nintendo Switch RCM Loader Çekilişi ! [KAZANAN BELLİ OLDU]

2. el cep telefonu alıyoruz

rdmaydn

Katılımcı Üye
rank
Efendim iyi akşamlar çekilişe katılan 9 kişiden biri olarak ve yaklaşık 2008 yılından beri pspvadisi.com üyesi olarak yazıyorum ve yazdıklarım tamamen kişisel görüşümdür. Tabii ki haddime değil ancak katılım şartlarını yerine getirmiş 9 kişinin çekilişe katılması ve ürünün değerinin yüksek olması -gerçi değeri ne kadar olursa olsun farketmez- hem site için hem de Khalkedon için pek avantajlı gelmiyor bana.Hazır cumartesi akşamı işim gücüm yokken çekiliş aklıma geldi ne olmuş kim kazanmış diye bakarken çekilişe katılan sayısının az olması ve bu nedenden dolayı çekilişin avantajlı olmaması beni oldukça üzdü. Tabii ki %11lik kazanma şansı benim için ve çekilişe katılmış diğer üye arkadaşlar için çok daha avantajlı ancak keşke daha fazla katılımcıya erişip hem Khalkedon'un hem de sitenin reklamını yapıp çekilişi daha avantajlı bir hale getirebilsek. Çevremdeki 2-3 arkadaşımı siteye yönlendirdim ancak ne yazık ki hiçbirinde Nintendo Switch yok ve çekilişe katılan katılımcı sayısını arttıramadım.Bu arada iki adet Nintendo Switch cihazım var ve ikisi de kırılabilir versiyon, ikinci bir hesap açıp diğer Switchin seri numarasını kullanarak şansımı %20ye çıkartabilirdim ama etik bulmadığım için yalnızca 1 cihazla çekilişe katıldım kimsenin de hakkını yemek istemem ve tekrarlamak gerekirse bu yazdıklarımın tamamı kendi görüşümdür kimsenin adına ve/veya çekilişe katılanların adına kesinlikle yazmıyorum yanlış bir anlaşılma olmasın . Ayrıca iş güçten dolayı siteye herhangi bir katkıda bulunamıyorum yaş aldı başını gitti o yüzden beni tanımamanız normal genelde sinsice içeriklerinizi tırtıklamak dışında hiçbir katkım olmuyor.Bu benim siteye yazdığım ilk ve son mesaj olabilir zaten uzunluğundan da anlayacağınız gibi son olması hepimiz için daha iyi :) Bu arada ta 2007 yılında Üsküdar Amerikanda okurken pis bir ergen olduğum zamanlarda Khalkedon'dan almıştım PSPyi hey gidi hey yoğun bir pazarlık sonucu bir adet de PSP için koruyucu kese hediye ettirmiştim kendime 12 sene olmuş vay be yaşlanmışız , Khalkedon'a selamlar :) Ayrıca çekiliş oldu mu olmadı mı bilemiyorum olduysa kazanan arkadaşı kutluyor iyi günlerde kullanmasını diliyorum.Son olarak katılımın az olmasını bir yandan da Nintendo Switch sahibi olan üyelerin az olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum keşke daha iyi imkanlarımız olsa da güzel ülkemin insanları oyun konsollarına daha kolay erişebilse.Neyse efendim çok uzattım hepinizi selamlıyor ve eğer okuduysanız vaktinizi çaldığım için affınıza sığınıyor ve eğer haddimi aştıysam ayrıca özür diliyorum. iyi günler/iyi akşamlar

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
rank
Evet arkadaşlar, çekiliş tarafımdan yapıldı ve kazanan kişi de belli oldu. :) Alttaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.
Hayırlı olsun kardeşim.

Not: Bu arada kazanamayan arkadaşlar da üzülmesin, önümüzdeki aylar da farklı çekilişlerimiz de olacaktır. (y)

Herkese iyi forumlar dilerim.

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
rank
Kazanan kişiye hayırlı, uğurlu olsun. RCM Loader dongle dün kargo ile alıcısına gönderilmiştir.

aytug25

Katılımcı Üye
rank
İyi günlerde kullanması dileğiyle, çekiliş öncesi içime doğmuştu o arkadaş kazanacak diye, doğru hissetmişim =)

2. el cep telefonu alıyoruz