Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch RCM LOADER Satışı (Kargo Bedava)

2. el cep telefonu alıyoruz

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Nintendo Switch RCM LOADERBilgisayar üzerinden yapılan karmaşık işlemlere RCM Loader sayesinde son vermiş olacaksınız.

Bu aygıt sayesinde bilgisayara ihtiyaç duymadan Nintendo Switch'iniz kırık hale getirilir. Yani yedeklenmiş oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz. Önceden payload dosyasını enjekte etmek için bir bilgisayara ihtiyaç duyuluyordu fakat RCM Loader aygıtı sayesinde bilgisayar kullanma zahmetinden kurtulmuş olacaksınız. Her an her yerde bir bilgisayar bulmanız zorlayıcı bir faktör. Seyahat halinde bilgisayar bulmak çok çok daha zor bir hal alıyordu. RCM Loader bütün bu sorunları ortadan kaldıran bir aygıttır. Kullanımı oldukça basittir. Ürünü satın aldıktan sonra kullanımı hakkında bilgi veriyoruz, son derece basittir.

Şu ana kadar çıkmış bütün payload sistemlerine destek vermektedir. SX OS, Atmosphere ve ReiNX payloadlarını sorunsuz ve kolayca aktarabileceksiniz. RCM Loader aparatı güncellenme özelliğine sahip bir üründür. İçeriğindeki dosyaları bir bilgisayar aracılığı ile düzenleyebilirsiniz. Toplamda 2MB'den oluşan bir hafızaya sahiptir. Bilgisayara bağladığınızda içeriği bir flash bellek türünde algılanacaktır.

İletişim Bilgilerimiz:
Tel: 0212 571 30 71
Gsm: 0536 480 55 03
Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No:1/D Bakırköy / İSTANBUL 
Moderatör tarafında düzenlendi:
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst