Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Tamiri

Khalkedon

Administrator
Administrator
Nintendo Switch TamiriNintendo Switch tamiri için iletişim bilgilerimiz:
0212 571 30 71
0536 480 55 03

Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No:1/D - Bakırköy / İSTANBUL

Nintendo Switch Analog Stick TamiriNintendo Switch ile ilgili her konuda tamir hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız sorunlarda bizi aramaktan asla çekinmeyiniz. Nintendo Switch’in şu anda en bilindik yaygın arızalarının başında kontrol çubuklarının arızalanması gelmektedir (analog stick’ler). Switch’in analog sticklerini tamir etmek mümkün olmadığı durumlarda yenisiyle değiştirilir. Böylece ilk gün ki gibi kullanma zevkini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Nintendo Switch analog stick tamiri yapıyoruz.Nintendo Switch Görüntü Gelmiyor TamiriNintendo Switch’in yaygın olabilecek arızalarından birisi de şarj olmaması. Bunu kullanıcıların fark etmesi biraz zor olabilir. Şarj edildiğini sanırlar ve şarj olmaz. Böylelikle asıl şikayet “Nintendo Switch’e görüntü gelmiyor" şeklinde olmaktadır. Şarj olmama problemlerinin asıl sebeplerinden birisi farklı şarj aletlerinin kullanılması sonrasında ana karta zarar verilmesidir. Yine başka bir sebep ise üçüncü parti sayılacak dock istasyonlardır. Nintendo Switch’in kendisine ait olmayan dock istasyonundan başka bir aparat kullanmayınız, sadece Nintendo’nun kendi ürünü olmasına dikkat edin. Nintendo Switch’ten görüntü gelmiyorsa tamirini yapıyoruz. Lütfen tamir için bilgi alınız.Nintendo Switch Dokunmatik Ekran Tamiri – Kırık Ekran TamiriYine yaygın sayılabilecek arızaların arasında Nintendo Switch’in dış dokunmatik ekranın kırılmasını sayabiliriz. Nintendo Switch ekran kırılması sonrasında işlevini büyük bir orada yitirmesine sebep olur. Bütün bunların ötesinde göz zevkinizi bozmasının yanı sıra göz sağlığı açısından zarar olacaktır. Bir an önce değiştirmeniz çok önemlidir. Nintendo Switch’in dokunmatik ekranını değiştiriyoruz.Nintendo Switch Kırık LCD Ekran TamiriBazen öyle bir zaman oluyor ki; Nintendo Switch’in sadece dış ekranın kırılmasının beraberinde asıl görüntüyü veren iç kısımdaki LCD ekranın kırılması durumu da yaşanmaktadır. Eğer dock ile TV bağlantısı yapıp oynayacaksanız sorun yok, fakat seyahat ederken oynamak istiyorsanız Switch’in LCD ekranını değiştirmeniz kaçınılmaz bir gerçek. Nintendo Switch’in LCD ekranını değiştiriyoruz.Nintendo Switch Pil – Batarya TamiriNintendo Switch ile çok vakit geçiriyorsanız zaman içinde pilinin ömrü azalacaktır. Oynama süreniz öncekine göre daha da azalmaya başladıysa artık yavaş yavaş batarya değiştirmenin sinyallerini veriyor demektir. Bazen bataryanız çok kullanıma bağlı olmadan bir anda gitme durumları da yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda da muhakkak bataryanızı değiştirmeniz gerekecektir. Batarya değiştirme işelemi yapıyoruz.


Nintendo Switch Fan Tamiri – Isınma ProblemiSiz farkında olmasanız da Nintendo Switch’in içinde soğutma amaçlı bulunan minik bir fan mevcuttur, bozulması durumunda konsolunuz ısınma sonrasında kapanacaktır. Fan bazen biriken yoğun tozlanmanın sonrasında dönemez hale gelmektedir. Temizliğini yapıp tekrar eski haline getiriyoruz.Nintendo Switch Micro SD Kart Yuvası TamiriNintendo Switch eğer micro sd kart yuvası bozulduysa tamirini yapmaktayız. Genellikle çok sık takıp çıkarma sonrasın yuva iyice hassaslaşır ve okuyamaz hale gelir. Kart yuvası değiştirildiğinde sorununuz ortadan kalkacaktır. Nintendo Switch mikro sd kart yuvası değişimini yapıyoruz.Nintendo Switch Oyun Kartı Yuvası TamiriNintendo Switch oyun kartı bölümünde sorun yaşıyorsanız değiştirme işlemini yapıyoruz. Oyun kartı bölümü oldukça sağlam bir yapıya sahiptir ancak yine de zaman içinde Switch’in oyun kartı yuvası bozulabilmektedir. Nintendo Switch oyun kartı yuvası değiştirme işlemini yaptırmak için lütfen bize ulaşın.Nintendo Switch Joy Con Tamiri

Nintendo Switch’in en kronik ama en kronik sorunlarının başında gelen Joy Con sürgülerinin kilitleme kısmıdır. Bu kilitler plastik parçalardan oluştuğu için çok kısa bir süre içinde erime göstermektedir. Oyunun tam en heyecanlı yerinde kendinizi kaptırdığınız anda Switch’in Joy Con’ları yuvasından çıktığında deli olmamak elde değil, adeta insanı çileden çıkaran bir durumdur. Eğer sizinde böyle bir sıkıntınız var ise lütfen hemen bize ulaşın ve switch joy con çıkma problemini çözelim.
 
Son düzenleme:

Khalkedon

Administrator
Administrator
Joy-Con rail tamiri var mı? yoksa kendimiz parçayı getirsek olur mu?
Merhaba efendim. JoyCon rail tamiri vardır. Fakat şu günlerde bir memlekete gitme durumumuz var. 1 hafta veya 2 hafta kalıp geleceğiz. Ay sonuna doğru gelmiş olurum. Dükkan açık olacak ancak bu işlerle uğraşan kişi benim (Serbülent). Eğer düşünceniz devam ederse o tarihlerde görüşebiliriz.
 
Üst