Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Nintendo Switch TegraRcmGUI Kullanımı

2. el cep telefonu alıyoruz

erkangunes

Katılımcı Üye
evet geliyo ama zorunlu güncelleme data dosyası istiyor start a basınca wifi den indirme geliyor ama wifide sıkıntı olunca olmuyor eski sürümde olmuyodu bi çaresi varmı acaba bazı oyunlar açılıyor kücük oyunlar güncellemeden

Joyless

Katılımcı Üye
evet geliyo ama zorunlu güncelleme data dosyası istiyor start a basınca wifi den indirme geliyor ama wifide sıkıntı olunca olmuyor eski sürümde olmuyodu bi çaresi varmı acaba bazı oyunlar açılıyor kücük oyunlar güncellemeden
anladım o oyunu daha önce orjinal kart ile oynamışmıydınız oynadıysanız karttaki oyunun versiyonu güncel olduğundsn kırık olarak açılan oyunun versiyonu düşük kalıyor olabilir ama wifi ile ilgili sorunu ilk duyuşum stabil bsşka bir boot dosyasıda 1.8 versiyonu bir de onu deneyebilirmisiniz normalde böyle sorunlar yaşamamak adına cihazı güncellememenizi öneriyoruz güncellemeler ile bir engel getirmeleri muhtemel

erkangunes

Katılımcı Üye
orjinal oyun hiç takmadım cihazı ikinci el kırık aldım açaba lisans dosyasımı engellendi çünkü lisans karttan çıkarınca wifi düzeliyor

Joyless

Katılımcı Üye
orjinal oyun hiç takmadım cihazı ikinci el kırık aldım açaba lisans dosyasımı engellendi çünkü lisans karttan çıkarınca wifi düzeliyor
albüm kısmında oyunları görebiliyorsunuz anladığım kadarıyla R ve L ile menü arasında geçiş yaparak lisans kısmını görebilirsiniz lisanslar birkez aktif edildikten sonra başka cihazda kullanılamaz yani lisansınızda sorun olsa albümde oyunları göremiyeceksiniz 1.8 bootu deneyin şuanda başka bir şey aklıma gelmiyor birde albümde en sonda ayar kısmı var ora ile ilgili bir işlem yaptınızmı memüyü tam hatırlamadığımdan ismi aklıma gelmiyor

erkangunes

Katılımcı Üye
o dedin ayarı yaptım wifi düzeldi bu seferde fifa oyunu güncelledimde bu yazı çıktı ingilizceydi türkceye çevirdim

Bu konsolda çevrimiçi hizmet kullanımı şu anda nintendo tarafından kısıtlanmıştır

Joyless

Katılımcı Üye
o dedin ayarı yaptım wifi düzeldi bu seferde fifa oyunu güncelledimde bu yazı çıktı ingilizceydi türkceye çevirdim

Bu konsolda çevrimiçi hizmet kullanımı şu anda nintendo tarafından kısıtlanmıştır
cihaz banlanmış kırık halde online oyun oynadınızmı

erkangunes

Katılımcı Üye
oynamışdım ama ozaman banlandı halde güncelleme yapıyodu şimdi yapmıyor neden dir

shaolin

Katılımcı Üye
Cihazı Rcm mod değilde normal açınca güncelleme yapıyormu yapıyorsa öyle güncelleyip daha sonra kırık şekilde açmayı deneyin ben öyle yaptım.

erkangunes

Katılımcı Üye
Cihazı Rcm mod değilde normal açınca güncelleme yapıyormu yapıyorsa öyle güncelleyip daha sonra kırık şekilde açmayı deneyin ben öyle yaptım.
normal modda oyunlar güncelleme yapıyormu ve norma moda nasıl alcam bilmiyorum

Joyless

Katılımcı Üye
normal modda oyunlar güncelleme yapıyormu ve norma moda nasıl alcam bilmiyorum
banlanan cihaz normal moddada güncelleme yapmaya bilir normal olarak açmak için eğer oto rcm modda değilse düz bir şekilde açmanız gerekli eğer oto rcm de ise injekt dedikten sonra ses açma tuşuna basılı tutun açılan menüde "boot original Fw" yani ortadaki butona basarak orjinal olarak açabilirsiniz

2. el cep telefonu alıyoruz