Nintendo Switch Türkçe Yama Nintendo Switch Türkçe Yama Duyurusu !

2. el cep telefonu alıyoruz

Switch oyunlarına türkçe yama gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    28

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Merhaba arkadaşlar,

Aylardan beri sürekli aklımda olan nintendo switch oyunlarına türkçe yama yapma fikri, konsolun bir kaç gün içinde elime ulaşması sonucunda başlayacaktır.Bu konudaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz. :)

Heyecan var mı? :)

baybarsturan

Katılımcı Üye
Valla iyi olur kardeşim. Forumda Nintendo Switch kullanan ve sorular soran arkadaşlar var.

Ben ısınamadım el konsollarına ama çok kişinin işine yarayacağından eminim. Tebrikler şimdiden.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Valla iyi olur kardeşim. Forumda Nintendo Switch kullanan ve sorular soran arkadaşlar var.

Ben ısınamadım el konsollarına ama çok kişinin işine yarayacağından eminim. Tebrikler şimdiden.
Çok teşekkür ederim. Bende başta ön yargılı idim ama bir arkadaşımdan alıp vakit geçirince hoşuma gitti, kısmet olursa birkaç güne gelecek umarım switch kullanıcılarına faydalı olabilirim. :) Hayırlısı.

musaz

Katılımcı Üye
Süper daha ne olsun eğer nintendo swich oyunlarını türkçelerştirirseniz büyük bir kitle size müteşekkir olacak biride benim :)

keremec

Katılımcı Üye
Switch kırılma konusunda ps4 den önde gidiyor. Millet catur cutur oynuyor ps4 hala 5.05 de kaldı :D

multimesut

Katılımcı Üye
Konsol önemli değil yeterki oyun Türkçe olsun. O zaman ayrı bir güzel oluyor (y) Emeğine sağlık şimdiden

nedokaplan

Katılımcı Üye
bendemı alsam birtane cwf lı nintendo çok kararsızım :D

ignatius

Katılımcı Üye
Scofield hocam turkçe ceviriyi sizmi yapacaksınız yoksa port etmeye devam mı ? Sonucunda siz portlama konusunda piyasadaki en iyisisiniz.

ulwi

Katılımcı Üye
Skyrim ile başlanabilir. Bayonetta serisi de güzel olur.

Emrah1925

Katılımcı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Aylardan beri sürekli aklımda olan nintendo switch oyunlarına türkçe yama yapma fikri, konsolun bir kaç gün içinde elime ulaşması sonucunda başlayacaktır.Bu konudaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz. :)

Heyecan var mı? :)
Tabii ki Heyecan olur, keyifli bir konsola, desteğin gelmesini kim istemez ki kardeşim? :)
Şunun Şurasında Hali Hazırda 8 - 9 oyundan başka Türkçe oyun yok bildiğim kadarıyla (;

Kardeşim Bu El Konsolundan daha farklı bir formatta üretilmiş bir cihaz. Aslında yaygın değil ve oldukça pahalı ama Emin ol biraz kullandıktan sonra direk PS4'ün pabucunu dama atabilecek türden bir alet :) tek başına emin ol v5.05 PS4 ile kapışacak durumda (;

LittleJoe

Katılımcı Üye
Merhaba forumda yeniyim Legend of zelda breath of the wild için Türkçe yama gelicekmi :)

2. el cep telefonu alıyoruz