Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nioh Türkçe Yama denemek için birine ihtiyacım var.

2. el cep telefonu alıyoruz

yusuf2020123

Katılımcı Üye
11 Kas 2020
5
3
Konsolunda oyunun "CUSA10126_00" sürümüne sahip birine ihtiyacım var.
Daha önce bir konsola yama yapmadığım için çalışıp çalışmadığını görmem gerek.

serkanapaydin

Katılımcı Üye
8 Şub 2018
297
43
Bendeki versiyonu CUSA07123_00 imiş. Sizin elinizdeki versiyonu istiyorsanız indireyim. Ancak mevcut indirme hızımla 2 günü bulur maalesef :sneaky:

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
463
43
Konsolunda oyunun "CUSA10126_00" sürümüne sahip birine ihtiyacım var.
Daha önce bir konsola yama yapmadığım için çalışıp çalışmadığını görmem gerek.
Bendeki versiyonu CUSA07123_00 imiş. Sizin elinizdeki versiyonu istiyorsanız indireyim. Ancak mevcut indirme hızımla 2 günü bulur maalesef :sneaky:
Oyun bende mevcut değildi. Küçük de olsa yardımım dokunması amacıyla indirmeye başladım. En geç bu akşam oyun inmiş olur.

Yapabileceğim başka bir şey varsa söylersiniz. Umarım yaptığınız işlem işe yarar da bir oyunu daha Türkçe yama alemine kazandırmış oluruz.

Son düzenleme:

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
463
43
Discord hesabım yok. Yine de tarayıcıdan girmeye çalıştım ancak sizi bulamadım. Kullanıcı adı gir kısmına verdiğiniz ismi girdim ama olmadı.

Buradan yazabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışayım. İletişimi buradan sağlayabiliriz.

yusuf2020123

Katılımcı Üye
11 Kas 2020
5
3
Biraz fazla dosya alıp vereceğim. En iyi seçenekte Discord gibi görünüyor.Siz bir discord hesabı açıp bana nickinizi söylermisiniz?

mad_080

Katılımcı Üye
22 Eyl 2018
333
43
Ihtiyac olursa oyun indirip deneme konusunda yardimci olabilirim bende.

2. el cep telefonu alıyoruz