NINTENDO SWITCH REHBER NSP Oyunları Switch Üzerinden İndirip Yükleme (Freeshop)

2. el cep telefonu alıyoruz

aytug25

Katılımcı Üye
Sx os kullanıcıları 2.5.3 veya daha yeni sürümü kullanın, daha eski sürümde hata aldım. Atmosfer ile sorunsuz çalışıyor.
Sx os kullanıcıları sx menudeki stealth mode seçeneğinin enable olduğundan emin olun. Böylece nintendo serverı bloklanmış olur.
Sx os kullanmayan kullanıcılar şu dnsleri kullanabilirler.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Daha başka dnsleri kendiniz internetten bulabilirsiniz.
İnternete güvenli şekilde bağlanma ayarını yaptığımıza göre verdiğim linkteki dosyayı indirip sd kartnıza atın.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Daha sonra nsp uzantılı olan kısmı kurun. Programı ilk çalıştırdığınızda yüklemesi biraz uzun sürüyor, bu normal, bekleyin.
Program çalıştığında new games kısmında internetten indirebileceğiniz oyun listesi gözüküyor. Altında updates ve dlc kısımları da mevcut.
İstediğiniz oyun seçip install deyin. İndirme işlemi bitince hemen programı kapatmayın, Oyunun yüklenmesi içinde biraz verin daha sonra programı kapatın ve ana menüde yeni oyununuzu göreceksiniz.
İndirmeden sonra beklemeden programı kapatırsanız düzgün yüklenmediği için oyun büyük ihtimalle siyah ekranda kalır.
Not;
Buradaki oyunlar googledrive üzerinden paylaşılmış, yani bazı oyunlara indirmede yoğunluk olursa google o linki belirli süre ile kapatabilir. Yada oyun silinmiş olabilir. Yani o anda oyun çalışmazsa başka oyun deneyin, yada daha sonra aynı oyunu tekrar deneyin.
Oyun indirme özelliği daha çok yeni, bu yüzden bazen hata verip program sonlanabilir, yada başka hatalar olabilir. İlerleyen versiyonlarda büyük ihtimal bunları düzeltirler.

Program 1.60 sürümüne güncellendi, linkini değiştirdim, daha önceden indirmiş olan arkadaşlar yenilerse daha iyi olur.

Son düzenleme:

aytug25

Katılımcı Üye
Program 1.30 sürümüne güncellendi, linkini değiştirdim, daha önceden indirmiş olan arkadaşlar yenilerse daha iyi olur.

Emrah1925

Katılımcı Üye
Ellerine ve Emeğine Sağlık Kardeşim. DNS ile sorunsuz kullanılıyor olması lazım (;

aytug25

Katılımcı Üye
Program 1.40 sürümüne güncellendi, linkini değiştirdim, daha önceden indirmiş olan arkadaşlar yenilerse daha iyi olur.

Emrah1925

Katılımcı Üye
Program 1.40 sürümüne güncellendi, linkini değiştirdim, daha önceden indirmiş olan arkadaşlar yenilerse daha iyi olur.
Son güncel sürümünü indirdim kardeşim fakat programı açsa da iki dns'i de denememe rağmen 3 - 4 saattir internete bağlanamıyor uyarısı veriyor. Geçici bir sorun mudur yoksa başka bir problem mi var acaba?

aytug25

Katılımcı Üye
Son güncel sürümünü indirdim kardeşim fakat programı açsa da iki dns'i de denememe rağmen 3 - 4 saattir internete bağlanamıyor uyarısı veriyor. Geçici bir sorun mudur yoksa başka bir problem mi var acaba?
1.42 sürümü çıkmış şimdi güncelledim linki, eski sürüm ile çalışmıyor, o yüzden hata almışsındır büyük ihtimal

Emrah1925

Katılımcı Üye
Çalıştıramayan Arkadaşlar için Ben de Destek Olayım Dedim.

Primary ve Secondary DNS Adreslerini "163.172.141.219" Olarak Değiştirin,

Eski Versiyon ile İlgili Tüm Dosyaları Hafıza Kartından Silin,

Sonrasında İlk Sayfaya Eklenmiş Olan En Son Sürümü Hafıza Kartına Atın, Muhtemelen Sorun Düzelmiş Olacaktır.

DNS Aynı Zamanda Nintendo Serverlerini Blokluyor, Update Sorgusu Alan Arkadaşlar, Bu DNS ile Update Yazısı Sorunundan da Kurtulmuş Olacaktır (;

İyi Oyunlar.

Programın 1.45 sürümü çıkmış linki yeniledim, bilginize...
Kardeşim Bu Arada Versiyon 1.45 Değil, 1.44 Görünüyor Sistemde (;

aytug25

Katılımcı Üye
Çalıştıramayan Arkadaşlar için Ben de Destek Olayım Dedim.

Primary ve Secondary DNS Adreslerini "163.172.141.219" Olarak Değiştirin,

Eski Versiyon ile İlgili Tüm Dosyaları Hafıza Kartından Silin,

Sonrasında İlk Sayfaya Eklenmiş Olan En Son Sürümü Hafıza Kartına Atın, Muhtemelen Sorun Düzelmiş Olacaktır.

DNS Aynı Zamanda Nintendo Serverlerini Blokluyor, Update Sorgusu Alan Arkadaşlar, Bu DNS ile Update Yazısı Sorunundan da Kurtulmuş Olacaktır (;

İyi Oyunlar.

Kardeşim Bu Arada Versiyon 1.45 Değil, 1.44 Görünüyor Sistemde (;
ilk verdiğim dns zaten bu programı yapan adamların yaptığı dns, sizinkini de eklerim rehbere, alternatif olsun.
1.42 sonrası direk 1.45 paylaştılar, programda 1.44 gözükebilir, eğer çalışıyorsa sıkıntı yok, çünkü eski sürümler oyunları göremiyor. Eğer oyunları görüyorsan indirme listesi olarak, o zaman program son sürüm demektir.

aytug25

Katılımcı Üye
Programın 1.52 sürümü çıkmış, linkini yeniledim

aytug25

Katılımcı Üye
Programın 1.55 sürümü çıkmış, linkini yeniledim

2. el cep telefonu alıyoruz