Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Ölmeden Önce Oynanması Gereken Oyunlar !

2. el cep telefonu alıyoruz

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Herkese iyi forumlar NEWGAMEX üyeleri :) Uzun zamandır düşündüğüm bir başlığı açmak istiyorum. Oynama fırsatı bulduğunuz ve oynadıktan sonra bu oyun için PS4 alınır dediğiniz ve diğer insanların da oynamasını tavsiye edeceğiniz oyunlar illaki vardır. Bu konu altında kesinlikle oynanılmasını tavsiye ettiğiniz oyunlar varsa paylaşarak diğer insanlara da öncü olun :)

Şahsen oynayıp iyi ki oynamışım dediğim oyunlardan 5 tanesini yazarak ilk tavsiyeleri bırakıyorum. Umarım ilgi görür :)

> The Last Of US
> A Way Out
> Beyond Two Souls
> Heavy Rain
> God of War Serisi

keremec

Katılımcı Üye
Bioshock serisi. Özellikle ilk oyun ve infinite.

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
uncharted serisi ps3 de ilk oynadığım oyunlardır tek geçerim özellikle 2. oyun... tomb rider serisi de çok güzeldi. bütün call of duty leri de bitirdim kafa dağıtmalık oyunlardım.. crysis serisi de fenadeğildi...kill zone 2 de süperdi... liste baya uzuyor...pes serisi street fighter metal gear solid....baya oyun varmış...

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
uncharted serisi ps3 de ilk oynadığım oyunlardır tek geçerim özellikle 2. oyun... tomb rider serisi de çok güzeldi. bütün call of duty leri de bitirdim kafa dağıtmalık oyunlardım.. crysis serisi de fenadeğildi...kill zone 2 de süperdi... liste baya uzuyor...pes serisi street fighter metal gear solid....baya oyun varmış...
aynen killzone çok güzeldi hocam

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
call of dutylerden hiçbir şey anlamadım ruski alt yazı vardı ondan olsa gerek :unsure:

metallistm

Katılımcı Üye
Uncharted serisini beğenmeyen nadir oyunculardanim sanırım. Uncharted beni uyutuyo resmen. Hiçbirini tekrar oynamam heralde. Grafikler harika ama hikaye beni sarmadı.

god of war
tomb raider serisi
Last of us
Resident evil 7
Batman arkham serisi

Bunlar güzel oyunlar

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Uncharted serisini beğenmeyen nadir oyunculardanim sanırım. Uncharted beni uyutuyo resmen. Hiçbirini tekrar oynamam heralde. Grafikler harika ama hikaye beni sarmadı.

god of war
tomb raider serisi
Last of us
Resident evil 7
Batman arkham serisi

Bunlar güzel oyunlar
batman hariç bütün oyunlara katılıyorum süper kahraman şeyleri hoşuma gitmiyor :)

rza35

Katılımcı Üye
Just Cause 3, Horizon Zero Dawn, Wolfenstein 2

Exodia

Katılımcı Üye
Ben biraz geçmişe gideyim.

Half life serisi kesinlikle. Oyun tarihini değiştiren 2 oyundan bahsediyoruz bence listenin zirvelerinde olmalı.

Silent hill serisini tam oyna(ya)masam da 2 oyunu çok ayrı bir deneyimdi.

Prince of persia nın ilk 3 oyunu ve özellikle ikinci oyun efsaneydi.

Gta san andreas. tüm oyunları oynadım ama kanaatim şudur ki Gerçek gta hala bu oyun.

Kişisel olarak hayatımda oynadığım en iyi oyun the last of us dı. Onu kelimelerle ifade edemem.

God of war serisini zaten arkadaşlarımız söylemiş her oyunu efsanedir, sadece son çıkan oyunda kratos öfkesini tadamadım ama o oyun da çok iyi.

Uncharted 4 ü her ne kadar beğenmesem de 2 ve 3 oyun hatrına bu listeye konulabilir.

bioshock, metro, Resistance, batman arkham serisi vs ohooo daha çoook uzar bu liste gerisini de arkadaşlarımız doldursun :D

Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Ben biraz geçmişe gideyim.

Half life serisi kesinlikle. Oyun tarihini değiştiren 2 oyundan bahsediyoruz bence listenin zirvelerinde olmalı.

Silent hill serisini tam oyna(ya)masam da 2 oyunu çok ayrı bir deneyimdi.

Prince of persia nın ilk 3 oyunu ve özellikle ikinci oyun efsaneydi.

Gta san andreas. tüm oyunları oynadım ama kanaatim şudur ki Gerçek gta hala bu oyun.

Kişisel olarak hayatımda oynadığım en iyi oyun the last of us dı. Onu kelimelerle ifade edemem.

God of war serisini zaten arkadaşlarımız söylemiş her oyunu efsanedir, sadece son çıkan oyunda kratos öfkesini tadamadım ama o oyun da çok iyi.

Uncharted 4 ü her ne kadar beğenmesem de 2 ve 3 oyun hatrına bu listeye konulabilir.

bioshock, metro, Resistance, batman arkham serisi vs ohooo daha çoook uzar bu liste gerisini de arkadaşlarımız doldursun :D
gta san andreas çok efsane bir oyundu katılıyorum gta 4 niko bellicin hikayesi de güzeldi tavsiye edilebilir :)

2. el cep telefonu alıyoruz