Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Ölmeden Önce Oynanması Gereken Oyunlar !

2. el cep telefonu alıyoruz

ahmethmo

Katılımcı Üye
rank
Bence açmamız lazım burayı güzel oyun var birde efsaneler vardır. Mesela uncharted serisi çok güzeldir bayılarak oynadım ama hiç bi zaman benim için efsane olmayacak çünkü hikayesiyle yakalayamadı beni ama Last of Us tam anlamıyla bir efsane hem oynanış olsun hem mükemmel hikayesiyle listemin her zaman en başlarında gelir. Sanırım yaşlandıkça bunlara daha fazla dikkat eder oldum. Son GOW u çok beğendim ben. Oyun başındaki baba oğul la oyun sonundaki aynı değil insanın bu süreci izlemesi çok eğlenceli. İster istemez bağlanıyorsun karakterlere.

güzel oyunlara sıralarız sonu yok bunun yani darksouls serisi oynamasından en fazla keyif aldığım oyun diyebilirim. tomb serisi ama eskisi şimdiki bildigiğin uncharted yapmışlar. Eskiden çok tatlı bir havası vardı. Beni oyun dünyasına iyice sokan oyun pop2 inanılmaz sevdiğim bir oyun buda efsanedir benim için. Oyun müzikleri gelmiş geçmiş en iyilerdendir bence. O dahaka'nın beni kovalarken ki heyecanlanmalarımı hala hatırlıyorum. bu böyle yazmakla bitmez valla uzun mesele ama ufak bi liste yazim suan aklımda olan. (Bunlar efsaneler değil hepsi için ortak liste)

-last of us
-gow (hepsi)
-pop (1-2-3)
-mafia 1-2 (3 hariç)
-tombraider (eski seriler)
-rdr (2 yi henuz oynamadım 5,55 bekliyorum :D )
-portal serisi
-gta serileri
-braid
-zelda
-half life
-dark souls serisi
-blood borne
-shadow of colossus

sonu gelmiyor bunun :D daha var ama yeter bence :D

wwwrwww

Katılımcı Üye
rank
Benim GOW Efsanesi,
ps2 de god of war 2 ilk oynadığım yıllar geldi aklıma konuyu görünce.bu kadar mükemmel grafikli oyun mu olur dedim bayılmıştım efsane orda başlamıştı sonra ilk oyun derken ps2 de kalmadı sırf gow 3 için ps3 almaya çalışmıştım sağdan soldan harçlıklarımı toplamaya çalışırken parayı yetiremeyip psp aldım ondaki iki oyunu oynadım. yine şok olmuştum elindeki bir aletle gow oynarken sonra zaman geçti kazanmaya başlayınca ps3 alıp gow3 oynadım yine aynı efsane hissi, bunun daha iyisini yapabilirler mi diye düşünürken gow ascension türkçe olarak çıktı. ve benim için gow serisi son buldu ps4 aldım gow4 için ama oyunun hikayesi grafikleri efsane olsa da bence oyunun oynanma şekli kratosun arkadan fps oyunlardaki görmek oynamak bende aynı etkiyi yaratmasada o da bitti.Şimdilerde dönüp dönüp gow 3 oynuyorum ps4 te :D ama sıralamak gerekirse;
GOW serisi 4 E kadar
uncharted serisi
beyond two souls
until down
far cry 3,4,primal
AC revelations

(bu arada bence güzel konu olmuş tebrikler, 6.02 kırılana kadar oyun arayışında olan benim arkadaşlar hepsini tek tek okuyordur.)

burakik

Katılımcı Üye
rank
Yakuza serisini çok beğendim
Uncharted serisini tavsiye ederim
UFC 1 2 3

2. el cep telefonu alıyoruz