Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Orjinal pkg yi fake pkg yapma

2. el cep telefonu alıyoruz

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
2,127
113
44
Antalya
Orijinal olarak zaten bütün oyunların linki internette var ama onları direk kullanamazsınız yoksa neden herkes kırılma beklesin değil mi?
Önemli olan oyunun istediği sürüm kırılmış olacak sende orijinal CD si olup onu dump edip şifreyi alacaksın. Bunlar olmadan elindeki bir işe yaramıyor.

Sonrası,
Fake PKG Generator 3.38 için araştırma yap ve youtube videolarına bak.

Mrslcmn01

Katılımcı Üye
13 Şub 2020
123
18
Yok bu sitede fifa 19 var ama yükleyince kilit işareti çıkıyor bende dedim belki orjinal pkg dir

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
2,127
113
44
Antalya
Linkini atarmisin sana zahmet bulamadım da
Link atılacak bir durum yok çünkü duruma göre yapılacak işlemler var en fazla bir dump rehberi konusu verebilirim size ama önce şunu çözelim. :)

Bu sitede orijinal oyun dosyası olarak paylaşılmaz yani öyle değildir baktığınız oyun muhtemelen zaten korsan yapılmış oyundur yani sizin yapmanız korsan yapmanız gerekmez. Link verirseniz bakayım o kısıma.

Sizin konsol kırılabilir 5.05 yada 6.72 olmalı ve kilit işareti kalkması için HEN kırması yapılmalı. Bunları biliyorsunuz değil mi?

Yoksa gerçekten elinizde olan bir oyunu dump etmeyi mi öğrenmek istiyorsunuz bu yüzden farklı bilgiler verip duruyoruz size yani

Tam durumunuzu anlatırsanız yardımcı olabiliriz.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
2,127
113
44
Antalya
Bu dosya indirdim part part pkg ler çıktı onları birleştirdim yükledim ve kilit işareti çıktı hen yapmayı biliyorum 6.72 suanda
Sizler deyince bir bakayım dedim. Bu arkadaşın paylaştığı bu oyun dosyaları Arap sitesinden alınmıştır ve orijinal oyun dosyalarıdır.
Bunları konsola yükleyemezsiniz bu sebeple fake pkg de yapamazsınız. Yani maalesef kullanılamaz dosyalardır.
O yüzden dedim ben eğer elinde orijinal oyun CD si varsa yada birinin konsolunda geçmişte bu oyun yüklü ise dump edilebilir.
Aksi taktirde bu tür orijinal dosyaları internetten indirip dump edemezsiniz. Bilginize.

Bu oyunun korsan hali ve update dosyası kardeş sitemizde paylaşılmıştır. Ama Türkçe alt yazı içeriyor mu bilemiyorum henüz test etmedim bu oyunu.

2. el cep telefonu alıyoruz