Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

P.T. Hala mevcut mu?

2. el cep telefonu alıyoruz

TheRealZenci

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
23
3
Uzun süre aradım ama bulamadığım için bir de sormak istedim P.T. demosu var mı hala oynayabilir miyim?kaldırıldığını biliyorum fakat kırık ps4 ler için belki hala oynanabilirdir.
(biliyorum altı üstü 30-40 dakikalık bir demo fakat ama tecrübe edinmek istiyorum.)

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
413
43
P.T. demosu kırık konsollarda hâlâ oynanabilmektedir. Oyunu yakın zamanda tekrar oynayıp yâd etmiştim. Linkleri bulduğum an buraya ekleyeceğim.

tunç

Katılımcı Üye
5 Şub 2020
130
18
Merhaba admin birşey öğrenebilirmiyim P.T bin bende demosu var yaklaşık 1.30 GB olmasi gerek yalnız genelde demo var normal full sürümü varmı acaba bu oyunun

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
413
43
Merhaba admin birşey öğrenebilirmiyim P.T bin bende demosu var yaklaşık 1.30 GB olmasi gerek yalnız genelde demo var normal full sürümü varmı acaba bu oyunun
Admin değilim ancak yine de cevap vereyim size. Bu oyunun full sürümü hiç piyasaya çıkmamıştır ve çıkmayacaktır. Oyun demo olarak piyasaya sürülmüş, daha sonra ise oyunun çıkışı iptal edilmiştir ve demosu dahi piyasadan kaldırılmıştır.

Ayrıca şu an orijinal konsol sahipleri bile bu oyunu makinelerine indirememektedir. Çünkü Psn Store'dan demosu kaldırılmıştır.

Kısacası oyun iptal edildiği için tam sürümü mevcut değildir.

tunç

Katılımcı Üye
5 Şub 2020
130
18
222222222
Admin değilim ancak yine de cevap vereyim size. Bu oyunun full sürümü hiç piyasaya çıkmamıştır ve çıkmayacaktır. Oyun demo olarak piyasaya sürülmüş, daha sonra ise oyunun çıkışı iptal edilmiştir ve demosu dahi piyasadan kaldırılmıştır.

Ayrıca şu an orijinal konsol sahipleri bile bu oyunu makinelerine indirememektedir. Çünkü Psn Store'dan demosu kaldırılmıştır.

Kısacası oyun iptal edildiği için tam sürümü mevcut d

2. el cep telefonu alıyoruz