Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Oyun PES 2018 İÇİN BEST PATCH 2020 WINTER SEASON YAMA GÜNCELLEMESİ + TR SPİKER (HAZİRAN 2020) Sistem Verisi: 5.01

2. el cep telefonu alıyoruz

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,991
113
44
Antalya
## 2. YAMA ##
KIRIK 5.05 VERSİYON KONSOLLAR İÇİN

2508

2509 2510

PES2020 WINTER SEASON 2020
Mayıs / Haziran 2020

EVET BEYLER YENİ BİR PES2018 -> PES2020 GÜNCELLEMESİ İLE SİZLERLEYİM.

Bir arkadaş özel mesaj ile
benden normalde paralı olarak satılan ama ücretsiz olarak bulduğu bu İngilizce güncellemeyi
bizim TR dil içeren versiyona uyarlamamı istemişti.

Onun için yaptım ama sizlerle de paylaşayım. Deneyin bakalım dendiği gibi gerçek 2020 Kış Sezonuna benzerlikler var mıdır?
Bana çok soru sormayın ben Futbol oyunu pek oynamıyorum. Ben sizler için TR versiyonuna uyarladım o kadar. İyi oyunlar.
Artık kendi aranızda bu oyunun fan'ları bu yeni güncellemeyi değerlendirsinler diyelim. :)

ÖZELLİKLER

Bu bilgiler verilmiş artık kontrol etmesi sizden ;)
- Real Kits 19/20
- Real logos
- Real team names
-
Full winter transfer 2020
- New theme (original pes 2020)
- New face
-
New player
- New boots
- New glove
- New ball
- New song
- New pitch and turf
- New vidio ucl and uel
- New call name
- Adboard animated vidio (for global and UCL)

- etc

Önceki yamadan (Sistem 4.01) bu yeni yamaya (Sistem 5.01) geçtiğinizde sıkıntı olmaz eski lig maçları save dosyalarını
yine oyun menüsünden geri yükleyebilirsiniz ama daha sonra eskisine dönerseniz yenisinde
yeni aldığınız saveler eskisinde
çalışmaz.
Kısaca üst sürüme geçince eski sürümden gelen save'ler çalışır ama üst sürümde alınan yeni bir save eğer tekrar eskiye dönerseniz çalışmaz. Ama eski save'leriniz üzerine yazmadığınız sürece tekrar eskiye dönünce kullanabilirsiniz. Bunu bilin.

NOT: AŞAĞIDAKİ OYUNU ÖNCEKİ PES2018>PES2020 YAMA KONUMDAN İNDİRDİYSENİZ TEKRAR İNDİRMENİZE GEREK YOK.
BU DURUMDA SADECE YAMAYI İNDİREBİLİRSİNİZ. EĞER SORUN YAŞARSANIZ HEM OYUNU HEM YAMAYI BURADAN İNDİRİN.
AYRICA ESKİ YAMA ÜZERİNE DİREK KURULABİLİR VE YENİSİ YÜKLENDİKTEN SONRA İSTENİRSE TEKRAR ÜSTÜNE ESKİSİ DE KURULABİLİR. ESKİSİNE GEÇİNCE YENİDE ALINAN SAVE'LER ÇALIŞMAZ. BİLİN.

Pro Evolution Soccer 2018 [PES 2018] TÜRKÇE

OYUN > CUSA08251 – EUR (Türkçe Dil içeren oyun versiyonu)
Temel Oyun (Base Game): v1.00 + Dahili Update (Integrated Update): v1.05

RAR Şifresi: BBT

Oyun Linki
28.4 GB
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
EK NOT: Juventus, Bayern München, Real Madrid, Trabzonspor gibi bazı takımların formaları bu yamada tamamlanmamış. Düz beyaz.

YAMA > CUSA08251 – EUR (Best Patch PES 2020 Winter Season Patch + TR Spiker içeren yama)

Yama Linki

2.22 GB
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

GENEL BİLGİ:
GEÇİCİ BİR DOSYA YÜKLEME/İNDİRME SİTESİNE YÜKLEDİM. 1 YIL HİÇ İNDİRİLME OLMADIĞINDA LİNKLER OTOMATİK SİLİNİYOR BİLGİNİZE.
YADA BU İNDİRME SİTESİ KAPANABİLİR YADA LİNKLERİ SİLEBİLİR. YANİ GELECEKTE LİNKLER ÇALIŞMAZ İSE GEÇMİŞ OLSUN DİYEBİLİRSİNİZ.
LİNKLERİN HIZLI İNMESİ İÇİN IDM (INTERNET DOWNLOAD MANAGER) KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM. AYNI ANDA 2 DOSYA İNDİRİLEBİLİR.
YÜKLEDİĞİM RAR DOSYALARINA GENELLİKLE KURTARMA KAYDI EKLİYORUM. HATALI PART İNERSE WINRAR İÇİNDEN TAMİR EDEBİLİRSİNİZ.
AYRICA RAR DOSYALARINI KENDİ dosyayukle.biz HESABIMA YÜKLEMİŞ İSEM VE RAR ŞİFRESİ SORARSA. RAR ŞİFRESİ HER ZAMAN: BBT 'DİR.

Son düzenleme:

vurucutim72

Katılımcı Üye
25 Ocak 2018
44
8
Ekli dosyayı görüntüle 2508

Ekli dosyayı görüntüle 2509 Ekli dosyayı görüntüle 2510

PES2020 WINTER SEASON 2020
Mayıs / Haziran 2020

EVET BEYLER YENİ BİR PES2018 -> PES2020 GÜNCELLEMESİ İLE SİZLERLEYİM.

Bir arkadaş özel mesaj ile
benden normalde paralı olarak satılan ama ücretsiz olarak bulduğu bu İngilizce güncellemeyi
bizim TR dil içeren versiyona uyarlamamı istemişti.

Onun için yaptım ama sizlerle de paylaşayım. Deneyin bakalım dendiği gibi gerçek 2020 Kış Sezonuna benzerlikler var mıdır?
Bana çok soru sormayın ben Futbol oyunu pek oynamıyorum. Ben sizler için TR versiyonuna uyarladım o kadar. İyi oyunlar.
Artık kendi aranızda bu oyunun fan'ları bu yeni güncellemeyi değerlendirsinler diyelim. :)

ÖZELLİKLER

Bu bilgiler verilmiş artık kontrol etmesi sizden ;)
- Real Kits 19/20
- Real logos
- Real team names
-
Full winter transfer 2020
- New theme (original pes 2020)
- New face
-
New player
- New boots
- New glove
- New ball
- New song
- New pitch and turf
- New vidio ucl and uel
- New call name
- Adboard animated vidio (for global and UCL)

- etc

NOT: AŞAĞIDAKİ OYUNU ÖNCEKİ PES2018>PES2020 YAMA KONUMDAN İNDİRDİYSENİZ TEKRAR İNDİRMENİZE GEREK YOK.
BU DURUMDA SADECE YAMAYI İNDİREBİLİRSİNİZ. EĞER SORUN YAŞARSANIZ HEM OYUNU HEM YAMAYI BURADAN İNDİRİN.

Pro Evolution Soccer 2018 [PES 2018] TÜRKÇE

OYUN > CUSA08251 – EUR (Türkçe Dil içeren oyun versiyonu)
Temel Oyun (Base Game): v1.00 + Dahili Update (Integrated Update): v1.05

RAR Şifresi: BBT

Oyun Linki
28.4 GB
[Gizli içerik]

YAMA > CUSA08251 – EUR (Best Patch PES 2020 Winter Season Patch + TR Spiker içeren yama)

Yama Linki

2.22 GB
[Gizli içerik]

GENEL BİLGİ:
GEÇİCİ BİR DOSYA YÜKLEME/İNDİRME SİTESİNE YÜKLEDİM. 1 YIL HİÇ İNDİRİLME OLMADIĞINDA LİNKLER OTOMATİK SİLİNİYOR BİLGİNİZE.
YADA BU İNDİRME SİTESİ KAPANABİLİR YADA LİNKLERİ SİLEBİLİR. YANİ GELECEKTE LİNKLER ÇALIŞMAZ İSE GEÇMİŞ OLSUN DİYEBİLİRSİNİZ.
LİNKLERİN HIZLI İNMESİ İÇİN IDM (INTERNET DOWNLOAD MANAGER) KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM. AYNI ANDA 2 DOSYA İNDİRİLEBİLİR.
YÜKLEDİĞİM RAR DOSYALARINA GENELLİKLE KURTARMA KAYDI EKLİYORUM. HATALI PART İNERSE WINRAR İÇİNDEN TAMİR EDEBİLİRSİNİZ.
AYRICA RAR DOSYALARINI KENDİ dosyayukle.biz HESABIMA YÜKLEMİŞ İSEM VE RAR ŞİFRESİ SORARSA. RAR ŞİFRESİ HER ZAMAN: BBT 'DİR.

ben bir önceki yayınladığınız patchi kurmuştum da onun üstüne bu yamayı kursam sorun olur mu

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
421
43
Ellerine ve emeklerine sağlık üstad. Yine mükemmel bir paylaşıma imza atmışsın. Bir önceki paylaşımını indirip kurmuştum gayet güzeldi. Eminim ki bu da öyle!

Bir önceki versiyon ile alakalı oynayan ve dikkatli olan arkadaşlar bilir şöyle bir sorun vardı: Şampiyonlar Ligi veya UEFA Avrupa Ligi modlarını seçtiğinizde final hariç tüm maçları sadece ama sadece tek bir stadda (Konami Stadı) oynuyorsunuz. Gerçekten bu çok sıkıcı bir olay. Normalde oyun içerisinde stadları seçebiliyorsunuz ancak bu müsabakalarda söylediğim gibi durum bu şekilde. Ancak bunun seninle ilgisi yok farkındayım. Bunu yukarıda "Oyunun fan'ları kendi aranızda değerlendirin." dediğin için söylüyorum :) Umarım bu versiyonda böyle bir durum ile karşılaşmayız. Çok önemli olmasa da yine de bütün maçları aynı sahada yapmak bir yerden sonra sıkıcı olabililyor. Bunun haricinde her zamanki gibi gayet başarılı bir çalışma.

Ayrıca oyunda Türkçe spiker hariç maçı değerlendiren yorumcu arkadaş da bulunuyor. Kesinlikle oyuna renk katmış. Sen bu paylaşımı yapmadan evvel önceki yamalarda evet Türkçe spiker vardı ancak yorumcu yoktu. Bu da gayet güzel bir detay olmuş. Bu değerli paylaşım için tekrar çok teşekkür ederim.

Not: Söylediğin üzere oyunu daha önce senin paylaşımından indirdiğim için bir kez daha indirmeyeceğim. Ancak klasiktir oyun ile ilgili save (kayıt) dosyaları mevcut. Bu yamayı PlayStation'a yüklerken bu dosyaları silmemiz gerekir mi?

Son düzenleme:

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,991
113
44
Antalya
ben bir önceki yayınladığınız patchi kurmuştum da onun üstüne bu yamayı kursam sorun olur mu
Sorun olmaz kurabilirsin. Senkronu aynıdır. Hatta istersen tekrar önceki olan yamayı da geri üstüne yükleyebilirsin.
Yani ister bu yamayı yüklersin beğenmezsen tekrar öncekini direk üstüne yükler bu şekilde yama değiştirebilirsiniz.

Önceki yamadan (Sistem 4.01) bu yeni yamaya (Sistem 5.01) geçtiğinizde sıkıntı olmaz eski lig maçları save dosyalarını
yine oyun menüsünden geri yükleyebilirsiniz ama daha sonra eskisine dönerseniz yenisinde yeni aldığınız saveler eskisinde
çalışmaz. Kısaca üst sürüme geçince eski sürümden gelen save'ler çalışır ama üst sürümde alınan yeni bir save eğer tekrar eskiye dönerseniz çalışmaz. Eski save'leriniz üzerine yazmadığınız sürece tekrar eskiye dönünce kullanabilirsiniz. Bunu bilin.

Son düzenleme:

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,991
113
44
Antalya
Ellerine ve emeklerine sağlık üstad. Yine mükemmel bir paylaşıma imza atmışsın. Bir önceki paylaşımını indirip kurmuştum gayet güzeldi. Eminim ki bu da öyle!

Bir önceki versiyon ile alakalı oynayan ve dikkatli olan arkadaşlar bilir şöyle bir sorun vardı: Şampiyonlar Ligi veya UEFA Avrupa Ligi modlarını seçtiğinizde final hariç tüm maçları sadece ama sadece tek bir stadda (Konami Stadı) oynuyorsunuz. Gerçekten bu çok sıkıcı bir olay. Normalde oyun içerisinde stadları seçebiliyorsunuz ancak bu müsabakalarda söylediğim gibi durum bu şekilde. Ancak bunun seninle ilgisi yok farkındayım. Bunu yukarıda "Oyunun fan'ları kendi aranızda değerlendirin." dediğin için söylüyorum :) Umarım bu versiyonda böyle bir durum ile karşılaşmayız. Çok önemli olmasa da yine de bütün maçları aynı sahada yapmak bir yerden sonra sıkıcı olabililyor. Bunun haricinde her zamanki gibi gayet başarılı bir çalışma.

Ayrıca oyunda Türkçe spiker hariç maçı değerlendiren yorumcu arkadaş da bulunuyor. Kesinlikle oyuna renk katmış. Sen bu paylaşımı yapmadan evvel önceki yamalarda evet Türkçe spiker vardı ancak yorumcu yoktu. Bu da gayet güzel bir detay olmuş. Bu değerli paylaşım için tekrar çok teşekkür ederim.

Not: Söylediğin üzere oyunu daha önce senin paylaşımından indirdiğim için bir kez daha indirmeyeceğim. Ancak klasiktir oyun ile ilgili save (kayıt) dosyaları mevcut. Bu yamayı PlayStation'a yüklerken bu dosyaları silmemiz gerekir mi?
Tersten başlayayım. Save dosyalarını silmeniz gerekmez her iki yamayı da 1.05 versiyon üzerine kurdum. Sorun olmamalı diye düşünüyorum. Silmeden dene bakalım. Hayırlısı.

Spiker olarak aynı spiker dosyasını ekledim yani sonradan yorumcu gelmez diye düşünüyorum ama tabi bilemiyorum.
Sen oynadığın için biliyorsundur muhtemelen ama eskisinde yorumcu olmadığına emin misin? benim eski yama konusunda paylaştığım videoda başlarda yorumcu konuşuyordu belki sonra sadece önemli pozisyonlarda falan konuşuyordur tabi ben bilemiyorum. :) Belki tek maç ile Şampiyonlar/Avrupa Ligi maçları anlatımı farklı olabilir.

Statlar konusunu da bilemiyorum tabi artık deneyip göreceksiniz. Sonuçta bu yamalar gerçek orijinal oyunun resmi güncellemeleri değil tabi ancak orijinale benzetmek için normal kişilerin yaptıkları eklemeler'dir. Olduğu kadar yani. :)

Bir de hatırlatayım. Sta
d değil Stat şeklinde kullanım doğrudur. Bilgin olsun. Teşekkürler.

Son düzenleme:

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,991
113
44
Antalya
yine oyun menüsünden geri yükleyebilirsiniz ama daha sonra eskisine dönerseniz yenisinde
yeni aldığınız saveler eskisinde
çalışmaz.
Kısaca üst sürüme geçince eski sürümden gelen save'ler çalışır ama üst sürümde alınan yeni bir save eğer tekrar eskiye dönerseniz çalışmaz. Eski save'leriniz üzerine yazmadığınız sürece tekrar eskiye dönünce kullanabilirsiniz. Bunu bilin.

metinhow

Katılımcı Üye
16 Ocak 2017
121
28
türk takımları başta olmak üzere tüm transferler var ama her nedense bende juventus bayern münih real madrid trabzonspor formaları yok sadece beyaz forma var liglerin logolarıda yok acaba sıkıntı bendemi yamadamı çözemedim :)

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,991
113
44
Antalya
türk takımları başta olmak üzere tüm transferler var ama her nedense bende juventus bayern münih real madrid trabzonspor formaları yok sadece beyaz forma var liglerin logolarıda yok acaba sıkıntı bendemi yamadamı çözemedim :)
Kontrol ettim baktım dediğin doğru maalesef yamayı düzenleyen henüz bunları tamamlamamış ondan beyaz. Belki de paylaşılan yama daha tam tamamlanmamış eksik bir sürümdü. Maalesef buna bir şey yapamayız. Daha yenisini bulursan haber ver onu da uyarlarım muhtemelen. Eğer sıkıntı olacaksa eskisine de dönebilirsin. Kolay gelsin.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,991
113
44
Antalya
Bu Best Patch 2020 yamasında bazı formaların eksik olduğu ortaya çıktı. Muhtemelen 2 GB lik küçük boyutlu bir yama idi ondan eksik olabilir. Ama Sistem Verisi 5.01 idi yani kadro güncelleştirmeleri daha mı iyidir bilemiyorum. Sonuçta Haziran 2020 civarı paylaşılmış.

Bunun üzerine bir arkadaş sayesinde yine Haziran 2020 civarı paylaşılmış başka yeni bir güncel yama daha bulduk ve onuda indirip benim oyuna göre düzenlemesini yaptım. Onun Sistem Verisi de 4.01 yani ilk paylaştığım yama gibi ama bu yeni yama en geniş kapsamlı olanı çünkü PKG olarak 21 GB civarında ve içindeki dosyalarda daha fazla yapılmış çalışma görüyorum. Bu yamanın adı da Ericson Patch.

İlk paylaştığım Patch 2020 güncellemesi: yaklaşık 12 GB Sistem Verisi 4.01 - Mayıs
İkinci paylaştığım Best Patch 2020 güncellemesi: yaklaşık 2 GB - Sistem Verisi 5.01 - Mayıs/Haziran
Üçüncü paylaşacağım Ericson Patch güncellemesi: yaklaşık 21 GB - Sistem Verisi 4.01 - Mayıs/Haziran

Yani paylaşması benden, denemesi sizden. Hangisini beğenirseniz onu deneyebilirsiniz. Sizce hangisi en güncel ise
yada en beğendiğiniz hangisi olursa onu deneyebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

Yeni Ericson Patch yamasını da yüklemeye başladım. (RAR olarak 21.3 GB) En geç yarına konusunu açarım. Bilginize.

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz