Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PES 2018 LİSANS YAMASI VE TÜRKÇE SPİKER

Talimatlar doğrultusunda kurulum yaptıktan sonra yamayı çalıştırabildiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 22 59.5%
  • Hayır

Kullanılan: 15 40.5%

• Kullanılan toplam oy
    37

myfever06

New member
Katılımcı Üye
Sıkıntıyı hallettim kardeşim bnm rarda sıkıntı warmış sanırım sürümle alakalı olabilir. başka bi programdan rardan çıkarabildim çok şükür teşekkürler ilginiz için

mzy.18

New member
Katılımcı Üye
ce-36434-0 hatası alıyorum yardım edebilecek birileri var mıdır? pes 2018 sürümü CUSA-08251 accc94b8-7483-438f-8ba3-dcf3ea322b06.jpg

-BraveHeart-

New member
Katılımcı Üye
ce-36434-0 hatası aldım yamayı kurarken.Oyuna girdim lisanslar var old trafford ve alianz arena geldi fakat TR spiker yok?Yardım edebilecek var mı?

kahwecix

Well-known member
Katılımcı Üye
ce-36434-0 hatası aldım yamayı kurarken.Oyuna girdim lisanslar var old trafford ve alianz arena geldi fakat TR spiker yok?Yardım edebilecek var mı?
konuda belirttiğim pes18 in üzerinde sorunsuz kurulum yapmanız mümkündür. Bölge kodu aynı dahi olsa param.sfo vb. dosyalarda olusabilecek farklılıklardan dolayı yama kurulumda yada kurulum sonrasında bazı hatalar verebilmekte. Sorunsuz kurulum icin oncelikle konuda belirttiğim pes18 i indirin ardından cihazındaki pes18 i kaldırın indirmiş oldugunuz pes 18 i kurun ve ardından yine buradan indirdiğiniz lisans yamasını indirin. Sorununuz cozulecektir. Malesef konuda sorun yasadıgından bahseden onlarca kullanıcıya sorunun cozumunu anlatsakta hala ısrarla mevcut sürümleri üzerinde yamayı kullanmaya calıstıkları icin cesitli hatalar almakta ve yamanın sorunlu oldugunu iddia etmekteler. Oysaki bir çoğunun ya winrar sürümü eski oldugu icin rardan cıkartamıyor yada mevcut sürümleri üzerie kurulum denemekteler.

burakik

Member
Katılımcı Üye
konuda belirttiğim pes18 in üzerinde sorunsuz kurulum yapmanız mümkündür. Bölge kodu aynı dahi olsa param.sfo vb. dosyalarda olusabilecek farklılıklardan dolayı yama kurulumda yada kurulum sonrasında bazı hatalar verebilmekte. Sorunsuz kurulum icin oncelikle konuda belirttiğim pes18 i indirin ardından cihazındaki pes18 i kaldırın indirmiş oldugunuz pes 18 i kurun ve ardından yine buradan indirdiğiniz lisans yamasını indirin. Sorununuz cozulecektir. Malesef konuda sorun yasadıgından bahseden onlarca kullanıcıya sorunun cozumunu anlatsakta hala ısrarla mevcut sürümleri üzerinde yamayı kullanmaya calıstıkları icin cesitli hatalar almakta ve yamanın sorunlu oldugunu iddia etmekteler. Oysaki bir çoğunun ya winrar sürümü eski oldugu icin rardan cıkartamıyor yada mevcut sürümleri üzerie kurulum denemekteler.

dediğin sürümü indirdim lisans yamasını ve türkçe spikeride indrdim yine aynı hatayı almaya devam ediyorum...

arno08

Member
Katılımcı Üye
kardeşim bu yama kurulumu hatasız oldu tüekçe sipikerde çalıştı yamalarda tamam yanlız bu yamayı kurduktan sonra 2 kişi oynuyamıyoruz birini açınca diğeri kapanıyor .. bir türlü olmadı .. bu işlerden az açok anlayan biriyim ps4 kafe işletmekteyim .. sizden rıcam 2 kişilik bi deneme şansınız ldumu ..ayrıca bazende bozuluyor oyuna hiç girmiyor bir sonraki gün tamamane oyuna giremedim hata verdi sizce sorun ne olabilir..değerli zamanınızı aldığım için şimdiden kusuruma bakmayın.