Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Playstation 4 2996 Adet Güncelleme ve DLC PKG Linkleri ! [KIRIK OYUNLAR DA ÇALIŞMAZ]

2. el cep telefonu alıyoruz

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,224
113
44
Antalya

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,224
113
44
Antalya

Darkknight

Katılımcı Üye
5 Nis 2018
15
1

Playstation 4 ve Pro için 2996 adet doğrudan PlayStation.net üzerinden PKG link listesi.

Oynadığınız oyunun güncelleme ve DLC paketini doğrudan programsız indirebilirsiniz.

Oyununuzu internete bağlanmadan bu şekilde güncelleyebilirsiniz.

Dikkat: Oyununuzun CUSA versiyonuna göre indirin. Bütün CUSA versiyonları için link var. Farklı CUSA versiyonu güncellemesi oyunda çalışmaz.
Güncellemenin PRO için uyumlu olup olmadığı satırda yazıyor. PRO kullanıcıları uyumlu olan güncellemeyi indirsin.

Sadece DLC içermez ! Çoğunlukla güncelleme paketleri içerir.
Orjinal cihaza doğrudan yüklenebilir, kırık cihaz için Fake PKG yapılması gereklidir.

[Gizli içerik]

Şifre: newgamex
muhteşem

omerovic

Katılımcı Üye
10 Eyl 2018
46
8
25
Bu konu kırık PS4 ler için değildir. Orijinal PS4'ler bu dosyaları kullanabilir ama zaten onların da çok işine yaramaz. Açıklama aşağıdaki linkte.

Playstation 4 2996 Adet Güncelleme ve DLC PKG Linkleri

Bir yetkilinin ilk mesaja sadece orijinal PS4 ler içindir yazması gerekiyor. Yoksa herkes yanılıp boşuna teşekkür ediyor.

These files are not for jailbreak ps4. It's just for original ps4.
kırık cıhazlar icin onerebılecegın sıte varmı dlc yuklemek icin

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,224
113
44
Antalya
kırık cıhazlar icin onerebılecegın sıte varmı dlc yuklemek icin
Öyle sadece korsan DLC ler veren özel siteler yok genele de ilgili oyun için DLC var ise zaten oyun paylaşan sitelerde paylaşılıyor.
Yani onları takip etmek gerekir. Yani bir oyunun Gold sürümü, Deluxe sürümü, Premium Sürümü gibi oyunlara zaten DLC ler dahildir.

omerovic

Katılımcı Üye
10 Eyl 2018
46
8
25
Öyle sadece korsan DLC ler veren özel siteler yok genele de ilgili oyun için DLC var ise zaten oyun paylaşan sitelerde paylaşılıyor.
Yani onları takip etmek gerekir. Yani bir oyunun Gold sürümü, Deluxe sürümü, Premium Sürümü gibi oyunlara zaten DLC ler dahildir.
onları bılıyorum eyvAllah benım demek ıstedıgım belkı sızınn bı bıldıgınız sıte felan vardır dıye sordum ayrıca ek paket paylaşan,
mesela wicther 3 u bitirdim yeni bu siteden indirdigim surumde dlcler yokmus ama goty editionda var komple ona yeniden başlamak yerine burdan oynamak istdeim

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,224
113
44
Antalya
onları bılıyorum eyvAllah benım demek ıstedıgım belkı sızınn bı bıldıgınız sıte felan vardır dıye sordum ayrıca ek paket paylaşan,
mesela wicther 3 u bitirdim yeni bu siteden indirdigim surumde dlcler yokmus ama goty editionda var komple ona yeniden başlamak yerine burdan oynamak istdeim
O oyunda DLC ler sıfırdan başladığında ya da ayrı olarak oynanabiliyor diye hatırlıyorum ama çok oldu bir araştır istersen.

Yogurt25

Katılımcı Üye
23 Şub 2019
62
8

Playstation 4 ve Pro için 2996 adet doğrudan PlayStation.net üzerinden PKG link listesi.

Oynadığınız oyunun güncelleme ve DLC paketini doğrudan programsız indirebilirsiniz.

Dikkat: Oyununuzun CUSA versiyonuna göre indirin. Bütün CUSA versiyonları için link var. Farklı CUSA versiyonu güncellemesi oyunda çalışmaz.
Güncellemenin PRO için uyumlu olup olmadığı satırda yazıyor. PRO kullanıcıları uyumlu olan güncellemeyi indirsin.

Orjinal cihaza doğrudan yüklenebilir, kırık cihaz için Fake PKG yapılması gereklidir.

[Gizli içerik]

Baleyg

Katılımcı Üye
18 Eki 2018
32
18

[Gizli içerik]

Teşekkürler

2. el cep telefonu alıyoruz