Playstation 4 6.50 Sürümü

2. el cep telefonu alıyoruz

Anestezicik

Katılımcı Üye
Herkese iyi günler. Playstation 4 6.50 Sürümünü 5.05 sürümüne, cihaza fiziksel bir müdahalede bulunmadan döndürme şansımız var mıdır? Oyun fiyatlarından dolayı bende jailbreak işlemi gerçekleştirmek istiyorum ancak "Sürüm düşürme" işlemini bir türlü bulup gerçekleştiremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

crypto07

Katılımcı Üye
ŞUAN böyle işlem mümkün değil ya orj oyunları psn den indirimlerini takip ederek alırsın yada 5 0 5 bir cihazla takas şeklinde değerlendirebilirsin

CRİXUS

Katılımcı Üye
Herkese iyi günler. Playstation 4 6.50 Sürümünü 5.05 sürümüne, cihaza fiziksel bir müdahalede bulunmadan döndürme şansımız var mıdır? Oyun fiyatlarından dolayı bende jailbreak işlemi gerçekleştirmek istiyorum ancak "Sürüm düşürme" işlemini bir türlü bulup gerçekleştiremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
fiziki veya yazılımsal olarak hiçbir şekilde cihazın yazılımını düşürmek mümkün değil. 2. el oyun takası yaparak bu şekilde 6.50 kırılana kadar (çok zor bir ihtimal şu anlık) idare edebilirsiniz.

Jailbreak07

Katılımcı Üye
yapılacak olan en güzel şey cihazınızı satıp 5.05 yazılım sürümlü bir cihaz almak

2. el cep telefonu alıyoruz