Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Playstation 4 6.50 Sürümü

2. el cep telefonu alıyoruz

Anestezicik

Katılımcı Üye
16 Mar 2019
1
1
Herkese iyi günler. Playstation 4 6.50 Sürümünü 5.05 sürümüne, cihaza fiziksel bir müdahalede bulunmadan döndürme şansımız var mıdır? Oyun fiyatlarından dolayı bende jailbreak işlemi gerçekleştirmek istiyorum ancak "Sürüm düşürme" işlemini bir türlü bulup gerçekleştiremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

crypto07

Katılımcı Üye
9 Şub 2018
235
28
ŞUAN böyle işlem mümkün değil ya orj oyunları psn den indirimlerini takip ederek alırsın yada 5 0 5 bir cihazla takas şeklinde değerlendirebilirsin

CRİXUS

Katılımcı Üye
24 Ağu 2018
259
63
Herkese iyi günler. Playstation 4 6.50 Sürümünü 5.05 sürümüne, cihaza fiziksel bir müdahalede bulunmadan döndürme şansımız var mıdır? Oyun fiyatlarından dolayı bende jailbreak işlemi gerçekleştirmek istiyorum ancak "Sürüm düşürme" işlemini bir türlü bulup gerçekleştiremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
fiziki veya yazılımsal olarak hiçbir şekilde cihazın yazılımını düşürmek mümkün değil. 2. el oyun takası yaparak bu şekilde 6.50 kırılana kadar (çok zor bir ihtimal şu anlık) idare edebilirsiniz.

2. el cep telefonu alıyoruz