Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 için PS2 Oyun PopCap Hits Vol 2 PS2 TO PS4

2. el cep telefonu alıyoruz

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
250
28
Muhtemelen siz testini yapmışsınızdır zaten ancak gözden kaçtı sanırım. İlk oyun olan Zuma kullanıcı adını oluşturduktan sonra 1. bölüme girmek istediğimde donuyor. Aynı olayı 3 kez tekrar etmeme rağmen 3'ünde de aynı yerde donma yaşadım. İkinci oyunda ise herhangi bir sıkıntı yok, çalışıyor. Bilginize...

alperrenkli

Moderator
Moderator
13 Şub 2018
457
93
Muhtemelen siz testini yapmışsınızdır zaten ancak gözden kaçtı sanırım. İlk oyun olan Zuma kullanıcı adını oluşturduktan sonra 1. bölüme girmek istediğimde donuyor. Aynı olayı 3 kez tekrar etmeme rağmen 3'ünde de aynı yerde donma yaşadım. İkinci oyunda ise herhangi bir sıkıntı yok, çalışıyor. Bilginize...
ps4 e çevirince ps2 emu bios bence yeterli degil ps2x pc üzerinden baktım sıkıntı yok yani şu demek oluyor ps2 emu bios ps4 tam değil bazı oyunlarda sıkıntı çıkarıyor buda onlardan

2. el cep telefonu alıyoruz