Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun Prey - Trorrent

2. el cep telefonu alıyoruz

maxilker

Katılımcı Üye
rank
Oyunda türkçe dil desteği yok ama yama çalışması var mı bilmiyorum.

kerem2545

Katılımcı Üye
rank
Bu oyunun yaması olduğuna emin misiniz acaba. Ben baktım göremedim çünkü.
o halde ben diğer bir yamayla karıştırmış olabilirim 5 6 tane yama görünce haliyle insanın kafası karışıyor afedersiniz... 5.55 kırılır umarım oyunları hazırda bulundurmak lazım teşekkür ederim beyfendi.

maxilker

Katılımcı Üye
rank
o halde ben diğer bir yamayla karıştırmış olabilirim 5 6 tane yama görünce haliyle insanın kafası karışıyor afedersiniz... 5.55 kırılır umarım oyunları hazırda bulundurmak lazım teşekkür ederim beyfendi.
Rica ederim. Bir sürü çok güzel yama var sitede. Hatta @Scofield in başlattığı nefis de yama projesi var onlara bir göz atmanızı öneriririm. Hatta Rice of Tomb Raider'i türkçe olarak dün gece bitirdim, tavsiye ederim. 5.55 eninde sonunda kırılacak ben de ilgiyle bekliyorum. Ben teşekkür ederim.

kerem2545

Katılımcı Üye
rank
Rica ederim. Bir sürü çok güzel yama var sitede. Hatta @Scofield in başlattığı nefis de yama projesi var onlara bir göz atmanızı öneriririm. Hatta Rice of Tomb Raider'i türkçe olarak dün gece bitirdim, tavsiye ederim. 5.55 eninde sonunda kırılacak ben de ilgiyle bekliyorum. Ben teşekkür ederim.
Anlıyorum haklısınız efendim. bi mukabele.

keremec

Katılımcı Üye
rank
Anlıyorum haklısınız efendim. bi mukabele.
Aslında Türkçe yaması var ama parayla satiyorlar. Hatırladigim kadariyla da translate den bozma bir yamaydi. Benden duymus olmayin ama bir warez sitede pc yamasini ucretsiz paylasmislar. Ps4 e portlamanin da zor olacağını sanmiyorum,

kerem2545

Katılımcı Üye
rank
Beni aydınlattınız eksik olmayın her işin bir kolayı vardır mutlaka sağolunuz.

aresparlak

Katılımcı Üye
rank
torrent oyunların çoğunu bu siteden indiriyorum yönetici lütfen bu prey oyununun tr yamasını yapınız sizden rica ediyorum :)

2. el cep telefonu alıyoruz