Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

ps 4 save wizard

2. el cep telefonu alıyoruz

sabotic

Katılımcı Üye
28 Ara 2019
4
3
ps 4 oyunlarının içine girip dosyalarda değişiklik yaparak silah can vs. max. seviye yapabilirsin.lisanlı yazılım idm gibi o yüzden programı kurunca key istiyor.60 dolar civarı parayla alırsan

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
278
28
ps 4 oyunlarının içine girip dosyalarda değişiklik yaparak silah can vs. max. seviye yapabilirsin.lisanlı yazılım idm gibi o yüzden programı kurunca key istiyor.60 dolar civarı parayla alırsan
Teşekkürler bilgilendirme için. Ben kendim kasmayı, karakteri öyle geliştirmeyi daha çok seviyorum ama zevk meselesi tabi. Umarım bulursun programın key'ini kardeşim...

sabotic

Katılımcı Üye
28 Ara 2019
4
3
Zaten her oyun için kullanmam bende. Ama DARK SOUL NİOH BLOODBORNE gibi zorluk seviyesi çokyüksek oyunlarda biraz takviye fena olmuyor .Yoksa aylarca sürüyor oyun.

2. el cep telefonu alıyoruz