Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Rehber PS VITA 3.65/3.67/3.68 KIRILDI ! (DETAYLI KURULUM ve ANLATIM)

2. el cep telefonu alıyoruz

Rehber'i nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    59

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Öne çıkan konu #1
NOT: Rehber içeriği ve anlatımı tamamen bana ait olup, işlemler test edilerek dosya ve bilgi paylaşımı yapılmıştır.Başka siteler de veya forumlar da, kaynak ve paylaşan kişi olarak adımı yazmak suretiyle paylaşılabilir.

Emek verdiğim şeyi çalanlara HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

Ön Bilgilendirme: Öncelikle ps vita versiyonu 3.65 / 3.67 / 3.68 aralığında olmalıdır.Bunun dışındaki versiyonlara kuramazsınız.

Bilgilendirme: 3.65 versiyonu kalıcı olarak kırabilirsiniz. 3.67 ve 3.68 versiyonlar ise iphone'dan aşina olduğumuz tethered şeklinde kırılacaktır yani vita'nızı kapatıp açtığınızda VitaShell isimli uygulamayı, h-encore üzerinden yeniden indirmeniz gerekiyor.

***Gerekli Dosyalar***
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

***KURULUM***

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

ryuken

Katılımcı Üye
Merhaba dostum TheFlow dosyaları paylaştı youtube da yabancı rehberler var ama ingilizce oldugu icin çok karmaşık bir işlem. bu konuda senin detaylı bir rehber hazırlamanı bekliyoruz acil.. Şimdiden teşekkur ederiz türkiyede bu rehberi yapacak babayiğit çok az oldugunu biliyorum. umarım başarabilirsin..

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Rehber hazırlığına başladım. :)

Elimde 3.65 versiyon olan vitaya işlemleri uygulayıp, sırasıyla maddeler halinde konuyu oluşturuyorum. :) Söylenildiği kadar ne basit ne de kısa süren bir işlem değil, bazı hatalar alabiliyorsunuz ve ekstra çözümler gerekiyor.

Dipnot: Dün akşam Limbo oyununu kurdum.Çok beğendim. :D

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
ps vita reset atınca h encore yi her seferinde acıyormusun scofield bide oyunu hangi metotla kuruyorsun
3.65 versiyonda olduğum için kalıcı olarak kırdım. :) 3.67 ve 3.68 versiyonlar, her yeniden başlatma da h-encore üzerinde VitaShell'i yeniden indirmek zorundalar. :(

Oyunları VitaShell üzerinden kuruyorum.Rehber de tüm bilgiler mevcut olacak, biraz bekleyin lütfen.

Gelecek biraz sabır, :)

mtmesut

Katılımcı Üye
4gb hafıza kartım var vitashell ile oyunu kopyalıyorum 400 mb oyunlar kuruluyor 800 mb dan yuksek oyunlar hata veriyor yuksek boyutlu oyunları nasıl kurarım

ryuken

Katılımcı Üye
3.65 versiyonda olduğum için kalıcı olarak kırdım. :) 3.67 ve 3.68 versiyonlar, her yeniden başlatma da h-encore üzerinde VitaShell'i yeniden indirmek zorundalar. :(

Oyunları VitaShell üzerinden kuruyorum.Rehber de tüm bilgiler mevcut olacak, biraz bekleyin lütfen.

Gelecek biraz sabır, :)

Dostum harikasın. Peki bu kırma işlemi hafıza kartına mı yapıyor yoksa makinanın kendi hafızasını da kullanabiliyor muyuz ?

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Dostum harikasın. Peki bu kırma işlemi hafıza kartına mı yapıyor yoksa makinanın kendi hafızasını da kullanabiliyor muyuz ?
Teşekkür ederim. :) Açıkcası daha önce vita kullanmadım.Ama sisteme hakim olmak pek vaktimi almıyor.Dahili hafızaya kurulduğunu araştırmadım böyle birşey varsa konusunu açarız merak etmeyin. :)

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Bu arada .vpk oyunları çok daha kolay ve hızlı şekilde kurmanızı sağlayacak rehber hazırlıyorum.
Azami süre 1dk :)

Not: Arkadaşlar yapılacak işlemler de hafıza kartına ihtiyacımız var.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Rehber hazır, ilk mesajdan ulaşabilirsiniz. :) Sizlerden ricam, başka bir yerde böyle bir anlatım veya sunum görürseniz bana bildirin.

Herkese iyi oyunlar.

devilcix

Katılımcı Üye
ya arkadaslar resimli kisimlar yok bende ne yapmam lazim nedir o resimler söylesenizde uygulasam

ryuken

Katılımcı Üye
Rehber hazır, ilk mesajdan ulaşabilirsiniz. :) Sizlerden ricam, başka bir yerde böyle bir anlatım veya sunum görürseniz bana bildirin.

Herkese iyi oyunlar.
Ellerine sağlık teşekkürler bu Türkiyede ilk h-encore rehberi olması açısından da bir ilke imza attın tebrikler ! Başarılarının devamını dilerim

devilcix

Katılımcı Üye
sorun cözüldü ben bi yerlerde hata yaptim ama nerede anlamadim :) Scofield kardesim bir tik kadar yakin 2 dakkada hal etti allah razi olsun kendisinden tsk ederim:)

2. el cep telefonu alıyoruz