Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Rehber PS VITA 3.65/3.67/3.68 KIRILDI ! (DETAYLI KURULUM ve ANLATIM)

2. el cep telefonu alıyoruz

Rehber'i nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    59

blackhawk1655

Katılımcı Üye
Öne çıkan konu #21
NOT: Rehber içeriği ve anlatımı tamamen bana ait olup, işlemler test edilerek dosya ve bilgi paylaşımı yapılmıştır.Başka siteler de veya forumlar da, kaynak ve paylaşan kişi olarak adımı yazmak suretiyle paylaşılabilir.

Emek verdiğim şeyi çalanlara HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

Ön Bilgilendirme: Öncelikle ps vita versiyonu 3.65 / 3.67 / 3.68 aralığında olmalıdır.Bunun dışındaki versiyonlara kuramazsınız.

Bilgilendirme: 3.65 versiyonu kalıcı olarak kırabilirsiniz. 3.67 ve 3.68 versiyonlar ise iphone'dan aşina olduğumuz tethered şeklinde kırılacaktır yani vita'nızı kapatıp açtığınızda VitaShell isimli uygulamayı, h-encore üzerinden yeniden indirmeniz gerekiyor.

***Gerekli Dosyalar***
[Gizli içerik]

***KURULUM***

[Gizli içerik][/QUOT
Teşekürler.

mukamukamuka

Katılımcı Üye
merhabalar emeğiniz gerçekten takdire şayan ancak okyanusu geçip derede boğuldum,Shelli açıp bağlantı tipi usb nin üstüne gelip x tuşuna basıp select diyorum herhangi bir tepki vermiyor.okısımı bir geçemedim üstadım

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
merhabalar emeğiniz gerçekten takdire şayan ancak okyanusu geçip derede boğuldum,Shelli açıp bağlantı tipi usb nin üstüne gelip x tuşuna basıp select diyorum herhangi bir tepki vermiyor.okısımı bir geçemedim üstadım
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. :) Bağlantı türünü seçtikten sonra, o seçim ekranından çıkıp sadece SELECT tuşuna basıp, PS Vitanızı USB kablo ile bağlayın.

Hayırlı geceler.

exen1986

Katılımcı Üye
merhaba h-encore kopyala kısmı normal bir şekilde devam ederken en son geldiğinde bir hata oluştu yazısı çıkıyor. cihazda hafıza kartı yok ben bu işlemleri yaparken orjinal bi oyun kartı takılı. hata oluştu 18828-4 gibi bir hata alıyorum.

selocan52

Katılımcı Üye
kardesım hersey harfı harfıne yaptık sıstemıznızde veya store gbı dusun szın olmayan uygulamayı kopyalayamazsınız dedı 246mb dosya 6kb oldu kaldık ole sıctı yane nıe bole oldu bu

daras

Katılımcı Üye
Merhabalar,ben 1-2-3-4 sırasıyla kurulacak olan .bat uzantılı dosyaları kurarken hata alıyorum. geçerli bir win 32 dosyası değil diyor...ne yapabilirim...???

daras

Katılımcı Üye
Ayrıca Qcma programı da çalışmıyor ",giriş noktası bulunamadı- expection processing message c0000139 parameters......" şeklinde bir mesaj alıyorum....yardımcı olabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler..

Newersleep

Katılımcı Üye
NOT: Rehber içeriği ve anlatımı tamamen bana ait olup, işlemler test edilerek dosya ve bilgi paylaşımı yapılmıştır.Başka siteler de veya forumlar da, kaynak ve paylaşan kişi olarak adımı yazmak suretiyle paylaşılabilir.

Emek verdiğim şeyi çalanlara HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

Ön Bilgilendirme: Öncelikle ps vita versiyonu 3.65 / 3.67 / 3.68 aralığında olmalıdır.Bunun dışındaki versiyonlara kuramazsınız.

Bilgilendirme: 3.65 versiyonu kalıcı olarak kırabilirsiniz. 3.67 ve 3.68 versiyonlar ise iphone'dan aşina olduğumuz tethered şeklinde kırılacaktır yani vita'nızı kapatıp açtığınızda VitaShell isimli uygulamayı, h-encore üzerinden yeniden indirmeniz gerekiyor.

***Gerekli Dosyalar***
[Gizli içerik]

***KURULUM***

[Gizli içerik]
teskkurler

zehirbaz

Katılımcı Üye
Ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Bu rehbere bakıp da yapamayanı çimene bağlayıp otlatsınlar..
Scofield kardeşim eline, klavyene ve yüreğine sağlık.. Rehber işinin de üstadısın..

2. el cep telefonu alıyoruz