Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Rehber PS VITA 3.65/3.67/3.68 KIRILDI ! (DETAYLI KURULUM ve ANLATIM)

2. el cep telefonu alıyoruz

Rehber'i nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    59

bdtt

Katılımcı Üye
Bende kırmayı düşünüyorum sürüm 3,53 ne zamandır yatıp duruyordu ilgilenemedim ilk olarak sormak istediğim

1 - eski versiyon oled ekranlı vita modeli özel bir işlem gerekli mi?
2 - bu sd2vita kartı nedir ihtiyacım olacak mı?
3 - oyunları nereden nasıl indirebiliriz, kaynak var mı?

teşekkürler.

quaresmakartal44

Katılımcı Üye
NOT: Rehber içeriği ve anlatımı tamamen bana ait olup, işlemler test edilerek dosya ve bilgi paylaşımı yapılmıştır.Başka siteler de veya forumlar da, kaynak ve paylaşan kişi olarak adımı yazmak suretiyle paylaşılabilir.

Emek verdiğim şeyi çalanlara HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

Ön Bilgilendirme: Öncelikle ps vita versiyonu 3.65 / 3.67 / 3.68 aralığında olmalıdır.Bunun dışındaki versiyonlara kuramazsınız.

Bilgilendirme: 3.65 versiyonu kalıcı olarak kırabilirsiniz. 3.67 ve 3.68 versiyonlar ise iphone'dan aşina olduğumuz tethered şeklinde kırılacaktır yani vita'nızı kapatıp açtığınızda VitaShell isimli uygulamayı, h-encore üzerinden yeniden indirmeniz gerekiyor.

***Gerekli Dosyalar***
[Gizli içerik]

***KURULUM***

[Gizli içerik]
teşekkürler

erkangunes

Katılımcı Üye
NOT: Rehber içeriği ve anlatımı tamamen bana ait olup, işlemler test edilerek dosya ve bilgi paylaşımı yapılmıştır.Başka siteler de veya forumlar da, kaynak ve paylaşan kişi olarak adımı yazmak suretiyle paylaşılabilir.

Ön Bilgilendirme: Öncelikle ps vita versiyonu 3.65 / 3.67 / 3.68 aralığında olmalıdır.Bunun dışındaki versiyonlara kuramazsınız.

Bilgilendirme: 3.65 versiyonu kalıcı olarak kırabilirsiniz. 3.67 ve 3.68 versiyonlar ise iphone'dan aşina olduğumuz tethered şeklinde kırılacaktır yani vita'nızı kapatıp açtığınızda VitaShell isimli uygulamayı, h-encore üzerinden yeniden indirmeniz gerekiyor.

***Gerekli Dosyalar***
[Gizli içerik]

***KURULUM***

[Gizli içerik]
teşekkür

cftyhn

Katılımcı Üye

***Gerekli Dosyalar***
[Gizli içerik]

***KURULUM***

[Gizli içerik]
tşk

2. el cep telefonu alıyoruz