Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Rehber PS VITA 3.65/3.67/3.68 OYUNLARI HIZLI VE KOLAY YÜKLEMEK ! (DETAYLI KURULUM ve ANLATIM)

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
rank
Öne çıkan konu #1
NOT: Rehber içeriği ve anlatımı tamamen bana ait olup, işlemler test edilerek dosya ve bilgi paylaşımı yapılmıştır.Başka siteler de veya forumlar da, kaynak ve paylaşan kişi olarak adımı yazmak suretiyle paylaşılabilir.

Emek verdiğim şeyi çalanlara HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

Ön Bilgilendirme: PS Vitanızı kırmak ve oyun yükleme aşamasına geçirmek için buraya tıklayın.

Bilgilendirme: Bu konudaki rehber de .vpk uzantılı vita oyunlarını, VitaShell'e bağlı kalmadan daha hızlı ve daha kolay yoldan yüklemenizi sağlayacaktır. 4GB hafıza kartı olanlar için harika fırsat. :)
***Gerekli Dosyalar***
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

***KURULUM***

Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

devilcix

Katılımcı Üye
rank
selam arkadaslar bende psvt 3.65 verison var youtubeden bi kac videodan bakarak yapmaya calistim hepsi tmm ama en son h-encore yi ps vitaya kopyalamaya geldiginde yanlizca kendi hesabindaki uygulamalari kopyaliyabilirsin diyor helpp mi...

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
rank
Evet rehber konusu bugün geliyor :)

Örnek: God of war Collecton: Vpk olarak kurulum süresi: 1 saat küsür sürüyor.Fakat bu rehber sayesinde 1dk'ın altında olacak. :)

nasty

Katılımcı Üye
rank
Selamlar. Arkadaşlar tüm işlemleri yapıp cihazı en son aşamaya getirdim.Ancak h-encore uygulamasını ps vitaya yükleyemedim. Daha sonra çözümünü buldum. Bu tarz bir uyarı alıyorsanız ya da psn sistemine giriş yapın uyarısı alıyorsanız ve ya son aşamada bsayar ve psvita arasında bağlantı hataları (co-13293-8) alıyorsanız çözümü şöyle: Qcma programına sağ tıklayıp settings bölümüne girin. Other kısmından "Offline " modunu seçin.Buradaki kutucukta mutlaka tik işareti olması lazım. Konuyu kirlettiysem lütfen silinsin.Kolay gelsin.

nasty

Katılımcı Üye
rank
İkinci bir uyarım daha olacak.Onu yazmayı unutmuşum. Psvita nın ayarlar menüsünden sisteme girin.Usb den şarj ı kapatın.vita yanımda olmadığı için tam ismini yazamıyorum kusura bakmayın. Bunları yapınca sorunum çözülmüştü.

2. el cep telefonu alıyoruz