Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber PS VITA 3.65/3.67/3.68 OYUNLARI HIZLI VE KOLAY YÜKLEMEK ! (DETAYLI KURULUM ve ANLATIM)

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
1,529
113
NOT: Rehber içeriği ve anlatımı tamamen bana ait olup, işlemler test edilerek dosya ve bilgi paylaşımı yapılmıştır.Başka siteler de veya forumlar da, kaynak ve paylaşan kişi olarak adımı yazmak suretiyle paylaşılabilir.

Emek verdiğim şeyi çalanlara HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!


Ön Bilgilendirme: PS Vitanızı kırmak ve oyun yükleme aşamasına geçirmek için buraya tıklayın.

Bilgilendirme: Bu konudaki rehber de .vpk uzantılı vita oyunlarını, VitaShell'e bağlı kalmadan daha hızlı ve daha kolay yoldan yüklemenizi sağlayacaktır. 4GB hafıza kartı olanlar için harika fırsat. :)
***Gerekli Dosyalar***
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

***KURULUM***

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 

devilcix

Katılımcı Üye
31 May 2018
138
28
selam arkadaslar bende psvt 3.65 verison var youtubeden bi kac videodan bakarak yapmaya calistim hepsi tmm ama en son h-encore yi ps vitaya kopyalamaya geldiginde yanlizca kendi hesabindaki uygulamalari kopyaliyabilirsin diyor helpp mi...
 

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
1,529
113
Evet rehber konusu bugün geliyor :)

Örnek: God of war Collecton: Vpk olarak kurulum süresi: 1 saat küsür sürüyor.Fakat bu rehber sayesinde 1dk'ın altında olacak. :)
 

nasty

Katılımcı Üye
2 Tem 2018
31
8
Selamlar. Arkadaşlar tüm işlemleri yapıp cihazı en son aşamaya getirdim.Ancak h-encore uygulamasını ps vitaya yükleyemedim. Daha sonra çözümünü buldum. Bu tarz bir uyarı alıyorsanız ya da psn sistemine giriş yapın uyarısı alıyorsanız ve ya son aşamada bsayar ve psvita arasında bağlantı hataları (co-13293-8) alıyorsanız çözümü şöyle: Qcma programına sağ tıklayıp settings bölümüne girin. Other kısmından "Offline " modunu seçin.Buradaki kutucukta mutlaka tik işareti olması lazım. Konuyu kirlettiysem lütfen silinsin.Kolay gelsin.
 

nasty

Katılımcı Üye
2 Tem 2018
31
8
İkinci bir uyarım daha olacak.Onu yazmayı unutmuşum. Psvita nın ayarlar menüsünden sisteme girin.Usb den şarj ı kapatın.vita yanımda olmadığı için tam ismini yazamıyorum kusura bakmayın. Bunları yapınca sorunum çözülmüştü.
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst