Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS3 250X 3000 4000 MODELLERE MULTİMAN YÜKLEME

2. el cep telefonu alıyoruz

espiyano

Katılımcı Üye
4 Ağu 2018
99
18
Yani aslinda tek hayalim.Elimdeki kutulu oyunlari cd tak ckar yapmamak icin multiman uzerinden cihaza yedeklemekti.Ve ordanda oynamak.tabiki.Ama.suan gercekden olumlu yorum yok.
 

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
808
93
Arkadaşlar, şu an için sistem inanılmaz derecede berbat çalışıyor. MultiMAN kurup sorunsuz oynamanız mümkün değil. Bugün 160GB'lik makineye yüklediğim oyunları bir çalıştırıyor bir çalıştırmıyor. Çalışsa bile tam açılacağı sırada donmalar yaşanıyor. Çok büyük sorunları var. Umarım sorunlar çözülür. Şimdilik sistemi kurup sorunsuz oynama hayali kurmayın. Gereksiz açılıp kapanmalar hardiskinize zarar verecektir. Bu size samimi tavsiyemdir. Boşuna zaman kaybetmiş olursunuz.

Fakat clone oyunları yükleyebilmek için en azından çok daha iyi bir yöntem, her bir oyunu yüklemek için içindeki bütün oyunların silinmesine gerek kalmayacak. MultiMAN'e girin ve clone oyunlarınızı yükleyip sorunsuzca oynayın. En azından bu tesellisi olacaktır.

Sonuç olarak; sorunsuz sürüm gelene kadar beklemekte fayda var.
Size sonuna kadar katılıyorum sistem bugün ki denemelerimde en az 6 defa çöktü en sonunda cihaza zarar gelmesinden çekindiğim için cihazı formatladım ve normal hen pkg oyun yöntemine geri döndüm deneyecek arkadaşlara tavsiyem hiç uğraşmayın şuan sağlıklı çalışan bir yöntem değil belki daha sonra düzeltirler diye düşünüyorum boşuna zahmet etmeyin
 

@potemps4

Katılımcı Üye
2 Ağu 2017
568
93
bi arkadaşın cihazında dün yaptım kesinlikle daha beta durumunda yöntem webman dan oyun seçincede donuyor ama multimandan rootun açılması bir sürü güvenliklerin aşılması umut verici
 

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
3 Ara 2016
301
63
Sorunların çoğunu çözdüm, paket ve rehber hazır ama biraz daha kullanıp test edip öyle açmak istiyorum konuyu. Şu an stabil çalışıyor bir iki eksik dışında.
 

kotakot

Katılımcı Üye
23 May 2019
4
3
Merhaba arkadaşlar,
İki sorum olacak internette pek pkg oyun bulamadım. Nerden indieiyorsunuz?
İkincisi bu yöntemle pkg oyun nasıl yükleyebilirim?
 

recepkull

Katılımcı Üye
5 Nis 2017
33
8
bu sistemin en ve en yararlı şeyi ve bana göre bu sistem için daha iyi olmuş clone oyunları tek tek yükleyip tek tek çıkarabilmek burdaki multimanın işlevi kopyalama yapıştırma olması bile kırılmayan bir makine de bir nimet. Multiman içinden oyunu çalıştırmak yerine bu xmb ekranına yüklemekde bence güzel bir alternatif
 

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
3 Ara 2016
301
63
Bildiğiniz kırık makine olmuş, kurumlarda hata olan arjadaşlar sorun yaşıyor. Ama cfwli cihazlarla aynı.
 

clupps

Katılımcı Üye
4 Tem 2018
12
3
slm
ps3 fat kasa var bende hen herşeyi düzgün yaptım saorunsuz kuruluyor ama flaşbellek içindeki pkg multiman dosyasını görmüyor.
slim kasalarda görüyor sorunsuz kuruluyor
nerde hata yapıorum
 

Maximus

Katılımcı Üye
14 Eyl 2019
17
3
Uzun zamandır yazılmamış, ilk sayfada multiman kullanımı sorunlu yazılmış. Hala devam ediyor mu sorunlar?
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst