PS3 250X 3000 4000 MODELLERE MULTİMAN YÜKLEME

2. el cep telefonu alıyoruz

espiyano

Katılımcı Üye
Yani aslinda tek hayalim.Elimdeki kutulu oyunlari cd tak ckar yapmamak icin multiman uzerinden cihaza yedeklemekti.Ve ordanda oynamak.tabiki.Ama.suan gercekden olumlu yorum yok.

vdtycl4

Katılımcı Üye
Arkadaşlar, şu an için sistem inanılmaz derecede berbat çalışıyor. MultiMAN kurup sorunsuz oynamanız mümkün değil. Bugün 160GB'lik makineye yüklediğim oyunları bir çalıştırıyor bir çalıştırmıyor. Çalışsa bile tam açılacağı sırada donmalar yaşanıyor. Çok büyük sorunları var. Umarım sorunlar çözülür. Şimdilik sistemi kurup sorunsuz oynama hayali kurmayın. Gereksiz açılıp kapanmalar hardiskinize zarar verecektir. Bu size samimi tavsiyemdir. Boşuna zaman kaybetmiş olursunuz.

Fakat clone oyunları yükleyebilmek için en azından çok daha iyi bir yöntem, her bir oyunu yüklemek için içindeki bütün oyunların silinmesine gerek kalmayacak. MultiMAN'e girin ve clone oyunlarınızı yükleyip sorunsuzca oynayın. En azından bu tesellisi olacaktır.

Sonuç olarak; sorunsuz sürüm gelene kadar beklemekte fayda var.
Size sonuna kadar katılıyorum sistem bugün ki denemelerimde en az 6 defa çöktü en sonunda cihaza zarar gelmesinden çekindiğim için cihazı formatladım ve normal hen pkg oyun yöntemine geri döndüm deneyecek arkadaşlara tavsiyem hiç uğraşmayın şuan sağlıklı çalışan bir yöntem değil belki daha sonra düzeltirler diye düşünüyorum boşuna zahmet etmeyin

Croesus

Katılımcı Üye
Arkadaşlar deank 4.82'den sonra acelesi mi var diyip güncellemedi. Webman'dan daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

@potemps4

Katılımcı Üye
bi arkadaşın cihazında dün yaptım kesinlikle daha beta durumunda yöntem webman dan oyun seçincede donuyor ama multimandan rootun açılması bir sürü güvenliklerin aşılması umut verici

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
Sorunların çoğunu çözdüm, paket ve rehber hazır ama biraz daha kullanıp test edip öyle açmak istiyorum konuyu. Şu an stabil çalışıyor bir iki eksik dışında.

espiyano

Katılımcı Üye
Helal olsun,Artik bzimde bi developer imiz var :) Twitter dan duyur usta adettendir:)

kotakot

Katılımcı Üye
Merhaba arkadaşlar,
İki sorum olacak internette pek pkg oyun bulamadım. Nerden indieiyorsunuz?
İkincisi bu yöntemle pkg oyun nasıl yükleyebilirim?

recepkull

Katılımcı Üye
bu sistemin en ve en yararlı şeyi ve bana göre bu sistem için daha iyi olmuş clone oyunları tek tek yükleyip tek tek çıkarabilmek burdaki multimanın işlevi kopyalama yapıştırma olması bile kırılmayan bir makine de bir nimet. Multiman içinden oyunu çalıştırmak yerine bu xmb ekranına yüklemekde bence güzel bir alternatif

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
Bildiğiniz kırık makine olmuş, kurumlarda hata olan arjadaşlar sorun yaşıyor. Ama cfwli cihazlarla aynı.

clupps

Katılımcı Üye
slm
ps3 fat kasa var bende hen herşeyi düzgün yaptım saorunsuz kuruluyor ama flaşbellek içindeki pkg multiman dosyasını görmüyor.
slim kasalarda görüyor sorunsuz kuruluyor
nerde hata yapıorum

2. el cep telefonu alıyoruz