Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS3 3000 ve 4000 serisi için Xploit, Install Package File ve Oyun yükleme REHBER!

Mj_Yusuf

Katılımcı Üye
Selam arkadaşlar,

Öncellikle foruma yeni üye oldum, aranızda olmaktan mutluyum, çok faydalandım burdan bir katkım olsun istedim.

Kırılamayan seriler için HAN'ın çıkarmış xploit sayesinde PS3'e artık Backup üzerinden oyun atmaya son. Normal tek tek atabiliyoruz. Biraz zahmetli görünebilir ama yapıldıktan sonra cok basit olduğunu göreceksiniz. İşlem %100 başarılıdır. PS1,PS2,PSP ve PS3 oyunları tarafımca çalıştırılmıştır. Yani Türkçesi 3000 ve 4000 serisi üzerine istediğiniz oyunu kurabilirsiniz. Linkte bulunan dosyada herşey detaylıcam anlatılmıştır. Sorumluluk size aittir.

İndireceğiniz .rar dosyası içerisinde video, yazılı anlatım ve gerekli dosyalar mevcuttur. Dosyaları tek bir halde düzenleyerek topladım. Valla zibilyon tane oyun yükledim PS3'e. Bu sistemle bence Multiman'a da çok gerek kalmadı ama oda yüklenebilir zamanla.

İyi forumlar dilerim.

Link:
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

vdtycl4

Katılımcı Üye
Böyle bir sistemin olduğundan emin misiniz benim bildiğim en son geçen yıl cfw li ps3 ten ofw ps3 e oyun kopyalanıyordu fakat sizin anlatımınıza göre 3000 ve 4000 serisi ps3 lere tek tekte oyun kopyalayabiliyoruz detaylı anlatım yok mu hiçbir sitede bununla ilgili anlatımda yok nasıl olacak peki ?

Mj_Yusuf

Katılımcı Üye
Bende anlatım olmadığını farkettim, ondan böyle bir rehber hazırladım. Denemek sizin elinizde.

vdtycl4

Katılımcı Üye
Bilemiyorum şimdi makinayı bozmakta istemiyorum hatalı bir işlem olur ps3 zarar görebilir şimdilik beklemede kalayım belki detaylı anlatım yapan birileri çıkar yada cfw çıkar zaten benim 3000 serisi ps3 te 19 tane oyun var hafızasında şimdilik onlar yetiyor bu yöntem yaygınlaşırsa o zaman artık denerim

Mj_Yusuf

Katılımcı Üye
İndireceğiniz dosyada detaylı anlatım mevcuttur. O yüzden başlıkta REHBER diye belirttim.

sezar61

Katılımcı Üye
Böyle bir sistemin olduğundan emin misiniz benim bildiğim en son geçen yıl cfw li ps3 ten ofw ps3 e oyun kopyalanıyordu fakat sizin anlatımınıza göre 3000 ve 4000 serisi ps3 lere tek tekte oyun kopyalayabiliyoruz detaylı anlatım yok mu hiçbir sitede bununla ilgili anlatımda yok nasıl olacak peki ?
ben yaklaşık 1 ay önce bu yöntemi denedim ve başarılı oldu psx-place.com sitesinden ingilizce anlatımı tek tek takip edip yaptım
tek tek oyun yükleyebiliyorsunuz.
Ben ps2 ve ps3 oyunlarını denedim
Hatta pesc2018 i online bile oynadım
Oyunlar PSN'den indirmişsiniz gibi menüde görünüyor ilk başta zahmetli yapımı ama 1 kez yapınca gerisi çorap söküğü gibi geliyor sadece sabır lazım 1 oyun yüklediniz mi gerisini basitçe yaparsının ingilizcem var derseniz aşağıdaki sitede anlatımı mevcut

PS3 HAN - [Tutorial] The Great PS3Xploit 3.0 HAN All In One Guide

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Ben de merak ediyorum, dosyaları indirdim ancak henüz deneyemedim.

Konu için teşekkürler.

boranbekdas

Katılımcı Üye
Merhabalar ACT/IDPS Dumper kısmında hata alıyorum. Initialize adımından sonra dump yapmaya "file dumping failed" hatası veriyor.

Mj_Yusuf

Katılımcı Üye
Kardeşim Dump işlemi yaparken USB sağ tarafa takılı olacak ve içerisinde HAN'ın ana dosyaları olacak.

Mj_Yusuf

Katılımcı Üye
Hocam eve geçeyim bakayım ben sana yardımcı olacağım olur mu ? Aslında istersen videoyu bir daha izle bir yerde bir eksik yapıyor olabilirsin, ama ben o sorunlar hiç karşılaşmadım, 5 tane makieneye oyun attım öyle.

boranbekdas

Katılımcı Üye
Hocam eve geçeyim bakayım ben sana yardımcı olacağım olur mu ? Aslında istersen videoyu bir daha izle bir yerde bir eksik yapıyor olabilirsin, ama ben o sorunlar hiç karşılaşmadım, 5 tane makieneye oyun attım öyle.
Hocam psn hesabı ekleyip sistemi oyun için etkinleştirince oldu. Halletim. Birde video sonunda .rif dosyalarıyla bişeyler yapıyor. Dosyaları bulamadım ben zorunlu mu o işlem ?

Mj_Yusuf

Katılımcı Üye
Hocam zorunlu, çok basit bir işlem diğer videoları izle rif işlemi detaylı yapılıyor.