Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS3 3000 ve 4000 serisi için Xploit, Install Package File ve Oyun yükleme REHBER!

2. el cep telefonu alıyoruz

vdtycl4

Katılımcı Üye
rank
Dosyayı indir bakalım 4.82 için detaylı anlatım var mı yok mu ? Uygulamadan konuşmayın kardeşim ya. Umarım 4.83 inde çıkar, bekleyelim bakalım.
ps3 üm 4.82 ama yine de olmuyor sanırım çünkü bu işlem için psn bağlantısı lazım diyorsunuz bu durumda beklemekten başka çarem yok

Mj_Yusuf

Katılımcı Üye
rank
ps3 üm 4.82 ama yine de olmuyor sanırım çünkü bu işlem için psn bağlantısı lazım diyorsunuz bu durumda beklemekten başka çarem yok
Orası doğru ama denemedim büyük ihtimal olmayabilir. Proxy server falan denesek bir ihtimal olabilir, ama dediğim gibi denemedim henüz.

vdtycl4

Katılımcı Üye
rank
Orası doğru ama denemedim büyük ihtimal olmayabilir. Proxy server falan denesek bir ihtimal olabilir, ama dediğim gibi denemedim henüz.
Deneyip oyun yüklenip yüklenemediğini bana söyler misiniz eğer oluyorsa ona göre ps3 ü me yeni oyun yüklerim bu yöntemle

ignatius

Katılımcı Üye
rank
4.83 dumplandi fakat sadece scriptler çalışıyor. Fazla vakti yok. Hazir sonyde vazgecmisken ( Ps3 ve Vita icin plus üyelik olmayacak )

Ps3 4.83 yazılımı kırılacak mı gerçi kırılsa da doğru düzgün detaylı anlatım yapmamış kimse hep yarım yamalak bilgiler veriliyor eğer 4.83 kırılırsa sizden ricam detaylı güzel bir anlatım yapsın birisi ki ps3 ü olan herkes faydalansın

Misa

Katılımcı Üye
rank
Arkadaşlar bunu yazmak için üye oldum. ACT/IDPS dump için beklemenize ya da PSN logine gerek yok. HAN Toolbox menüsünden ACT/IDPS dump yapabilirsiniz. Sistemi aktive etmek için ise PS3Proxy kullanabilirsiniz. 4.82de çalışmakta.

Su aralar psndl haricinde bir PKG sitesi ariyorum ben de. Heavy Rain ve God of War 3 oyunlarını bulabilirsem cok iyi olacak.

Mj_Yusuf

Katılımcı Üye
rank
Arkadaşlar bunu yazmak için üye oldum. ACT/IDPS dump için beklemenize ya da PSN logine gerek yok. HAN Toolbox menüsünden ACT/IDPS dump yapabilirsiniz. Sistemi aktive etmek için ise PS3Proxy kullanabilirsiniz. 4.82de çalışmakta.

Su aralar psndl haricinde bir PKG sitesi ariyorum ben de. Heavy Rain ve God of War 3 oyunlarını bulabilirsem cok iyi olacak.
Proxy çalışıyor çalışmasına ama yinede update istiyor.

vdtycl4

Katılımcı Üye
rank

Peki denedin mi yani şuanda 4.82 de iken psn bağlantısı olmadan direk oyunları çevirip ps3 e yükleme şansın oldu mu ?

barisezdesir

Katılımcı Üye
rank
Selam arkadaşlar,

Öncellikle foruma yeni üye oldum, aranızda olmaktan mutluyum, çok faydalandım burdan bir katkım olsun istedim.

Kırılamayan seriler için HAN'ın çıkarmış xploit sayesinde PS3'e artık Backup üzerinden oyun atmaya son. Normal tek tek atabiliyoruz. Biraz zahmetli görünebilir ama yapıldıktan sonra cok basit olduğunu göreceksiniz. İşlem %100 başarılıdır. PS1,PS2,PSP ve PS3 oyunları tarafımca çalıştırılmıştır. Yani Türkçesi 3000 ve 4000 serisi üzerine istediğiniz oyunu kurabilirsiniz. Linkte bulunan dosyada herşey detaylıcam anlatılmıştır. Sorumluluk size aittir.

İndireceğiniz .rar dosyası içerisinde video, yazılı anlatım ve gerekli dosyalar mevcuttur. Dosyaları tek bir halde düzenleyerek topladım. Valla zibilyon tane oyun yükledim PS3'e. Bu sistemle bence Multiman'a da çok gerek kalmadı ama oda yüklenebilir zamanla.

İyi forumlar dilerim.

Link: [Gizli içerik]
teşekkürler

2. el cep telefonu alıyoruz