Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS3 3000 ve 4000 serisi için Xploit, Install Package File ve Oyun yükleme REHBER!

matrak44

Member
Katılımcı Üye
Ben denedin hta verdi, kablo alacaksın kardeşim.
usta sana birşey daha soracam şimdi biz cihazın ilk başta dumper ni alıyoruz ya bu aldıgımız dumper ile rifgen-master içine atıyoruz 2 tane dosya oluyor burda oluşturdugumuz pkg dosyası bir işlemden daha geçiyor ya bu işlemden geçen pkg dumper aldıgımız cihaza sıkıntısız yükleyebiliyoruz buraya kadar tamam peki biz bu son işlemde yaptgımız pkg yi rifgen-master burda olan başka cihaza yüklesek olur mu yoksa her cihazın dumper için bu işlemi yapmamız lazım mı pkg için usta uzun oldu ama anlatmak istedgimi anlamışsındır sen :D

kasamazbana

New member
Katılımcı Üye
Demeyimlerimden şunu söyleyebilirim, her oyunu orjinal olarak indirin ve videodaki gibi fake pkg ya dönüştürün. Direk indirdiğiniz pkglar nadirde olsa sorun çıkarıyor ve dönüştürerek attığınız oyunlarda sürekli HAN Enable yapmanızada gerek kalmıyor.
hocam dediyin doğru olabilir şuana kadar 2 oyun yükledim shovel knight'ın müzikleri donuyor bide shank 2 yükledim onun hem müziyi donuyor hem oyun pkg indirmesekmi daha iyi

matrak44

Member
Katılımcı Üye
hocam dediyin doğru olabilir şuana kadar 2 oyun yükledim shovel knight'ın müzikleri donuyor bide shank 2 yükledim onun hem müziyi donuyor hem oyun pkg indirmesekmi daha iyi
yusuf kardeş clonlama yaparken oyunu çeviriyorsun multimanlı cihaza atıyorsun filan multımanlı cihazda çalışıyor clonana cihazda çalışmıyor oyun bu pkg olarak yuklenen için demiyorum clonda sence sebeb ney ?

wupperboy

New member
Katılımcı Üye
Selam arkadaşlar,

Öncellikle foruma yeni üye oldum, aranızda olmaktan mutluyum, çok faydalandım burdan bir katkım olsun istedim.

Kırılamayan seriler için HAN'ın çıkarmış xploit sayesinde PS3'e artık Backup üzerinden oyun atmaya son. Normal tek tek atabiliyoruz. Biraz zahmetli görünebilir ama yapıldıktan sonra cok basit olduğunu göreceksiniz. İşlem %100 başarılıdır. PS1,PS2,PSP ve PS3 oyunları tarafımca çalıştırılmıştır. Yani Türkçesi 3000 ve 4000 serisi üzerine istediğiniz oyunu kurabilirsiniz. Linkte bulunan dosyada herşey detaylıcam anlatılmıştır. Sorumluluk size aittir.

İndireceğiniz .rar dosyası içerisinde video, yazılı anlatım ve gerekli dosyalar mevcuttur. Dosyaları tek bir halde düzenleyerek topladım. Valla zibilyon tane oyun yükledim PS3'e. Bu sistemle bence Multiman'a da çok gerek kalmadı ama oda yüklenebilir zamanla.

İyi forumlar dilerim.

Link: [Gizli içerik]
inşallah beceririz

cavitalperen

New member
Katılımcı Üye
Selam arkadaşlar,

Öncellikle foruma yeni üye oldum, aranızda olmaktan mutluyum, çok faydalandım burdan bir katkım olsun istedim.

Kırılamayan seriler için HAN'ın çıkarmış xploit sayesinde PS3'e artık Backup üzerinden oyun atmaya son. Normal tek tek atabiliyoruz. Biraz zahmetli görünebilir ama yapıldıktan sonra cok basit olduğunu göreceksiniz. İşlem %100 başarılıdır. PS1,PS2,PSP ve PS3 oyunları tarafımca çalıştırılmıştır. Yani Türkçesi 3000 ve 4000 serisi üzerine istediğiniz oyunu kurabilirsiniz. Linkte bulunan dosyada herşey detaylıcam anlatılmıştır. Sorumluluk size aittir.

İndireceğiniz .rar dosyası içerisinde video, yazılı anlatım ve gerekli dosyalar mevcuttur. Dosyaları tek bir halde düzenleyerek topladım. Valla zibilyon tane oyun yükledim PS3'e. Bu sistemle bence Multiman'a da çok gerek kalmadı ama oda yüklenebilir zamanla.

İyi forumlar dilerim.

Link: [Gizli içerik]
inşaallah yapabiliriz

gomis09

New member
Katılımcı Üye
bende deneyeceğim çok teşekürler bu arada başarıya ulaşanlar yorum yapabilir mi

alexgrist

New member
Katılımcı Üye
Hocam rica etsem Teamviewer veya herhangi istediğin bi program ile benim pcye bağlanıp yapabilir misin pes 2018 torrentten indiricem daha indirmedim onayı verirsen direk indirip indiğinde mesaj atarım.

alexgrist

New member
Katılımcı Üye
Hocam bide hiç PKG dosyalarını kullanmadan ilk adımdaki xploit i kurarak PS3 de package managere multiman yükleyip yapsak sorun çıkar mı.

musaz

New member
Katılımcı Üye
Helal olsun kardeşım çok güzel bir dosyalı anlatım yapmışşın büyük emeğin var. teşekürler