Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS3 3000 ve 4000 serisi için Xploit, Install Package File ve Oyun yükleme REHBER!

alexgrist

New member
Katılımcı Üye
Hocam şimdi ben videoyu izledim internetten buldum filan herşeyi yaptım ve deneme amaçlı 1 gblik minecraft ps3 versiyonunu ps3 üme kurdum.Pkg dosyalarını yükledim hepsini yaptım XMB ekranına geldi.Ama oyunu başlatmaya çalıştığımda şu hata kodunu alıyorum ''Başlatma işlemi sırasında bir hata oluştu (80029530)''Orijinal cd taktım çalıştırdım HAN enable yaptım kullanıcı değiştirdim ama olmadı.Bi el atabilir misiniz.

28oo28

New member
Katılımcı Üye
Selam arkadaşlar,

Öncellikle foruma yeni üye oldum, aranızda olmaktan mutluyum, çok faydalandım burdan bir katkım olsun istedim.

Kırılamayan seriler için HAN'ın çıkarmış xploit sayesinde PS3'e artık Backup üzerinden oyun atmaya son. Normal tek tek atabiliyoruz. Biraz zahmetli görünebilir ama yapıldıktan sonra cok basit olduğunu göreceksiniz. İşlem %100 başarılıdır. PS1,PS2,PSP ve PS3 oyunları tarafımca çalıştırılmıştır. Yani Türkçesi 3000 ve 4000 serisi üzerine istediğiniz oyunu kurabilirsiniz. Linkte bulunan dosyada herşey detaylıcam anlatılmıştır. Sorumluluk size aittir.

İndireceğiniz .rar dosyası içerisinde video, yazılı anlatım ve gerekli dosyalar mevcuttur. Dosyaları tek bir halde düzenleyerek topladım. Valla zibilyon tane oyun yükledim PS3'e. Bu sistemle bence Multiman'a da çok gerek kalmadı ama oda yüklenebilir zamanla.

İyi forumlar dilerim.

Link: [Gizli içerik]
teşekkürler

xXPS3Xx

New member
Katılımcı Üye
arkadaşlar 4gb ve üstü oyun yüklemesinde %14 de kalıyor ve 80029564 hatası veriyor 4gb üstü oyun nasıl yüklenecek

Mj_Yusuf

Member
Katılımcı Üye
Hocam şimdi ben videoyu izledim internetten buldum filan herşeyi yaptım ve deneme amaçlı 1 gblik minecraft ps3 versiyonunu ps3 üme kurdum.Pkg dosyalarını yükledim hepsini yaptım XMB ekranına geldi.Ama oyunu başlatmaya çalıştığımda şu hata kodunu alıyorum ''Başlatma işlemi sırasında bir hata oluştu (80029530)''Orijinal cd taktım çalıştırdım HAN enable yaptım kullanıcı değiştirdim ama olmadı.Bi el atabilir misiniz.
PSN üzerinden makinenizi aktif etmemiş olabilirsiniz bir kontrol edin, eğer etmemişseniz şöyle yapın. PSN üzerinden PS3 Sistemini Aktif edin. Sonra işlemlere en başından başlayın.

xXPS3Xx

New member
Katılımcı Üye
alien isolation psn versiyonundan 80010007 hatası aldım, ico and sotc hd oyundan da ico açılıyor fakat sotc siyah ekranda kalıyor, gh metallica yükledim 80010017 hatası verdi.

Mj_Yusuf

Member
Katılımcı Üye
alien isolation psn versiyonundan 80010007 hatası aldım, ico and sotc hd oyundan da ico açılıyor fakat sotc siyah ekranda kalıyor, gh metallica yükledim 80010017 hatası verdi.
Hocam galiba lisans işlemi ile ilgili yanlış birşey yaptınız. Bir daha gözden geçirin isterseniz.